Animal Crossing

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-03, 20:34

Morden pisze:Zeby mnie ktos prezenty dawal tylko po to bym sie nie wyprowadzal.
Gwoli scislosci: to, zeby zeby ktos sie nie wyprowadzil nie zalezy i nie wymaga nigdy dawania prezentow.

Jedyny sensowny materialny pozytek z dawania prezentow w Animalu (poza listami zwrotnymi ze zwykle beznadziejnymi prezentami, ktore oplacaja sie tylko do zebrania wszystkich rodzajow owocow) polega na tym, ze jest spora szansa na to, ze jesli prezent sie obdarowanemu spodoba i tenze wstawi go do swojego domu, to moze przy tym zechciec pozbyc sie z niego innego przedmiotu (na ktorym akurat graczowi zalezy) przez wyrzucenie go do smieci. A stamtad mozna go juz wlasnorecznie wygrzebac. Sam wygrzebalem ze smieci tym podstepnym sposobem wiele skarbow. 8)
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: mr oSa » 2007-12-02, 19:58

Ja mam takie pytanie. Znajduje czesto Pitfall Seed i za cholere nie wiem do czego to sluzy. Moze mi ktos powiedziec? A jeszcze jedno. W pewnym momencie pojawil sie na ziemi taki jakby kwiatek... Jest czerwony, jakby klapniety. Nie da sie go wykopac, zniszczyc itp. Co z nim zrobic?
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: Gosiek » 2007-12-02, 21:29

Pitfall Seed to nasionko-pulapka. Mozna je po znalezieniu zakopac w dowolnym miejscu i po jakims czasie pojawi sie tam pulapka - dziura, w ktora wpasc mozna potem samemu albo umiejetnie pokierowac w to miejsce nielubianego sasiada. Sprzedac ich niestety nie mozna. Wiecej zastosowan sobie nie przypominam.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-06, 13:16

W pewnym momencie pojawil sie na ziemi taki jakby kwiatek... Jest czerwony, jakby klapniety. Nie da sie go wykopac, zniszczyc itp. Co z nim zrobic?
Innymi slowy wyhodowales sobie mega chwasta, he he (zapomnialem juz jak sie nazywal). Po prostu uporzadkuj miasto (usun z ziemi smieci, male chwasty i takie tam). Jak bedzie czysto to za jakis czas sie go pozbedziesz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: mr oSa » 2007-12-06, 22:23

Aha myslalem ze on do czegos sluzy... Jeszcze mam pytanko czy koniczyny czterolistne sluza do czegos, czy ot tak przyczepiasz se i masz? A jesli masz wiecej ich to jakos sie kumuluje fat ewentualny?
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-08, 11:29

czy koniczyny czterolistne sluza do czegos
Do niczego konkretnego. Przynoszenie szczescia przez nie mozna - przynajmniej tutaj - wlozyc miedzy bajki. Pozytek (poza mozliwoscia wlozenia sobie takowego liscia za ucho) jest taki, ze mozna je zrywac i sadzic tak samo, jak kwiatki, natomiast zwykla koniczyne nie (postac wyrywa je i wyrzuca jak chwasty).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: ashka » 2008-01-05, 20:12

Niesmialo zapytam, czy ktos jeszcze grywa? Bo mnie znowu wzielo, mam wi-fi na podoredziu, powymieniajmy sie czyms! ^_^
Brakuje mi 1 (slowniej: JEDNEJ) skamieliny do kompletu, na wymiane mam prawie wszystkie pozostale.
Specjalizuje sie tez w kradziezach kwiatow z cudzych wiosek(ale zwalczam to, ile sil).

ODPOWIEDZ