Sklepy ze starymi grami na PC.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-13, 14:59

Czy ktos zna jakies sklepy(najlepiej w PL, ale reszta swiata nie pogardze) zajmujace sie sprzedaza starych gier na PCty(takze C64 lub Atari:)? W ich ofercie musza byc uzywane CDki lub dyskietki, byle nie wydania tzw. gazetowe!
Chodzi mi o dokladne adresy internetowe do witryn sklepow lub ich profili na ebay'u lub allegro. Nie chce kokretnych ofert!

Tylko prosze mi nie pisac "poszukaj se na allegro" bo na razie znajduje luzne oferty a chodzi mi o sklepy zajmujace sie ta dziedzina:).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Morden » 2006-11-13, 15:59

Powiedz lepiej o jakie konkretnie gry chodzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-13, 16:26

http://club.ign.com/b/list/custom?lid=1 ... it&sortC=4 duza czesc tej listy(chodzi mi tylko o pc) tytulow jest sporo wiec nie ma sesnu przepisywac. Nowki oczywiscie mozna latwo skombinowac, gorzej ze stayrmi pozycjami.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: soberpl » 2006-11-13, 18:23

Gry na C64 to pewnie maja byc oryginalne? Kilka bym moze znalazl ,ale nie daje gwarancji ,czy dzialaja...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-13, 18:42

Nie mowie ze bede kupowac "Zaraz teraz na gwalt". Po prostu potrzebuje infa tego na przyszlosc. Gry na C64 moga poczekac, na razie z "kompow" PC ma prio:)

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Morden » 2006-11-14, 09:11

Przegladnelem liste i zaskoczylo mnie to, iz nie sa to jakies kosmicznie trudne do dostania tytuly. Dwa dni chodzenia po sklepach i mam 85% lub wiecej z tego co napisalas. Nie tak dawno temu kupilem Fallout'y i Alone in the Dark + WipeOut XL za 15 koron sztuka. Przygodowki Lucas'a mozna u mnie dostac praktycznie wszystkie. Najlatwiej wlasnie o Monkey Island. Sam kupilem pakiet The Dig + Full Throttle + Sam % Max + Le Chuck's Revenge a potem dokupilem osobno reszte by miec ladny komplet pasujacy do stylu wydania. Pierwsza komercyjna edycja Sam & Max zawierala sciezki audio na plycie. Nowe tego nie maja.

Diablo, Doom'y i cala reszta to rowniez mniejszy pryszcz. Wszystko na polkach stoi. Dodaj do tego Broken Sword'y, Simon the Sorcerer i tak dalej. Kyrandia nie doczekala sie jeszcze reedycji z wiekszym nakladem wiec w sklepach nie widzialem.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-14, 20:00

Widzisz, z calym szacunkiem, ale mnie nie interesuje co Ty masz w sklepie, jaka cena u Ciebie itp. Co mi to da? Nic. Nie kupie tego ani nie zamowie bo jak? W PL nei natknelam sie w komputerowych na przygodowki(czy tam inne gry) ostatnio. Stad moja prosba o linki netowe i jakies namiary sklepow.

Fakt duza czesc tej listy jest latwa do dostania i sukcesywnie to uzupelniam, trudno mi jednak dostac wersje nie extra klasyka itp. Stad np. jeszcze nie mam Diablo(ale wypatrzylam fajna oferte wiec moze niedlugo bedzie moj) czy innych pozycji. Pozatym pozostaje tez kwestia finansowa, bo wiadomo ze od razu tego wszystkiego nie kupie i moge sobie pozwolic na 1 do 3ch gier w miesiacu. Taki lajf.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Morden » 2006-11-15, 09:04

Interesowac Cie powinno, bo to oznacza iz tytuly sa nadal w obiegu na komercyjnym rynku a nie tylko na rzadko pojawiajacych sie aukcjach i sklepach ktore ustalaja sobie zbyt wysokie ceny ze wzgledu na slaba dostepnosc.

Wydania nie sa dedykowane Szwecji. Caly tekst na opakowaniach jest po angielsku. Innymi slowy sa to wydania europejskie.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-15, 11:48

Tylko widzisz, na co mi ta informacja skoro:

- moge korzystac tylko ze sklepow i serwisow aukcyjnych(mowie oczywiscie o zagranicy) czyli z gory jestem skazana na ceny ustalane przez sklepikarzy czy wystawiajacych.
- w moim miescie gier szukanych przez moja osobe nie ma(nie mowie o tych bardziej znanych jak Diablo czy Fallout). W tym miesiacu, jezeli starczy czasu, poszukam w sklepach na terenie innych miast(Olsztyn, Poznan) moze cos tam ustrzele.

Inna sprawa ze to byl topic w ktorym prosilam o adresy a my tu prowadzimy dyskusje troche zbaczajaca z tematu:)

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Morden » 2006-11-15, 12:03

froger3 pisze:Tylko widzisz, na co mi ta informacja skoro:

- moge korzystac tylko ze sklepow i serwisow aukcyjnych(mowie oczywiscie o zagranicy) czyli z gory jestem skazana na ceny ustalane przez sklepikarzy czy wystawiajacych.
Hmm. Ostatnim razem gdy sprawdzalem, wszyscy bylismy skazani na ceny, jakie ustalaja sklepy. Nie mozna do sklepu sie wlamac i zostawic na ladzie tyle, ile sami uznamy za stosowne.

Wiedzac ze dane tytuly sa nadal dostepne, nie dasz sie nabrac na zawyzona cene gry, ktora mozna kupic o wiele, wiele taniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-15, 12:24

Lapanie za slowa. Chodzilo mi o sklepy i aukcje internetowe.
Reszty nie skomnetuje, bo juz napisalam w poprzednim poscie ze moge nabyc towar tylko przez Internet. A tam, jak sam napisales, ceny sa o wiele wieksze niz w w sklepach ktore ma sie na miejscu.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Axi0maT » 2006-11-15, 12:56

Spoko... daj Mordenowi liste, a on zrobi ci zakupy i przywiezie na gwiazdke cala pokazna kolekcje :)
Morden... moze zabierzesz sie za przywozenie gier ze Szwecji? Tak jak to robil Gimiak w Niemczech :D

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Morden » 2006-11-15, 16:03

Hehe. To prawda ze okazji u mnie nie brakuje. Wiadomo. Tam gdzie rynek, tam i przeceny. Gdybym to jeszcze mial czas, to moze bym taka dzialalnosc prowadzil. Nie mam czasu isc do sklepu, a co dopiero kupowac i wysylac gry.
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: Inlagd sill » 2006-11-16, 11:40

Frogger, co do Fallouta to daj juz spokoj z szukaniem, bo od niedawna mozna kupic wszystkie czesci pod nazwa "Fallout Saga" za niecale 20,- (tak, w tym kraju i w popularnych sklepach). :wink:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Sklepy ze starymi grami na PC.

Post autor: froger3 » 2006-11-16, 12:52

Inlagd Sill pisze:Frogger, co do Fallouta to daj juz spokoj z szukaniem, bo od niedawna mozna kupic wszystkie czesci pod nazwa "Fallout Saga" za niecale 20,- (tak, w tym kraju i w popularnych sklepach). :wink:
Ale przeca napisalam ze popularniejsze serie to nie problem(po prostu na wishliscie sa). O Sadze wiem, niedlugo poleci z jakeigos sklepu wysylkowego bo w 3miejskich emipkach nie ma. Podobnie jak saga Herosow(choc mam 3jke z dodatkami, brakuje mi 1 i 2 oraz nowszych czesci - jednak na nowszych jakos na razie mi nie zalezy). Ciekawe co jeszcze wydadza z serii Sag...

ODPOWIEDZ