Wasteland 2

ODPOWIEDZ
Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Wasteland 2

Post autor: Ukukuki » 2012-04-16, 10:09

Czekacie? Jaracie się?

Pierwsza część jest stara i jak to gry pecetowe z epoki kamienia łupanego wygląda fatalnie i brzmi tak samo ale klimat świetny. Pierw była zrzuta graczy, na start projektu było potrzebne 900 tys $ kwota uzbierana bez problemów nawet z pewnym zapasem. Jeśli uzbierają 1,5mln $ będzie wersja na Mac i Linuxa.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=66769

Obrazek
Obrazek

Znaczek jakości:
Obrazek


Mam dość już tego konsolowego gówna, ME3 boski ale kurde to jest bardziej gra akcji z domieszką RPG to samo Dragon Age II. Jedynie Oblivion, Skyrim, F3 i New Vegas z nowych RPG trzymają jak dla mnie ducha RPG.

Chodzi za mną chęć po 7 latach powrót do grania na PC bo już rzygam tymi grami akcji w konwencji konsolowej. Warto? Po sprzedaży w 2011 PS3, X360 i Wii nie czuję jakoś chęci powrotu do nich. Gram tylko w stare dobre gierki poprzedniej generacji. Rynek gier PC faktycznie zdycha czy po prostu funkcjonuje normalnie ale w cieniu skomercjalizowanego rynku konsolowego? Kompletnie wypadłem z nowości na rynku PC od 2005, są tam jakieś nowe rasowe RPG? Nie mówię tu o kontynuacjach znanych marek tylko coś nowego.

Wasteland 2 może być dobrym powodem do wywalenia kilkunastu stówek na odpowiednie podzespoły i lekiem na RPGowy kryzys w moim życiu:P
Ostatnio zmieniony 2012-04-16, 10:32 przez Ukukuki, łącznie zmieniany 1 raz.
Famicom!

Awatar użytkownika
Morloth
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2011-09-07, 16:16

Re: Wasteland 2

Post autor: Morloth » 2012-04-16, 10:22

Generalnie teraz chyba wiekszosc tego co jest na PC to jest multiplatformowe. No, chyba ze wchodzic w gry niezalezne. Ostatnio na topie jest tytuł przypominający czasy Eye of the Beholder: Legend of Grimrock

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Wasteland 2

Post autor: Ukukuki » 2012-04-16, 10:29

Morloth pisze:Ostatnio na topie jest tytuł przypominający czasy Eye of the Beholder: Legend of Grimrock

Wygląda bosko :grin: Świetne szkoda ,że nie jest jeszcze bardziej mroczne i krwiste :wink: Jeszcze parę takich tytułów a składam peceta:P
Famicom!

ODPOWIEDZ