N-GAGE

Game Gear, Atari Lynx, SNK Neo Geo Pocket, Bandai Wonderswan i inne
soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: soberpl » 2007-02-24, 21:53

Nie wydaje mi sie, zeby byl emu N-gage...

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: Mejs » 2007-02-24, 21:59

Google mowi : jest ale jeszcze nie odpala gier.

link ---> http://www.psproms.com/emulation/n-gage ... ulator.htm

A tu uwaga Google mowi: tak i niby dziala

LINK ---> http://forums.megagames.com/forums/arch ... 18053.html

Polecam sprawdzic linki, szczegolnie drugi.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: soberpl » 2007-02-24, 22:48

W takim razie zle mi sie wydawalo :P

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: setezer » 2007-03-02, 14:13

Dzieki Vha i jego kontaktom udalo mi sie zdobyc The Elder Scrolls Travels: Shadowkey (od Zergusa).

Gra jest wg mnie swietna, co prawda ma duzo bledow, czesto animacja sie zacina, kupowanie pancerzy i broni jest beznadziejne, nie mozna ogladac do woli mapy, no i zadania sa schematyczne do bolu. To jednak nic, bo gdy wchodze do nowego labiryntu, chodze 10minut i nadal nic a nic nie moge sie polapac, to mysle sobie, ze dawno sie tak dobrze nie bawilem. swiat jest spory, ale bez problemu mozna zwiedzic kazdy jego zakatek (a nie jak w Morrowind czy Oblivion), jest podzielony na sektory, w kazdym 2-3 labirynty (jaskinie, swiatynie), czasem jakas wioska. Gram juz okolo 5godzin i po mapce, dolaczonej do pudelka, moge stwierdzic, ze obszedlem z polowe swiata.
http://online.freeware.info.pl/runes-magic.html
System jest mocno uproszczony, za zabitych potworow dostajemy doswiadczenie, po przekroczeniu ustalonej puli wskakujemy na wyzszy poziom, mozemy wtedy wybrac jedna ze statystyk , ktora rosnie o 5 pkt. Nie ma indywidualnego trenowania umiejetnosci. Mozna przyodziac kilkanascie rodzajow pancerzy (helmy, buty, zbroje, rekawice, bandany etc.) i broni (miecze, noze, bulawy, topory i luki). Czarowac moga tylko... Dobra, nie bede sie rozpisywal, jak tylko przejde gre, to napisze recenzje.

Ogolnie polecam, byc moze do idealu sporo brakuje, ale to solidna pozycja.
Ostatnio zmieniony 2014-07-25, 09:26 przez setezer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Re: N-GAGE

Post autor: Boodyn » 2007-03-02, 20:49

setezer pisze:Gra jest wg mnie swietna, co prawda ma duzo bledow,
Hehe TESy tak maja pamietam jak wczoraj wszystkie te byki w Daggerfallu z wpadaniem miedzy tekstury na czele LOL :lol:

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: setezer » 2007-03-02, 22:21

Z tym, ze Daggerfall jest z 1996 roku, a Shadowkey z 2004. Co prawda jakichs olbrzymich bledow nie ma, ale czasem moga wkurzyc, niemniej spokojnie da sie grac (w DF sa akcje, ze znikaja przedmioty, co uniemozliwialo ukonczenie gry).

Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Re: N-GAGE

Post autor: Boodyn » 2007-03-02, 22:46

setezer pisze:Z tym, ze Daggerfall jest z 1996 roku, a Shadowkey z 2004.
NO widzisz dbaja o zachowanie klimatu w serii :lol:
setezer pisze:w DF sa akcje, ze znikaja przedmioty, co uniemozliwialo ukonczenie gry
Dokladnie i cala tona patchy, ktore w koncu i tak mi nie pomogly :lol:

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: setezer » 2007-03-03, 16:43

Szerzej o The Elder Scrolls Travels: Shadowkey w mojej recenzji - tutaj, galeria tutaj (9 zdjec) oraz obrazki z gry tutaj (69 sztuk).

Zlozona mapa
Obrazek

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: mog123 » 2007-03-04, 16:17

mnie tylko dziwi, czemu ten temat znajduje sie w "konsole stacjonarne"

EDIT: Widze ze Pan moderator zalatwil sprawe.

a no zalatwil - b.
Ostatnio zmieniony 2007-03-05, 10:08 przez mog123, łącznie zmieniany 3 razy.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: N-GAGE

Post autor: Inlagd sill » 2007-03-05, 18:52

Nowe podejscie Nokii do tematu N-Gage:

http://kotaku.com/gaming/ngage/nokia-un ... 241566.php

Nieglupie, zeby zamiast promowac w swiecie komorek jedyny sluszny do grania model telefonu, probowac stworzyc wspolna platforme dla gier. Ciekawe jak sobie z tym poradza, bo jakby nowy N-Gage poradzil sobie niezle, to moglby byc to wreszcie jakis krok do przodu na rynku gier na komorki (ktory ma potencjal, ale w obecnej chwili - z punktu widzenia gracza - nie wydaje mi sie wart funta klakow :twisted: ).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: setezer » 2007-04-07, 09:01

Maly przeglad gier, ktore posiadam: (szerzej na Panther, juz 6 recenzji, blizniacza wiadomosc wyslalem na forum Psx Extreme)

Tony Hawk's Pro Skater - prawie jak na PlayStation, do tego bonusowe plansze z THPS2, niewiarygodna sprawa. Szkoda tylko, ze nie dorzucili manuala czy paska rownowagi (ew. revert). [uzywana w idealnym stanie kupilem za 15zl]
Obrazek

Tomb Raider - jw., tylko jedno jest strasznie wkurzajace, Lara biega automatycznie, denerwujaca rzecz. Poza tym cudownie zrobiona gra, grafika pierwsza klasa. [nowa w folii kupilem za 19zl]

The Elder Scrolls Travels: Shadowkey - ogromna gra, ladnie wykonana i bardzo grywalna. Ma sporo bledow i wad, ale te przeswietne labirynty i klimat wszystko wypelniaja. Ciezko zdobyc, ale naprawde warto. [uzywana w idealnym stanie kupilem za 65zl]
Obrazek

Puyo Pop - przyjemna gra logiczna, ladnie wykonana i bardzo grywalna. Wciaga i zbyt szybko sie nie nudzi. [nowa w folii kupilem za 9,5zl]
Obrazek

Puzzle Bobble VS - gniot, naprawde nie warto, ohydne wykonanie i krotki czas gry. Lepiej nie ruszac. [nowa w folii kupilem za 9,5zl]
Obrazek

Super Monkey Ball - wyglada troche lepiej niz wersja Jr. z GameBoy Advance, grywalnosc taka sama. Trzy fajne mini gry, 45poziomow o roznym stopniu zaawansowania, nie nudzi sie zbyt szybko, ale potrafi zdenerwowac. [nowa w folii kupilem za 9,5zl]
Obrazek

FIFA 2004 - nie za bardzo sie znam na tym gatunku, ale kilkanascie minut fajnie mi sie gralo. Grafika calkiem niezla, spora licencja, dla fanow pilki kopanej. [sama karta, dostalem wraz z N-Gage]
Obrazek

System Rush - wyscigi przyszlosci, bardzo charakterystyczna i ladna grafika. Tras jest calkiem sporo, wyscigow do przejechania jeszcze wiecej. Jest nawet znosna fabula i komiksowe scenki. Muzyka swietnie sie sprawdza, a sama gra bardzo wciaga. Prawdziwy pokaz mozliwosci N-Gage. Ciezko zdobyc, nie spotkalem na Allegro, gra w Polsce w ogole nie recenzowana, a szkoda. [uzywana w idealnym stanie kupilem za 60zl]
Obrazek

Snakes - darmowa gra, kazdy posiadacz tej konsoli musi ja sciagnac, gdyz... to jeden z najlepszych tytulow z N-Gage. Idea starego weza w 3D, mocno urozmaicona, swietna grywalnosc. sciagnac mozna z www.n-gage.com - naprawde warto.
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: N-GAGE

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-07, 09:34

Cieszy mnie ogromnie rozwijajacy sie na Panther dzial N-Gage. :)
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: Morden » 2007-04-07, 09:48

Kolejna platforma ktora miala tak wiele do zaoferowania, a skonczyla tak marnie. Z jednej strony powinienem sie cieszyc, bo za ten sprzet zaplacilem dwa lata temu jakies 370 zlotych z piecioma grami w komplecie [Sam telefon w wersji QD Silver]. Wyprzedawano to za bezcen.

Cena spadla, owszem, ale platforma padla razem a nia. Albo odwrotnie. Gdy dobre tytuly na N-Gage sie skonczyly, zaczelem inwestowac w tytuly dla Symbian'a, ale i te powoli sie koncza jako ze nowe gry pisane sa dla nowszych wersji tego systemu.
Obrazek

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: setezer » 2007-04-07, 10:10

Lacznie gier normalnie wydanych dla N-Gage (w pudelkach, ktore sa dedykowane dla tej platformy, wiekszosc z nich dziala na innych nowoczesnych telefonach) jest blisko 70.

Z czego 20-30 jest naprawde dobrych, warto je kupic. Kilka z nich to wspaniale pozycje. Zostaje okolo 40 gier, niezbyt duzo. Zatem co szkodzi je uzbierac i miec w kolekcji WSZYSTKIE gry na te konsole? Kilka lat kupowania jednej gry na miesiac i gotowe.

Dla mnie N-Gage jest swietny, gdyz telefon musze miec. No, a ze przy okazji ma porzadne gry w ktorych jest normalne sterowanie?

Teraz troche zaluje, ze nie wzialem wersji QD, muzyki i tak w ogole nie slucham (szkoda mi placic 2,44zl za piosenke ktora lubie), a zmienianie gier sni mi sie po nocach.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: N-GAGE

Post autor: Morden » 2007-04-07, 11:15

setezer pisze:Teraz troche zaluje, ze nie wzialem wersji QD, muzyki i tak w ogole nie slucham (szkoda mi placic 2,44zl za piosenke ktora lubie), a zmienianie gier sni mi sie po nocach.
Ha! Kazdej jednej osobie tlumacze ze nie warto inwestowac w classic jesli mozna kupic QD. Mniejszy i lepiej rozwiazane ma zmienianie mmc. Owszem, nie ma systemowego odtwarzania mp3, ale sa programy ktore mozna zainstalowac, a ktore odtwarzac beda wszystko, lacznie z trackerowymi formatami oraz ogg. No i to nieszczesne mono, ktore tak naprawde nigdy mi nie przeszkadzalo.

Streak z psx dev pl kupowal N-Gage. Mowilem zeby kupil QD. Tez nie sluchal i ma. Hehehe. Panie i panowie... Morden chce dobrze!
Obrazek

ODPOWIEDZ