Toki [Amiga]

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Toki [Amiga]

Post autor: Gimiak » 2008-03-06, 21:21

Ostatnio zatesknilem za ta dziwna, aczkolwiek bardzo wciagajaca platformowka, w ktora godzinami zagrywalem sie na Amidze. Byla tez wersja na automaty, ktora odrobine roznila sie od wersji komputerowej.

Informacje o grze mozna przeczytac tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Toki_%28video_game%29

Gral ktos? Macie jakies wspomnienia z ta pozycja? Najbardziej utkwil mi w glowie fakt, ze za dawnych czasow moi kochani rodzice zabraniali mi przesiadywac calymi dniami przed komputerem. Kilka niedziel pod rzad wyjezdzali z samego rana ogladac samochody na autogieldzie (czy jak to sie tam zwie). Ja wstawalem zaraz po ich wyjsciu i przez dobrych kilka godzin, bez jedzenia i picia, nie odchodzilem od kompa. To byly czasy! :)

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Toki [Amiga]

Post autor: siudym » 2008-03-07, 10:14

Rewelacyjna gra Arcade, nie gralem akurat na automatach, gralem w wersje na Sege Megadrive. 16-bitowa wersja na SMD jest genialnie wykonana, polecam wlasnie pograc w Toki na tym systemie. Gralem takze na NES'ie kiedys, jednak nie jest juz tak dobra.

Przyznaje, ze majac przez wieeele lat Amige, nigdy grac w Toki okazji nie mialem. :)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Toki [Amiga]

Post autor: Inlagd sill » 2008-03-14, 16:18

swietna gra, ale dla mnie byla wystarczajaco trudna z trainerem na nieskonczone zycia (bo i tak spadalem, gdzie tylko sie dalo spasc).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Toki [Amiga]

Post autor: Gimiak » 2008-03-14, 18:35

swietna gra, ale dla mnie byla wystarczajaco trudna z trainerem na nieskonczone zycia (bo i tak spadalem, gdzie tylko sie dalo spasc).
Byla trudna, pomimo tego, ze spedzilem nad nia wiele godzin grajac na Amidze, to i tak nigdy nie udalo mi sie przejsc wersji automatowej. ;/

ODPOWIEDZ