Metroid Prime: Hunters

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Metroid Prime: Hunters

Post autor: Blackie » 2006-11-20, 16:44

Mam pytanie do osob, ktore graly w te gre. Jaka jest ta czesc? Chodzi mi o grafike, muzyke (w znaczym stopniu), bronie, nowe rozwiazania itp. Glownie w singlu, bo multi poki co wiem, ze jest dobry. Wyczerpujace info mile widziane. Najchetniej od osob, ktore siedza choc troche w kilmacie metroidowym.
He only went so far as the subconscious.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-20, 17:48

Najpierw wypada mi sie przyznac, ze nie przepadam za grami FPP, totez i Metroidy w 3D do moich ulubionych gier nie naleza. Tym bardziej krytyczny, bo bezlitosnie wyszukujacy wszystkie niedociagniecia jest moj komentarz.

No wiec gra jest o tyle swietna, co... krotka. I to nawet nie w sensie dlugosci trybu single (notabene niedlugiego swoja droga). Jest to taka perelka, jak New Super Mario Bros., czyli: genialny engine gry, bardzo dobre rozwiazania w grze, tylko nie wiedziec czemu gra nie wykorzystuje w pelni ich mozliwosci i pozostawia cholerny niedosyt. Po prostu rownie dobrze moglaby byc dwa razy taka dluga bo modeli i niewykorzystanych nalezycie pomyslow nie brakuje!

Zdecydowanie irytujacy sa za to bossowie. Sa ich dwa rodzaje powtarzajace sie w kolko, z czego oba sa absolutnie nieciekawe. Tragedia. Pozostali "bossowie" - huntersi ratuja sytuacje. Napotyka sie ich tu i owdzie, maja swoj charakter i czesto naprawde niezle daja w kosc. Ogromny plus i wielka przyjemnosc walk z nimi.

Sterowanie? Perfekcyjne! Dolaczam do tych, ktory mowia, ze stylus jest w FPP lepszy niz mysz. W kazdych warunkach: w singlu, w multi, podczas eksploracji poziomow, walk z bossami i z innymi huntersami. Dzieki sterowaniu zwlaszcza tryb multi lub walki z huntersami i ich botami sa wysmienite.

UPDATE: Acha, mapy poziomow sa bardzo fajnie zaprojektowane, a podreczna mapa terenu w 3D bardzo praktyczna. Duzy plus za to, tylko tym bardziej chce sie wiecej!
Ostatnio zmieniony 2006-11-20, 17:55 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: soberpl » 2006-11-20, 17:52

Hmm graficznie gra prezentuje sie bardzo, ale to bardzo dobrze ,co do muzyki to po 1 planszy trudno mi cos wiecej powiedziec + rewelacyjne sterowanie stylusem. Spodziewales sie pewnie obszerniejszej wypowiedzi ,ale wybacz :P Gra ciekawa ,ale pogubilem sie jak wspomnialem w 1 planszy i sie zniechecilem :P

[edit]
pisalem jak nie bylo wypowiedzi IS :P
[/edit]

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-20, 18:00

Soberpl: jesli nie jestes obeznany z Metroidami w 3D (ja nie jestem), to pochodz po planszy i poprobuj odniesc ja do mapy 3D. Mi pomoglo. Koniecznie tez wroc na piechote do statku przed walka z bossem (na kazdym levelu), bo potem masz (jak to zwykle w Metroidach bywa) scisle okreslony czas na ucieczke i nie ma zbyt wiele czasu na myslenie ktoredy by tu pojsc.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: soberpl » 2006-11-20, 21:03

Motyw byl taki ,ze pojawil sie jakis zly metroid (?) i mialem go gonic w formie kulki :P ,ale na koncu tunelu nie bylo przejscia ,czy jakos tak :) Co nie oznacza ,ze Metroida skreslilem :p przyjdzie jeszcze na niego czas :wink:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Blackie » 2007-01-19, 22:59

Kupilem te gre na poczatku grudnia, pozyczylem DSa i nie przeszedlem. Nie podoba mi sie. Ostatnio jednak udalem sie do Traffica w centrum Warszawy i przetestowalem gre w multi. Calkiem fajnie, ale metroid z tego metroida to raczej zaden ;\
He only went so far as the subconscious.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: ramzes64 » 2008-04-16, 18:30

Ja mam ta gre od jakiegos czasu i w nia nie gram, a mam zamiar w singlu ... do multi nie podchodzilem, bo trzelanek nie lubie (demo bylo swietne)

Teraz ostatnio, jakos sie tak zlozylo, ze przy okazji umawiania sie do gry w Mario Kart DS w Metroida grac zaczelismy od wczoraj i powiem, ze fajnie ;) - fakt sa lepsi i gorsi, ale grajac z nieznanymi sie nie chhce, jak w upe daja ostro ... a jak sie gra ze "znajomymi" to kazdy moze potrenowac, pbawic sie w wybor najlepszej postaci i jest SUPER

dodatkowo czat glosowy (moznosc rozmowek podczas ustawiania gry) - fajna sprawa ... narazie MULTI mi sie podoba, ale ze swoimi, choc, kto wie, moze pogram tez z obcymi
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Rondel Spears » 2008-04-16, 22:09

Mi ten Metroid nie przypadl do gustu. Sterowanie mimo ze spelnialo swoja role, bylo trche niewygodne. No i backtracking troche denerwowal. O braku Metroidow nie wspominam nawet :P (w First Hunt byly!). Ogolnie demo chyba bardziej polubilem niz sama gre ;).

Co do Multi, zawsze trafialem na jakichs wymiataczy, wiec nie bylo zbyt milo :). Ale z botami bylo niezle :P.
Blah, blah, blah :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: ramzes64 » 2008-04-16, 22:16

a ten teges ... no raczka boli po kilku meczykach ... ale ta, ktora sie strzela, chodzi i trzyma dsa - trzeba wygodnie usiasc, jakos sie podeprzec/oprzec aby bylo cacy

Ja sie stanolem fanem metroida po Metroid prime na GameCube - gra byla swietna, a serii wczesniej nie znlem ... Teraz w domu czekaja na zagranie w przyszlosci
Metroid Fusion (GBA)
Metroid Prime 2: Enchoed (GC)
Metroid Prime Hunters (DS)

to juz mam i kiedys zagram, bo przecez nie kolekcjonuje ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Gimiak » 2008-04-16, 22:30

Ja przeszedlem jedynie Metroid 3 Corruption na Wii. Huntersow mialem demo i nie przypadla mi do gustu. Zaczalem grac w Prime 1, ale jakos czasu nie ma... sa inne gry, ktore koncze.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Blackie » 2008-04-16, 23:47

Prime Hunters to syf. Nie podoba mi sie. Juz Pinballa wole. Btw. Prime'y (1,2,3) sa swietne, szczegolnie jedynka.
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Morden » 2008-04-17, 07:48

Prime Hunters spoko jest, biorac pod uwage wybor FPP na DSa. Gra wyglada dobrze i jesli przyzwyczaic sie do sterowania, gra sie naprawde przyjemnie. Swietni bossowie, przyjemne renderowane przerywniki wyswietlane na dwoch ekranach no i tryb multi po sieci z dobrymi mapami, chociaz wkurza te kilka bugow dzieki ktorym mozna wnikac w sciany poza mapa.

Ty widzisz wszystko, inni widza sciane. Ty mozesz do nich strzelac, oni strzelaja w sciane. Gdy sie nauczysz wykorzystywac ten bug, gra sie zupelnie inaczej, ale to lekkie frajerstwo. Sama gra jest moim zdaniem jak najbardziej ok. Oczywiscie nie ma jej co porownywac do innych Prime'ow.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: ramzes64 » 2008-04-17, 09:21

Wczoraj pogralem troche w nocy w sieci ... w sumie w mojej klasie, czylii poczatkujacy ;)

Jakis koles chyba nie wiedzial jak sie steruje, bo stal i ogladal, wiec biegalem wokol niego ... pozniej cos tam skumal i probowal mnie stracic ;) ale mu sie nie udalo.

Za kolejnym razem polaczylo nas 3 i jakis koles byl wymiataczem, a ja i inny leszcze, skumal, wiec sie schowal, mial jakiegos niewidzialnego i go nie bylo, ale widzialem ze jest nas trzech - polazilem po planszy i go znalazlem, byl taki przezroczysty, obserwowal jak leszcze graja ;) - a jak go znalazlem i wypalilem w niego rakietke i zaczalem ganiac, to nas rozpykal ;) ... ciekawei, ale narazie fajniej sie gra z friendsami, bo i pogadac za darmoszke mozna ;) (jak telefon) ... to i chlopaki na moim poziomie, wiec mozna powalczyc o prym 1zwyciestwem.

Zauwazylem tez chyba, ze jak sie gra z losowodobranymi ludzmi, to jest tylko tryb battle, a jak z frendsami, to jest juz wiele innych trybow, ale narazie i tak tylko w battel.

Trzeba bedzie obadac pozniej inne trybiki, o co tam chodzi

Jest jakis cienias na retroage z Metroidem? moze, mozna by zagrac wieczorkiem (ja cienki bolek jestem)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Gimiak » 2008-04-17, 10:27

ramzes64 pisze:Jest jakis cienias na retroage z Metroidem? moze, mozna by zagrac wieczorkiem (ja cienki bolek jestem)
Jest - ramzes. ;)

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Metroid Prime: Hunters

Post autor: Morden » 2008-04-17, 11:13

Ja mam tragiczne polaczenie i straszne lagi wiec odpadam. Ostatnio probowalem zagrac w tryb multi z Phantom Hourglass i skonczylo sie na tym ze musialem gre po prostu wylaczyc, a szlo mi dobrze. Szkoda, bo idzie mi niezle - Jak gralem w pracy czasem to dawalem sobie rade. Szczegolnie po opanowaniu tricku z wnikaniem w sciany.
Obrazek

ODPOWIEDZ