ECSTATICA

ODPOWIEDZ
siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

ECSTATICA

Post autor: siudym » 2008-03-08, 10:22

Jednej z najlepszych gier w ktore mialem przyjemnosc grac - ESCTATICA. Ktos gral? Wasze opinie?
I co sadzicie o kontynuacji, czyli Ecstatica 2?

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

W pierwszej czesci swietne bylo zakonczenie. Mielismy do wyboru albo walczyc z glownym zlem w grze i go pokonac (dobre zakonczenie), lub nie walczyc z nim wcale Wtedy bohater od glownego bossa dostaje wszelkie bogactwa itp (przekupuje go) i gra konczy sie zle...
Fajna sprawa :twisted:


ECSTATICA 2:
Obrazek


Pelna Esctatica 2 byla w CD-Action
Polecam poszukac np. na allegro, czasam momna dorwac za grosze oryginal - tak jak ja kupilem za 3zl

Manifesto
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 417
Rejestracja: 2013-06-18, 11:22
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ECSTATICA

Post autor: Manifesto » 2014-05-03, 11:04

Ecstatica 1 to jedna z moich ulubionych gier na PC, tytuł z rewelacyjnym klimatem i sugestywną fabułą. Niestety przez solidne zabezpieczenie gry (nie złamane chyba do dziś - chodzi o akcję z wiewiórką) tylko posiadacze oryginalnej wersji mogli ukończyć tytuł. Jak wiadomo w czasach kiedy gra wyszła mało kto mógł pozwolić sobie za zakup oryginalnych gier - sam niestety, jako nastolatek również należałem o tego grona. Ile ja się namęczyłem aby przemienić się w wiewiórkę - dopiero gdy przeczytałem w Top Secrecie o zabezpieczeniu, dałem za wygraną. Nie ukończyłem gry do dziś, w przeciwieństwie do części drugiej, którą miałem oryginalną (wygrałem w Świecie Gier Komputerowych :D). Gra początkowo nie spodobała mi się tak mocno jak części pierwsza, było w niej zbyt dużo walki, choć klimat również miała świetny. W dodatku była bardzo długa i rozległa. Po jej ukończeniu (trudna cholera była) stwierdziłem jednak, że gra jest znakomita, podobały mi się lokacje, fabuła, klimat, a gameplay był na wysokim poziomie.
Ech...muszę kiedyś zdobyć egzemplarz Ecstatica 1.

ODPOWIEDZ