Atari Lynx - nowa gra

Game Gear, Atari Lynx, SNK Neo Geo Pocket, Bandai Wonderswan i inne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Atari Lynx - nowa gra

Post autor: mrSin » 2009-08-16, 13:09

Wierzyć się nie chce, że na świecie są jeszcze tacy zapaleńcy, najpierw nowy tytuł na Jaguara teraz na Lynxa. Warto wspomnieć, więcej na ten temat: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,6 ... Lynx_.html

Warto się również przyjrzeć samej firmie a szczególnie ich ofercie.
http://www.superfighter.com/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Atari Lynx - nowa gra

Post autor: Axi0maT » 2009-08-16, 15:12

Poki co wyglada to calkiem ladnie. Ciekawe kiedy zamierzaja to wydac i czy zostanie to podobnie naglosnione jak ta gierka na Jaguara. Musze przyznac ze o Super Fighter Team nie slyszalem chociaz znam Sango Fighter o ktorym jest wzmianka na ich stronie. To ze retrogierki wychodza raz na jakis czas to w zasadzie nic dziwnego. Chociaz dla tak niezbyt popularnych platform jak Lunx czy Jaguar faktycznie jest to niemale wydarzenie. Ciekaw jestem jaki jest naklad przy produkcji tych gier. 500 sztuk? 2000? Ktos sie moze orientuje chociaz z grubsza?

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Atari Lynx - nowa gra

Post autor: Ukukuki » 2009-08-16, 15:15

Od zapaleńców dla zapaleńców nie dla mnie zwłaszcza ,że nie mam Lynxa i na pewno na stałe go nie kupie :P.
Famicom!

gepard
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 61
Rejestracja: 2012-02-03, 00:23

Re: Atari Lynx - nowa gra

Post autor: gepard » 2012-02-03, 14:31

Lynx nie jest zła konsolką, jakby go porównać do Game Gear-a który był jego bezpośrednim konkurentem, ale po raz kolejny Atari olało sprawę i Lynx przegrał wojnę zanim do niej faktycznie doszło. Mając obie konsolki w domu i porównując niektóre tytuły doszedłem do wniosku, iż Atari dysponując wiekszą liczba głośnych tytułów poradziłoby sobie z konkurencją Segi (takie moje zdanie). A tak mistrzowie złego marketingu -> ze stajni Atari przegrali w przedbiegach.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Atari Lynx - nowa gra

Post autor: Axi0maT » 2012-02-03, 16:53

gepard pisze:mistrzowie złego marketingu -> ze stajni Atari przegrali w przedbiegach
Pamietajmy ze Sega tez zawsze miala w swojej stajni mistrzow antymarketingu ;)

ODPOWIEDZ