Nintendo DSi XL

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Keitaro » 2012-03-05, 17:51

Ten ram jest wykorzystywany jedynie do przeglądarki internetowej. Nie zapomnij zrelacjonować jak się w YSa grało :)

A jak tam zakupy gier u tego pana?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Ukukuki » 2012-03-05, 18:15

Keitaro pisze:Ten ram jest wykorzystywany jedynie do przeglądarki internetowej. Nie zapomnij zrelacjonować jak się w YSa grało :)

No to nie wiem gdzie jest problem z tymi osadnikami, jak znajdę czas to zainstaluje wersje na PC i porównam. Właśnie nie chce zaczynać innych gier tylko kończyć jedna po drugiej, jak będę grał to dam znać :smile:
Keitaro pisze:A jak tam zakupy gier u tego pana?
Wszystko ok ale pierw chce skończyć tych Settlersów :wink:


Polecicie jakiś dobry portal o DS gdzie jest sporo do poczytania?
Famicom!

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Keitaro » 2012-03-05, 18:22

Niestety nie ma dobrego polskiego nie pirackiego portalu o DS (może Skizo ale to no wiadomo..) Ja lubię ten portal http://www.nintendolife.com/ds , a poza tym to pozostaje metacritic i skakanie po recenzjach gier na różnych portalach. Jak lubisz opinie to sporo opinii o grach można znaleźć na gamespocie. O samym sprzęcie chętnie też bym poczytał, ale nie spotkałem sensownego miejsca traktującego nie o programatorach [; Taka to już jest "scena" DSa niestety.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Ukukuki » 2012-03-05, 18:28

Dzięki za link dodane do zakładek, kiedyś pewnie powstanie jakiś fanowski serwis na poziomie:-) Kiedyś pamiętam był Polski portal o DS na którym mieli własne projekty, nie pamiętam dokładnie co to było czy przygodówki z zombiakami czy komiksy, kojarzysz coś? ja nie mogę tego w sieci wygrzebać.
Famicom!

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Keitaro » 2012-03-05, 18:40

Hmm nie bardzo, może http://d-serious.pl/ albo http://deesowiec.info/ ? Zawsze można też powymieniać opinie na forum, ja bardzo cenię DSa. GBM_Fan również grubo teraz siedzi w tym sprzęcie.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Ukukuki » 2012-03-05, 19:16

Dobra znalazłem gdzie to było nScene, rodzima scena Nintendo robiła projekty na tą konsolę ale nie mogę znaleźć śladu po nich. Zapamiętam jak coś będę pisał na forum :wink:


Edit:

Znalazłem :grin: Co prawda ich strona już nie istnieje ale dwie przygodówki są tutaj http://grajpopolsku.pl/news.php?readmore=219 Teraz tylko jakiś programator kupić z tego co słyszałem najlepszy będzie Acekard 2i, przemawia stosunek cena/jakość.
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Axi0maT » 2012-03-05, 20:03

Ukukuki pisze:Znalazłem :grin: Co prawda ich strona już nie istnieje ale dwie przygodówki są tutaj http://grajpopolsku.pl/news.php?readmore=219 Teraz tylko jakiś programator kupić z tego co słyszałem najlepszy będzie Acekard 2i, przemawia stosunek cena/jakość.
Taaaa.. jakby na retroage nie bylo:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=158

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Ukukuki » 2012-03-05, 20:06

Nie moja wina ,że google nie podsuwa wyniku z retroage tylko coś innego:P Tak czy siak dzięki.
Famicom!

Master Chief

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Master Chief » 2012-03-14, 22:56

Jednak idąca paczka okazała się mieć inną zawartość niż oczekiwałem :P Póki co 250 zł w błoto ale zobaczymy co Policja potrafi. Co ciekawe nie tylko ja zostałem oszukany, jakiś gość stracił PS3:P


Tyle lat w necie i dopiero teraz się wkopałem. No nic tym razem nie trafiłem na super okazję.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: kanarekkk » 2012-03-14, 23:43

A jaka miala zawartosc? ;p Rozwin watek ;) Historia moze sie przydac ;)
Obrazek

Master Chief

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Master Chief » 2012-03-15, 08:21

Powietrze:P Zrobił w konia sporo osób na gt, dziwni są ludzie. Żeby się tam zarejestrować trzeba potwierdzić swoje dane, do tego podał telefon itp. Nie wiem na co on liczy:P policja ma wszystko na talerzu. Szkoda tylko ,że na gt nie ma programu ochrony kupujących, kasa wtedy wpada zdecydowanie szybciej. .

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: stoodio » 2012-03-15, 08:51

Ale o czym w ogóle piszesz? Jaki deal? Nie widzę wcześniejszych postów związanych z Twoim zakupem... :undecided:

PS GT ssie pałę - polityka serwisu polegająca na ograniczaniu funkcjonalności oraz wyciąganiu kasy z użytkowników, woła o pomstę do nieba.
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: kolo » 2012-03-15, 08:53

Master Chief = Ukkuki.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: Ukukuki » 2012-03-15, 08:56

Ja to pisałem po wyjaśnienie odsyłam do tematu problemy z forum. Teraz jest to już jaśniejsze :smile:

Ja nie płaciłem nic na GT ale fakt darmowe konto ma ograniczenie do 3 transakcji na miesiąc z tego co pamiętam. Znasz jakiś inny serwis do wymiany lepszy niż GT? Baza użytkowników jest tam spora, łatwo o wymianę chociaż do zakupów wole forum ppe, w dobrej cenie czasami coś można kupić i co ważniejsze w dobrym stanie.
Famicom!

stoodio
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 895
Rejestracja: 2010-05-18, 13:04
Lokalizacja: Radom | P(r)oland
Kontakt:

Re: Nintendo DSi XL

Post autor: stoodio » 2012-03-15, 08:58

Wow, jaki mindfuck :lol:

Dzięki za sprostowanie...

No cóż, przyznam, że trochę podejrzanie wyglądały te ceny, ale liczyłem, że naprawdę znalazłeś łosia.

edit:

Wspomniane forum PPE oraz raczkujący właśnie swap.muve.pl - to od Nas, Graczy, zależy co powstanie z tej inicjatywy :)

Jak wróće do domu na weekend, to zabieram się za dodawanie tytułów do listy (wraz z opisem i zdjęciami).
Ostatnio zmieniony 2012-03-15, 09:00 przez stoodio, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ