Dual Screen nie istnieje

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dual Screen nie istnieje

Post autor: Gimiak » 2006-08-31, 16:39

Blackie pisze:Nie wiem po co sie tam udzielasz i pchasz w to ich towarzystwo. Nie zauwazyles, ze ten "serwis" robia gimnazjalisci?
On na pewno chce dobrze ale chlopaki juz tyle zjedli umyslow, ze nie potrzebuja zbednych komentarzy osob, ktore i tak nic nie wiedza.
Poza tym to absurdalny serwis, wszelkie tlumaczenia 'ja nie kradlem'.. 'dawno temu to bylo' sa po prostu smieszne.
Mogli by przestac istniec gdyz ich egzystencja jest niepotrzebna.
Po zapoznaniu sie z opisami aka recenzjami i artykulami zebralo mi sie na wymioty.. bleee.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Dual Screen nie istnieje

Post autor: froger3 » 2006-08-31, 17:00

Mnie ciekawi czy faktycznie Axonn ich scignie za przepisanie wywadu z N+. Ale powinni sie doigrac mocno zeby ich po portfelach zabolalo to sie zlodzieje naucza.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dual Screen nie istnieje

Post autor: Gimiak » 2006-08-31, 20:26

froger3 pisze:Mnie ciekawi czy faktycznie Axonn ich scignie za przepisanie wywadu z N+. Ale powinni sie doigrac mocno zeby ich po portfelach zabolalo to sie zlodzieje naucza.
Etam.. komu chcialo by sie w to bawic. :P
To tak samo ja moglbym robic za kazdym razem jak ktos kradnie moj tekst lub/i zdjecia.
Kradzieze internetowe sa tak czeste, ze nie sa one az tak powaznie brane pod uwage, a szkoda...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Dual Screen nie istnieje

Post autor: froger3 » 2006-09-01, 11:51

kolejny kwiatek:

Obrazek

Czyli jak czytanie ze zrozumieniem zanika w narodzie..

Gimiak: sa ludzie ktoym by sie chcialo. Pozatym nie rozumiesz, zlodziejstwo dotyczace Twoich rzeczy nie jest rowne przepisaniu artykulu z gazety. Przynajmniej w swietle prawa.
Prawo dotyczace internetu nie istnieje chyba w pl. A ze koledzy sie pokusili o przepisanie czegos z gazety, podpisanie sie wlasnymi imionami i nazwiskami..

ODPOWIEDZ