Neo-Geo Pocket Color

Game Gear, Atari Lynx, SNK Neo Geo Pocket, Bandai Wonderswan i inne
ODPOWIEDZ
Ensiferum91
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 10
Rejestracja: 2008-04-21, 18:29
Lokalizacja: z piekla
Kontakt:

Neo-Geo Pocket Color

Post autor: Ensiferum91 » 2008-04-21, 18:46

Kupilem wlasnie NGPC i mam pytanie - jak odkrecic klapke od baterii tej plaskiej, plastik nie jest nowy i poprzez krecenie srubokretem po prostu uszkadzam to. Moze sposobem byloby rozkrecenie tego ustrojstwa, ale tu kolejny problem - Jest tam jedna srubka w ksztalcie Y. Czy taki srubokrecik da sie gdzies kupic? Ew. macie jakies pomysly? A i jeszcze jedno. Czy save z gier trzymaja sie w cart'cie czy podtrzymywane sa przez ta wlasnie baterie? Jej brak przeszkodzi mi w grze? Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: Morden » 2008-04-21, 20:23

Mowia ze obraz jest wart wiecej niz tyciac slow, tak wiec by odpowiedziec na pytanie dotyczace okraglej klapki:

Obrazek Obrazek

Odpowiedz na pytanie drugie: Owszem, srubokret taki mozna kupic. Sek w tym ze specjalne srubki robione sa po to, by tych sprzetow nie otwierac. Jako ze taki srubokret nie jest trudny do namierzenia odpowiem tak: Jesli bedziesz go w stanie sam znalezc, znaczy ze zalezy ci na rozkrecaniu i masz ku temu dobry powod.

Odpowiedz na pytanie trzecie: Zauwazyles pewnie iz w Neo Geo Pocket [zarowno Color jak i Mono] mozna ustawic date, kolor menu i tym podobne. Jesli nie masz baterii, dane te nie beda zapamietywane. Jesli chodzi o save'y, tym zajmuja sie carty.
Obrazek

Ensiferum91
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 10
Rejestracja: 2008-04-21, 18:29
Lokalizacja: z piekla
Kontakt:

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: Ensiferum91 » 2008-04-21, 21:39

Oookej, tak wiem, zle zrobilem pokute odmowie. Ale, to ustrojstwo nie chce ruszyc za kazdym ruchem plastik po prostu robi sie coraz miekszy.. Dobra teraz ta pokrywka jest w stanie fatalnym, nie chcecie jej widziec. Po szkole pojde do sklepu i poszwedam za tym srubokretem. Teraz tylko nowy snes moze mnie pocieszyc... trudno, dam rade. W kazdym razie dzieki Morden.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

chudymaciej
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 9
Rejestracja: 2008-04-06, 11:09
Lokalizacja: Kazun Nowy
Kontakt:

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: chudymaciej » 2008-04-22, 08:38

Gdzie mozna dorwac taka konsolke? Bo na Allegro chyba nie ma :(:(

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: Morden » 2008-04-22, 10:15

Na Allegro sie pojawiaja, ale niezbyt czesto, jako ze nie jest to zbyt popularna platforma. Sprawdzaj regularnie a znajdziesz na bank. Jesli nie tam to eBay + Google. Sklepow na sieci jest cala masa.
Obrazek

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: artemis » 2008-09-18, 20:38

Wlasnie stalem sie (chyba) szczesliwym posiadaczem NeoGeo Pocket Color.... niestety bez zadnej gry :angry: . I tu moje pytanie... Ile warte sa pojedyncze gry tak w przyblizeniu? Jezeli ktos mialby jakas fajna na sprzedaniu to prosilbym na Priv napisac ( a szczegolnie Sonica albo metal Sluga)...

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: mrSin » 2009-10-28, 22:59

Dziś wylicytował.... Niestety gier w zestawie sprzedawca nie dodawał :(. Spytam się podobnie jak Artemis, ma ktoś coś zbędnego na ów przenośną konsolkę?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: Blackie » 2013-07-04, 13:59

Jak zapatrujecie sie na te konsole? Ja darze ja szczegolnym sentymentem. Jak wychodzila to pozostawala w sferze moich marzen. Po latach kupilem ich kilka - dzisiaj ostala mi sie finalna sztuka, jeszcze praktycznie nowa w foliach. Uwielbiam Sonic Pocket Adventure, King of Fighters, Puzzle Link, Dark Arms... Kurcze, ta konsola naprawde miala potencjal. Gry byly swietne. Co o niej sadzicie? Gracie na niej? Jakie posiadacie tytuly?
Bede mial na sprzedaz Puzzle Link 1 i King of Fighters R2 same carty. Jak ktos bylby chetny to prosze na priv.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Neo-Geo Pocket Color

Post autor: PapaHerbal » 2013-07-04, 15:02

Mam, grywam sporadycznie (bo i gier nie mam za wiele - raptem 3 tytuły). Konsolka bardzo fajna, ciekawy pseudo-analog, jedyny, dość bolesny jak dla mnie mankament to brak podświetlania ekranu.
Obrazek

ODPOWIEDZ