Kupno DSa i akcesoriow do niego

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kenzo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 13
Rejestracja: 2006-06-30, 11:07

Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: Kenzo » 2006-07-13, 20:49

Cze mam zamiar kupic ds`a i wlasnie zwracam sie do posiadaczy ds`ow o kilka rad na temat kupna ds`a i akcesorii z nim wlasnie zwiazanych. :D

Blackie: sprecyzuj, kolego, w czym Ci mamy pomoc.

[ Dodano: 2006-07-14, 07:50 ]
Pomoc miala by polegac na poradach dotyczace zakupu. Na co mam zwrocic szczegolna uwage i jakie akcesoria mam kupowac zeby nie zbierac tandet i tanich podrobek :?:

Edycja: Zmienilem nazwe tematu z "Moj DS" na "Kupno DSa i akcesoriow do niego". [I.s.]
Ostatnio zmieniony 2007-08-10, 10:35 przez Kenzo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: barman » 2006-07-14, 14:27

Najpierw to pokieruj sie swoim portfelem. Kupic konsole to nie wszystko. Za 250 kupisz uzywke z ladowarka. Zanim kupisz konsole wiedz, ze gry na DS'a nie sa w cenie gier XBOX :P Najtansze tytuly kosztuja 50 zl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: soberpl » 2006-07-14, 15:47

Hmm 250 zl. za uzywana? gdzie? ,bo najtansze widzialem ok. 350 - 380 zl. Sprawdz ,czy ekraniki nie sa zbytnio porysowane to raz, a dwa odnosnie gier. Kup nagrywarke do gier ,aby pograc/testowac ,a po sprawdzeniu dopiero oryginal. Przynajmniej ja wyszedlem z takiego zalozenia... Co do osprzetu to warto kupic folie ochraniajaca na ekranik dotykowy.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: Inlagd sill » 2006-07-14, 16:26

soberpl pisze:Kup nagrywarke do gier ,aby pograc/testowac ,a po sprawdzeniu dopiero oryginal. Przynajmniej ja wyszedlem z takiego zalozenia...
Fajne zalozenie. Jak ci sie auto podoba, to tez kradniesz zeby sprobowac i sobie pojezdzic?
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: soberpl » 2006-07-14, 20:24

Inlagd Sill pisze:Fajne zalozenie. Jak ci sie auto podoba, to tez kradniesz zeby sprobowac i sobie pojezdzic?
Jest cos takiego jak jazda probna...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: froger3 » 2006-07-15, 12:43

soberpl pisze: Jest cos takiego jak jazda probna...
legalnie w salonie, a nie buracko zabierajac auto spod bloku. Jazda probna do gry mozliwa jest w wypadku kiedy producent wypuszcza DEMO danej gry, na konsole przenosne o to trudno ale zawsze mozna jechac do sklepu i gre przetsetowac. Czasem nawet sklepy udostepniaja standy z niektorymi tytulami.

Za cene nagrywarki, jak dobrze poszukasz na allegro/po komisach itp, mozesz dorwac naprawde fajne tytuly juz od 50 zl.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: soberpl » 2006-07-15, 16:18

froger3 pisze:ale zawsze mozna jechac do sklepu i gre przetsetowac.
:shock: chcialbym odwiedzic takie sklepy, serio...
froger3 pisze:Za cene nagrywarki, jak dobrze poszukasz na allegro/po komisach itp, mozesz dorwac naprawde fajne tytuly juz od 50 zl.
Nawet kilka :evil: Moje zdanie w tej sprawie jest takie ,ze nie widze nic w tym zlego ,ze najpierw sprawdze dana gre ,a pozniej pojde kupic oryginal. Jakby nie patrzec w sklepach np. MM taka gra na DS kosztuje od 89-179 zl.(dla mnie to nie jest malo...) wiec ,dlaczego nie mialbym utwierdzic sie w przekonaniu ,czy dobrze robie kupujac gre XX ,a nie YY. Niby sa recenzje roznych serwisow ,ale nie zawsze musza byc one zgodne z moimi odczuciami, prawda? Zreszta z muzyka robie tak samo, sciagam dana plyte, przeslucham i wtedy dopiero decyduje sie na jej kupno ,badz tez nie.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: Gimiak » 2006-07-15, 17:59

To zalezy jakby na to patrzec, dla osoby ktora nie ma siana jest to dobre rozwiazanie [powiedzmy].
jak macie rozwijac ten temat to zapraszam do nowego posta:
http://www.retroage.szu.pl/forum/viewto ... =3265#3265

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: mr oSa » 2006-07-16, 10:18

Wiesz Sob, dla mnie ceny gier na DS'a nie sa tragiczne po cenach tych z GBA. Nawet teraz kosztuja po 189zl :x Ja kupilem DSa i mam ten zestaw z cyberdragona (pisalem o tym w ktoryms poscie gdzie o to pytales ziom). A razem z Mario64 (full, box, instrukcja polska angielska), pudelkami na gry, rysikami, folia za 350zl :wink:
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: soberpl » 2006-07-16, 16:29

mr oSa pisze:Wiesz Sob, dla mnie ceny gier na DS'a nie sa tragiczne po cenach tych z GBA. Nawet teraz kosztuja po 189zl :x
Zgadzam sie,ba niektore gry na GBA sa jeszcze drozsze... BTW nie stac mnie na taka przyjemnosc ,zeby "wyrzucic" np. 150 zl. na gre ,ktora ma doba ocene na ign, czy gamespot ,a w ogole mi nie podejdzie...

OT :
mr oSa pisze:Ja kupilem DSa i mam ten zestaw z cyberdragona (pisalem o tym w ktoryms poscie gdzie o to pytales ziom).
:roll: ja? :shock:

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Kupno DSa i akcesoriow do niego

Post autor: mr oSa » 2006-07-24, 11:25

To moze mi sie pomylilo :D Najlepsze sa ceny gierek w empiku. Mario Party Advance- 209PLN, Golf (taaak, ten na GB Classic)- 79PLN :shock: :mrgreen:
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

ODPOWIEDZ