The Whispered World

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

The Whispered World

Post autor: mrSin » 2009-06-26, 11:09

Rzadko grywam na PC, jeśli już jednak do tego dochodzi to wybieram dwa typy gier: Przygodówki i staroszkolne RPG. Ostatnimi czasy uważnie śledzę losy niemieckiej gry przygodowej, która zachwyca pięknie przygotowaną grafiką 2D. Nie mogłem wytrzymać i musiałem się z wami tym podzielić. Dla mnie potencjalny hit wśród nadchodzących gier przygodowych. Podoba się?

Oficjalna strona ( obejrzyjcie galerię, robi wrażenie ):
http://www.the-whispered-world.com/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Whispered World

Post autor: Axi0maT » 2009-06-26, 11:34

Wyglada rewelacyjnie, ale te postacie jakies takie za proste. Moglyby byc bardziej dopracowane (robione taka sama technika jak tlo). Niestety przygodowki nie maja juz takiej sily przebicia jak kiedys i nie slyszalem o zadnej ktora by w przeciagu ostatnich 10 lat zrobila jakas wieksza furore.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: The Whispered World

Post autor: mrSin » 2009-06-26, 11:42

Axi0maT pisze:Wyglada rewelacyjnie, ale te postacie jakies takie za proste. Moglyby byc bardziej dopracowane (robione taka sama technika jak tlo). Niestety przygodowki nie maja juz takiej sily przebicia jak kiedys i nie slyszalem o zadnej ktora by w przeciagu ostatnich 10 lat zrobila jakas wieksza furore.
Miałem na myśli niszę, w której rezydują :)

Snake
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 387
Rejestracja: 2008-01-22, 22:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: The Whispered World

Post autor: Snake » 2009-06-26, 14:00

Wizulanie prezentuje się wybornie - oby ten sam poziom trzymała reszta elementów. Jako że bardzo lubie grafike 2D (oraz przygodówki) możliwe że kiedyś się na tą produkcję skuszę. Oczywiście pod warunkiem że nie okaże się niewypałem (choć patrząc na materiały ciężko w coś takiego uwierzyć).
A man chooses, a slave obeys.

ThisIsHardcore

ODPOWIEDZ