Lumines / Steam

ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Lumines / Steam

Post autor: Morden » 2008-04-19, 10:15

Valve nadal stawia na DRM i dystrybucje przez siec. Odpalajac ostatnio Steam oczom mym ukazala sie nowinka o pojawieniu sie nowego tytulu w katalogu gier. Tytulem tym jest dobrze znane posiadaczom PSP Lumines. Gra jest naprawde swietna a do tego tania. Wersje podstawowa mozemy zakupic za $8.95 lub kupic ja w zestawie z rozszerzeniem za $13.45 [Aktualnie na tytul jest znizka. Cene obnizono o cale $1.50].

Strona sklepu - > KLIK

Obrazek

P.S. - Zanim zdecydujemy sie na zakup, mozemy pobrac i przetestowac demo. Zarowno w przypadku dema jak i pelnej gry konieczne jest posiadanie klienta Steam.

Z innych Steam'owych wiadomosci, ostatnio wypuszczono darmowe TrackMania Nations. Tytul ten dostepny jest za darmo juz od dawna dzieki sponsoringowi ze strony nVidia [w grze wszystko bylo oblepione logami nVidia - nie wiem jak to wyglada w wersji Steam, ale to raczej ciekawostka ktora przeciez nie wplywa na jakosc rozgrywki].
Obrazek

SopeL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2007-11-15, 20:55

Re: Lumines / Steam

Post autor: SopeL » 2010-12-20, 22:31

Nie wiem czy jest ktoś na forum korzystający ze Steama, jeśli tak to polecam zaglądnąć na stronę sklepu bo zaczęły się masowe świąteczne promocje.

ODPOWIEDZ