Szukam kilku gier!

ODPOWIEDZ
Furien
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-12, 00:40

Szukam kilku gier!

Post autor: Furien » 2014-10-12, 00:51

Hej! Dzisiaj ze znajomym przeszukaliśmy cały dom w celu znalezienia kilku starych gier z okresu 1995-2002 (w przybliżeniu)
Przypomniały mi się dwie gry, lecz nie potrafię przypomnieć sobie nazwy. Liczę na to, że ktoś je zna.
Pierwsza z nich była ze składanki "Top 7 Games" na srebrnej płycie z czerwonymi napisami. Między innymi na płycie była gra Butthead and Beavis. W grze, o której myślę prowadziło się bodajże statek kosmiczny i strzelało na początku do meteorytów, następnie kul bilardowych, a potem oczu.
Druga natomiast gra była czymś w rodzaju... Dobre pytanie. Postacią była prawdopodobnie truskawka lub jakiś czerwony stworek. "Zjadała" ona ziemię (nie wiem jak przedstawić to w słowach, myślę o tym, że niszczyła ona ziemię z kratki, na którą wchodziła). Kiedy uwolniliśmy przeciwników to podróżowali po całej planszy. Może to brzmi idiotycznie, ale mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli.
Z góry dziękuję! Nigdy nie zasnę jak nie poznam nazw tych gier :)

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: Szukam kilku gier!

Post autor: frabi » 2014-10-12, 15:51

Jesli w tej drugiej przeciwnikow zabijalo sie pompujac ich az nie pekli to jest to dig dug. Swoja droga to jedna z najbrutalniejszych gier w historii ;)
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

ODPOWIEDZ