PC vs konsole

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: PC vs konsole

Post autor: szczupi26 » 2014-08-22, 22:10

Nie od dzis wiadomo ze pierwsze modele konsol od M$ i Sony sa nie do konca dopracowane (chociaz w tej generacji Niny tez do nich dolaczylo). Roznica jest taka ze jak cos nie dziala to serwis wymienia ci lub naprawia sprzet po czym dalej cieszysz sie wygoda. A co robi gracz pecetowy jak mu gra nie dziala? Serwis na to cos zaradzi?
Zaczynasz gubić się we własnych wywodach i pisać bez sensu. Jeśli nawala soft to oddajesz konsolę do serwisu czy czekasz na aktualizację/łatkę/patcha itd ?? No właśnie, tak samo jest na blaszaku.
Problemy z hardem ? Znowu to samo ..... no prawie.
Ty oddajesz całą konsolę i jesteś załatwiony na czas naprawy, ja wyjmuję grafikę, wysyłam na gwarę a z szafy biorę rezerwę i giercuję dalej ;)

Dzieciaku... nie ucz ksiedza pacierza... Roznica jest taka ze aktualizacja sciaga sie sama i wszystko samo sie w zasadzie robi, tymczasem posiadacz peceta walczy.... walczy... walczy.... w sumie przyznam szczerze ze wiecej walczy niz gra. No ale co kto lubi... Rozne sa fetysze.
Ponownie pokazujesz jakie masz braki, najgorsze jest to że nie chcesz się doinformować (najważniejsze to aktualizacje os-a i sterów gpu a to w dzisiejszych czasach "robi się samo", via autoaktualizacje windy czy GeForce Experience ..... czary panie, czary)
Gratuluje dziwnych znajomych i rodziny... W sumie to mnie zastanawia jak ty tu trafiles na to forum skoro obracasz sie w takim zenujacym towarzystwie.
Smutne że z braku logicznych argumentów zaczynasz obrażać mnie i moich bliskich.
Powod jest niebywale prosty - brzydze sie graniem na PC. Z tego po prostu sie wyrasta
Z grania się nie wyrasta.
Sam fakt ze tutaj trafiles swiadczy ze poczyniles wlasnie pierwszy krok do tego zeby stac sie normalny.
Trafiłem tutaj przez przypadek, szukając polskiej strony o retro konsolach (szczególnie SNES. PSX i PS2) do których mam ogromny sentyment z lat dzieciństwa oraz młodości (i przeciwieństwie do Ciebie potrafię je pogodzić z kompem ;)
Niestety mylisz sie. To ze w tych konsolach sa podzespoly uzywane w komputerach PC nie oznacza od razu ze sa to PC. To ze do Amigi moge przed mediatora podlaczyc VooDoo 3dfx nie czyni z niej przeciez PeCeta. Co do tego nie powinienes miec watpliwosci. Analogicznie jest tez w przypadku konsol. A jesli nie wierzysz to proponuje zajrzec na studia informatyczne - pierwszy semestr - przedmiot "architektura komputerow". Tam ci to w kilka tygodni wyloza i zrozumiesz jak bardzo sie mylisz.
Wybierzmy się tam razem bo widzę że i Ty musiałbyś uzupełnić swoją wiedzę o pewne elementy.

Zresztą, to ostatni post w tej dyskusji, widzę że ostro jedziesz a ja za stary jestem (nick z czasów gdy zaczynałem zabawę z "internetami") żeby kłócić się z Tobą o byle pierdoły.
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

ODPOWIEDZ