Moj nowy nabytek

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Moj nowy nabytek

Post autor: Master » 2009-10-17, 17:57

Taa kupi się kabelek i świat stoi otworem...

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Moj nowy nabytek

Post autor: Keitaro » 2009-10-17, 18:52

No tak tylko trzeba brać pod uwagę iż nie każdy ma czas na bawienie się w nagrywanie nowych kaset, naprawianie stacji dysków, czekanie aż to się załaduje :P Moim zdaniem nawet za pomocą takiego kabelka granie daje dużo frajdy. W końcu używamy do tego oryginalnego komputera, joya, tv itd. Plus jednocześnie mamy możliwość zagrania np. stworzonego przez nas sanych BD w konstruktorze :) Nie mówiąc już o możliwości ponownego nagrania jakiejś dyskietki o ile ta padnie, w końcu to zdarza się na porządku dziennym. Sam miałem sprawną stacje dysków, całe 20 lat, ostatnio nieużywana i padła sama z siebie (się chyba rozkalibrowało.. -_-)

Na c64 możliwe, na Atarce były zazwyczaj normalne wydania BD, które wbrew pozorom sa bardzo dobrze poukładane i ponumerowane (np. seria Bandit Boulder Dash) Ale ja z BD polecam zagranie w 1, 2 a następnie 3 część :P Potem dopiero można brać się za naprawdę rewelacyjne Arno Boulder Dash^^

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moj nowy nabytek

Post autor: Axi0maT » 2009-10-18, 05:05

DizzyX pisze:Jasne, są zarówno projekty C64 z kartą pamięci, jak i "cudowny kabelek"
...
ale wtedy już nie ma "tego czegoś" :lol:
Zgadzam sie w 100% ze jednak cos sie traci z tego uroku gier. Szczegolnie w przypadku malego Atari gdzie esencja bylo nie granie, a samo czekanie na wgranie gry ;)
Pamietajmy jednak ze tego typu sprzetu jest juz coraz mniej. Wiekszosc ludzi ma rozkompletowane swoje zabawki. Sam ostatnio doswiadczylem przykrego zgonu mojej Amisi i jak tu teraz naprawic swoje zabytki kiedy osob znajacych sie na przywracaniu do zycia takich staroci mozna liczyc na palcach jednej reki. Szczerze powiedziawszy mi osobiscie najbardziej podoba sie ten adapter na karty SD - komus kto to wymyslil powinni dac Nobla... przynajmniej byloby wiadomo za co dostal... a nie tak jak z Obama ;)

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Moj nowy nabytek

Post autor: Master » 2009-10-20, 13:00

Doszło, odpakowałem, testuję.

ODPOWIEDZ