Nazwa płytki z demami gier...

ODPOWIEDZ
stefan
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-20, 10:54

Nazwa płytki z demami gier...

Post autor: stefan » 2014-10-20, 11:16

Gdy byłem mały, wraz z komputerem otrzymałem płytę CD.
Znajdywały się na niej dema gier. Uruchamiało się je nietypowo. Otóż... cóż, zacznę może od początku. Nim uruchomimy daną grę w trybie prezentacyjnym, należało ją odnaleźć. Nie mam tu na myśli przeczesywania dysku, ale statku kosmicznego. Po włożeniu płytki i odpaleniu pliku exe, naszym oczom ukazywało się oszałamiające pięknej swej grafiki intro, by po jego zakończeniu, móc odkrywać ową stację kosmiczną.
Wspomniane gry, to, jeżeli pamięć mnie nie myli: symulacja wiewiórki, wyścigi motocyklowe i... więcej nie pamiętam.
Tak, wiem że opis skąpy, daleko mu do wyczerpującego, choć przecież fatalnie nie jest. Punkt zaczepienia istnieje. By być precyzyjnym, mowa o czasach, gdy Optimus działał pełną parą, jego obroty były kolosalne, a pentium 200 mmx uznawany był za potwora wydajności.
Czasy odległe, gdy zatem najstarsza gra w jaką grałeś to Fallout, zdecydowanie nie możesz mi pomóc.

Proszę o tytuł tej płyty CD.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Nazwa płytki z demami gier...

Post autor: Baieros » 2014-10-26, 09:41

Ja kojaze takie plytki game sampler pod windows 95. Poszukaj sobie w necie czy to cos takiego. Nie pamietam czy byly tam wersje grywalne... ale robilo to wrazenie:)

ODPOWIEDZ