Animal Crossing

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Animal Crossing

Post autor: mr oSa » 2006-11-17, 21:16

Kupilem se gierke i mam pytan kilka. Czy da sie zmienic fryzure? No na razie tyle, bo nie pamietam o co mialem zapytac :D
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-17, 22:01

Da sie, ale podobnie jak kolor dachu, dopiero po ostatniej rozbudowie sklepu.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: mr oSa » 2006-11-17, 22:44

Te robaki to strasznie ciezko wypatrzec... Ryb mam juz sporo nawet, ale te robale to tylko pasikonika i motyla... W ogole nie widze ich :oops: Moze jest jakis sposob, cheat, cokolwiek??? A pozniej z gora (z pierwszym pietrem) da sie cos zrobic? Tzn. jakas tapete dac albo cos?I jeszcze mialem o cos zapytac, ale skleroza... :oops:
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

Awatar użytkownika
mr oSa
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2006-06-17, 20:28
Lokalizacja: Bialystok
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: mr oSa » 2006-12-19, 21:14

Jakos se radze (nawet niezle ;) ). A teraz z innej beczki: Zagral by ktos przez net? Jak na razie moge tylko w sobote w jednej knajpie, ale moze to sie zmieni... Chetni tutaj lub na priv.
Teraz giercuje/wymiatam/kozacze: Animal Crossing: Wild World [DS]<---


mr oSa... i wszystko jasne.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: ashka » 2007-03-23, 17:47

Mam gruszki zielone, zamienie na cos innego :mrgreen:

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-23, 18:56

Wysylaj je hurtowo w listach do sasiadow, a dostaniesz w odpowiedzi wszystkie inne owoce (za wyjatkiem kokosow, ktore znajdziesz tylko na plazy).

Jak bys miala jakies pytania do Animala to pytaj, chetnie na nie odpowiem. Gralem w niego okragly rok, przestudiowalem chyba wszystkie mozliwe FAQ i mysle nieskromnie, ze ta gra nie ma przede mna juz wielu tajemnic. :wink:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: ashka » 2007-03-23, 20:13

:mrgreen:

Dlaczego ja tak czesto upadam na buz? Biegne sobie spokojnie i nagle plask! Leze.
Myslalam, ze to tylko na plazy, slisko tam jakos czy cus ale nie ... ostatnio padlam twarza do przodu w wejsciu do muzeum :evil:

U mnie chyba nie ma pasikonikow :( I karaluchy tez zniknely zanim dorobilam sie siatki na owady ... Tylko motylki i motylki.... ech.

Ale ja juz jestem stracona .....
Obrazek
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-23, 20:55

Upadasz, bo - jak widze na zdjeciu - nosisz przekleta maske (posluchaj odglosu przy zakladaniu). Ta klatwa to wlasnie czeste przewracanie sie. Drugi sposob na przewracanie sie (na jeden, caly dzien bez wzgledu na to, czy masz wtedy te maske, czy nie) to przepowiedzenie pecha przez wrozke Katrine.

Karaluchy znajdziesz na drzewach. Przy wiekszym balaganie bedzie ich pelno i na ziemi. Znajdziesz je na pewno, to pospolite owady.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: ashka » 2007-03-23, 22:05

Moja maska jest przekleta?! Aaaaaaa, ale jest taka piekna.....
:cry:
Mozna jakos zdjac te klatwe?

Obecnie czatuje z siatka wsrod drzew i nic z tego .... moze noc to nie najlepsza pora i karaluchy juz sspia....

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-24, 06:29

Nie mozna, taki juz jej urok (to jedyny taki, czyli przeklety, przedmiot w grze). Ale absolutnie na nic innego poza przewracaniem ta klatwa nie wplywa, wiec nie jest az tak zle. Ja w niej dosc dlugo chodzilem, polubilem to *plask* na twarz. Acha, zestawem do niej jest nile shirt.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Barkecik
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 3
Rejestracja: 2006-11-21, 23:02

Ja zrobic, zeby stala sie... TRAWKA ???

Post autor: Barkecik » 2007-04-03, 17:50

Now wlasnie - mam problem - kminie i kminie i wykminic nie moge, dlaczego mam piasek zamiast milej i zieloniutkiej trawki w miasteczku :/

Wiem ze mozna zrobic tak by trawa poraztala cala powierzchnie miasteczka, ale ni ch***a, nie wiem w jaki sposob - czy moze ktos pomoc?

PS. nie chodzi o rosnace chwasty ale o ta sielona powierzchnie - mam nadzieje, ze weicie o co chodzi ...

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-03, 18:18

Barkecik pisze:Wiem ze mozna zrobic tak by trawa poraztala cala powierzchnie miasteczka, ale ni ch***a, nie wiem w jaki sposob - czy moze ktos pomoc?
Laty zieleni na ziemi generowane sa losowo podczas tworzenia mapy nowego miasta i nie da sie na nie w ZADEN sposob wplynac. Mozna jedynie ukladac na ziemi trawiaste patterny, ale nie wyglada to najlepiej.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: ashka » 2007-04-03, 19:40

A z mojego miasta wyprowadzily sie juz 2 osoby :(
Nie wiem co robic, gadam z nimi, prezenty i listy sle, odwiedzam, drzewka sadze (moje miasteczko wyglada jak szkolka lesna :] ) i kwiatki i nic.
Od lisicy dostalam zdjecie, wiec rozumiem, ze ona mnie uwielbia, ale dwoje sie wyprowadzilo, wiec chyba cos w sumie robie zle .... help?

BTW mam sad gruszkowo-pomaranczowo-wisniowy i rzad palm na plazy. Hyhyhy. Tylko jablko mi sie nie przyjelo :(

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Animal Crossing

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-03, 19:56

Kazdy sasiad bez wzgledu na to czy sie o niego dba, czy wrecz przeciwnie, bedzie pewnego dnia chcial sie wyprowadzic. I bedzie to powtarzal co jakis czas.

Zeby temu zapobiec, wystarczy porozmawiac kilka ladnych razy i za kazdym razem wybierac w rozmowie opcje w rodzaju "nie wyjezdzaj". Kiedy wiadomo, ze juz wystarczy? Zwykle pojawia sie charakterystyczny - ale niezbyt glosny - dzwiek, albo sasiad mowi cos w rodzaju tego, ze moze sie rozmysli/zgubil paszport/etc.

Uwaga: wybranie podczas rozmowy chociaz raz innej opcji niz w/w, albo pozostawienie wyprowadzajacego sie sasiada (spakowane meble) samemu sobie bez rozmowy oznacza, ze na pewno (a przynajmniej w przeciagu roku grania nie zdarzylo mi sie inaczej) opusci miasteczko. To oznacza tez, ze trzeba codziennie sprawdzac, czy nikt z ulubionych mieszkancow nie wpadl na "genialny" pomysl przeprowadzki.

Podsumowujac: do zostania trzeba go zawsze mocno zachecic w dniu, kiedy spakowal juz swoje rzeczy. Sprawdzone i dziala w 100% (inaczej trudno byloby mi "uzbierac" az czterech sasiadow zab, a to moj ulubiony rodzaj sasiada).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Animal Crossing

Post autor: Morden » 2007-04-03, 20:11

ashka pisze:A z mojego miasta wyprowadzily sie juz 2 osoby :(
Nie wiem co robic, gadam z nimi, prezenty i listy sle, odwiedzam, drzewka sadze (moje miasteczko wyglada jak szkolka lesna :] ) i kwiatki i nic.
Zeby mnie ktos prezenty dawal tylko po to bym sie nie wyprowadzal. Ech ... Moze nawet drzewek nie sadzic, ale zeby prezenty byly. I to takie ktore mi sie spodobaja bo jak nie, pakuje walizki! Taki maly offtop nie zwierzeco krzyzowkowy.
Obrazek

ODPOWIEDZ