Tiger Telematic gizmondo

Game Gear, Atari Lynx, SNK Neo Geo Pocket, Bandai Wonderswan i inne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maximus
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 22
Rejestracja: 2007-09-22, 15:13

Tiger Telematic gizmondo

Post autor: maximus » 2007-09-23, 16:08

Gizmondo ,calkiem mila konsolka ,ktora jednakze doprowadzila firme do bankructwa. Mozna zobaczyc ,bo ma kilka dobrych tytulow .Niezla rzecz ,calkiem mila ,choc niektorzy odrzuca ja juz po starcie.Trzeba ja docenic.Po prostu.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Tiger Telematic gizmondo

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-23, 16:41

A jakiez to dobre tytuly ukazaly sie na Gizmondo?

Czy po konsoli, ktorej cena startowa wynosila kilkukrotnosc owczesnej ceny konkurencyjnego dla niego GBA SP moge wymagac co najmniej rownie dobrych (skoro nie moge rownie licznych) gier?

Czy GP2X, ktory mial podobny czas premiery i nizsza cene startowa, nie okazal sie lepszym wyborem?

Wg. mnie nie ma czego doceniac. Po prostu. :smile:

Acha, spacje stawia sie po przecinkach, a nie przed nimi. Podobnie z kropka. Mozna na to przymknac oko, ale wszystkie posty piszesz w ten sposob i to razi.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Tiger Telematic gizmondo

Post autor: Morden » 2007-09-23, 17:34

Widze ze kolega maximus ma zamiar stworzyc osobne tematy dla wszystkich starszych platform, zarowno tych stacjonarnych jak i handheldow. No mniejsza. Zobaczymy kiedy / czy innym zacznie to przeszkadzac.

Ogolnie Gizmondo moze by cos osiagnelo ale po pierwsze, ciezko zebrac do kupy odpowiednia ilosc porzadnych developerow [Capcom, Namco, Tecmo, Taito, Sega] nie majac budzetu miliarda kwadrylionow dolarow. Starano sie cos tam wypuscic [SSX 3, Colors - fajny i ambitny projekt. Szkoda ze poszedl do pieca] ale to nie wystarczylo.

Gdyby nie szwedzka mafia, konsolka pewnie skonczylaby jak N-Gage. Przez jakis czas cos by na nia wypuszczano, ale ogolnie odniosla by porazke bez wiekszych komercyjnych osiagniec. A tak... Kolejny zbyt drogi sprzet do kolekcji i zbierania kurzu.
Obrazek

Awatar użytkownika
maximus
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 22
Rejestracja: 2007-09-22, 15:13

Re: Tiger Telematic gizmondo

Post autor: maximus » 2007-09-26, 15:38

sorki Inlang sill , mam to po prostu we krwi :wink:

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Tiger Telematic gizmondo

Post autor: mrSin » 2014-06-11, 08:18

Sorry, że bawię siew nekrofilie wyciągam z grobu dawno zakopany temat, jednakże mam mały kłopot. Wpadła mi w ręce ta dość nieszczęsna konsolka ( mam na myśli jej szybki zgon i praktyczny brak gier ) i mam kłopot z gumowaną obudową. Widać na niej lata, jest koszmarnie brudna i "lepka", da się to jakoś odświeżyć. Trzymanie jej w rękach to delikatnie rzecz ujmując wątpliwa przyjemność, a kilka tytułów mimo wszystko chciałbym ograć.... Na dobra, nie kilka, raptem dwa może trzy.

ODPOWIEDZ