Dylemat z przenośnymi "neo-konsolkami" z grami Segi

Game Gear, Atari Lynx, SNK Neo Geo Pocket, Bandai Wonderswan i inne
ODPOWIEDZ
MartiusR
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2014-11-16, 22:27

Dylemat z przenośnymi "neo-konsolkami" z grami Segi

Post autor: MartiusR » 2014-11-16, 22:49

Witam wszystkich forumowiczów! Ostatnimi czasy naszło mnie, żeby być może sprawić sobie taki przenośny "neo-sprzęcik" z grami Segi. Zainspirowałem się materiałem na arhn.eu (stareńkim zresztą), ale nie mogłem sobie przypomnieć nazwy tejże konsolki, no to spróbowałem ze słowami kluczowymi na brytyjskim amazonie... No i znalazłem, ale w gruncie rzeczy niejeden sprzęt tego typu: Blaze Gear Sega Master System LCD Handheld, Sega Megadrive Arcade Ultimate Portable, Sega Ultimate Portable Console... A możliwe, że coś jeszcze przeoczyłem. W związku z tym mam pytanie (ok, w sumie to kilka pytań) do nieco bardziej obeznanych w materii. Czym się różnią te poszczególne modele? Który z nich wybrać, jeśli zależy mi, żeby miał "na starcie" jak największą ilość tytułów ze sławnym niebieskim jeżem Segi (i jego kumplami) ? Jak wygląda sprawa z komfortem użytkowania - długość gry na jednym "ładowaniu" (czy wszystkie sprzęty tego typu chodzą na baterie?), czy ekranik urządzenia daje radę,itd. No i czy różnią się one może jakimiś dodatkowymi funkcjami, czy coś w ten deseń? No i w ogóle co to za funkcje, jeśli w ogóle istnieją :P

Opisy poszczególnych modeli nie różnią się w jakiś drastyczny sposób, a więc tym bardziej ciężko je jakoś sensownie porównać, szczególnie totalnemu laikowi.

Z góry wielkie dzięki za rozwianie moich wątpliwości i pomoc w rozwiązaniu dylematu!

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Dylemat z przenośnymi "neo-konsolkami" z grami Segi

Post autor: Baieros » 2014-11-17, 15:28

Gralem na produkcie AT Games i nie bylo to zle. Mozliwosc podlaczenia do Tv nawet mialo. Z tego co pamietam, bylo na akumulator nie baterie. 20 gier to mialo. Jednak oryginaly i fizyczne posiadanie gry to dla mnie znacznie wieksza frajda.

ODPOWIEDZ