Portal

ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Portal

Post autor: Morden » 2007-10-12, 18:45

Jak wiadomo, Valve od jakiegos juz czasu szykowalo swoje The Orange Box na PC i Xbox 360. Premiera miala miejsce dwa dni temu [Steam na calym swiecie oraz wersje plytowe na PC i X360 w US]. Na premiere wydania plytowego w europie przyjdzie nam poczekac jeszcze niecaly tydzien.

W sklad zestawu wchodza:

Half Life 2
Half Life 2 - Episode 1
Half Life 2 - Episode 2
Team Fortress 2
Portal

Ci ktorzy przegapili HL2 i pierwszy epizod maja okazje nadrobic zaleglosci, posiadacze Xbox 360 moga w koncu cieszyc sie caloscia w wersji konsolowej, a ci ktorzy w HL2 i pierwszy epizod juz grali dostaja dlugo wyczekiwany epizod drugi, rewelacyjne Team Fortress 2 i GENIALNE Portal.

Jako ze czlowiek ze mnie niecierpliwy, skorzystalem z oferty Steam [caly O.Box za lekko ponad 40 zielonych - pojedynczo nie oplaca sie kupowac] by pograc w Portal. Powiem tylko jedno. RE-WE-LA-CJA.

Niektorzy pewnie wiedza iz pomysl na Portal podsunela Valve domowej produkcji gra pt. Narbacular Drop. Pomysl spodobal sie tworcom Half Life tak bardzo, ze dwoch programistow z Nuclear Monkey Software zapewnilo sobie posady w Valve a w ich produkcje tchnieto nowe zycie. Portale w polaczeniu z silnikiem HL2 oraz fizyka Havok to cos niesamowitego. Szkoda tylko ze Portal jest dosc krotki.

Now you're thinking with portals. http://img221.imageshack.us/img221/7353/portalei4.jpg

Dla zainteresowanych: http://www.nuclearmonkeysoftware.com - Narbacular Drop.

Jesli jestes jednym z nielicznych ktorzy nie grali w Half Life 2, napraw swoj blad i zakup The Orange Box. Naprawde warto. Kilka gier za cene jednej. Cala masa zabawy. Ukonczenie samego HL2 to dluuugie godziny grania. Dodajmy do tego Team Fortress 2 i siec, a mozemy grac doslownie latami.
Obrazek

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Portal

Post autor: ashka » 2007-12-16, 18:09

Wczoraj mialam okazje zapoznac sie z Portalem. Calym.
ZA-JE-BIS-TA gra. Pomijam swietny pomysl, ale sam scenariusz i te monologi GLaDOS? A te teksty? Robot, ktory ginac mowi tym swoim dzieciecym glosikiem "I don't blame you." :grin:
"Portal" dostaje u mnie 10/10 za klimat.

Kazdy, kto lubi gry logiczne MUSI w to zagrac.
Osobiscie nie obrazilabym sie, gdyby Portal sprzedawano oddzielnie (i nie przez Steam).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Portal

Post autor: Morden » 2007-12-16, 18:13

Jedyne niesteamowe wersje nie liczac nielegalnych, to wersje konsolowe. Kto ma Xbox 360 niech kupuje. Kawalek konczacy gre jest po prostu nie do pobicia. No i mozemy spiewac razem z GLaDOS dzieki wyswietlajacemu sie na bierzaco tekstowi.

Nie jestem pewien jak to wyglada w przypadku wersji konsolowych, ale wersja PC otrzymala juz pare porzadnych map domowej produkcji, w tym dwie od level designer'a z Bethesda. Szkoda ze jego mapy sa niemozliwe bo az sie grac odechciewa. Hehe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Portal

Post autor: Rondel Spears » 2008-01-14, 00:17

Portal rzeczywiscie jest zacna gra :). Lubie wyzwania na danych levelach. Przedluzaja mocno rozgrywke, bo troche trzeba poglowkowac :). Na konsoli gra jest jeszcze dluzsza, bo sterowanie nie jest tak dokladne jak na PC (oczywiscie, nie przeszkadza to wogole i nie zmniejsza przyjemnosci plynacej z gry :)).

Szkoda ze nie mam Episode One, poki go nie przejde nie mam co zaczynac Ep2 :( (ktorego juz posiadam - pakiet Black Box).
Blah, blah, blah :/

ODPOWIEDZ