Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

ODPOWIEDZ
Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Ukukuki » 2015-10-11, 10:05

Powiem wam ,że Blizzard od Diablo II i Warcraft III nie wydał tak dobrej gry. Gram w to okazjonalnie już z ponad pół roku i dalej mi się nie nudzi i nie wydałem ani złotówki. Przyjemny baśniowy klimat, kilka klas postaci różniących się diametralnie, ciekawe tryby rozgrywki i przyjemna grafika. Gra z was ktoś może w najlepszy debiut ostatnich lat jeśli chodzi o karcianki?

Można grać na telefonach z androidem, iOS i komputerach PC ze wszystkimi graczami niezależnie od platformy. Sam przetestowałem na PC i telefonie i nie ma lepszej gry na nudę w pracy czy na szkoleniu :) Jeden pojedynek to tylko kilka minut. Jak ktoś gra to chętnie dodam do znajomych jednak gracz ze mnie kiepski , nie dorobiłem się jeszcze zbyt mocnych legendarnych kart za to z kart maga mam prawie wszystkie złote:P

Jak ktoś nie chce złodzieja czasu lepiej nie instalować bo wciąga strasznie. Sam nigdy nie lubiłem karcianek, zainstalowałem z czystej ciekawości, pogram z dwie godziny i tyle a tu klops! Gra posiada również tryb fabularny który odblokowujemy za złoto lub realną gotówkę. Jednak w moim odczuciu nie warto tracić kasy na to, złoto całkiem ładnie wpada na konto.

Obrazek
Obrazek
Famicom!

Karolo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 10
Rejestracja: 2015-03-03, 16:05
Kontakt:

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Karolo » 2015-10-11, 12:52

Niestety ma jedną wadę, jest grupa upośledzonych, która po prostu nie potrafi w nią grać - jak np. niżej podpisany :(
Kolekcjonuję: CPU (>500), a do tego wszystko związane z PSP.
http://muzeumprocesorow.pl

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Kiriki-kun » 2015-10-11, 13:23

Ma jeszcze jedną wadę, jest absurdalnie prosta. Razi mnie ponieważ swego czasu sporo grałem w Magicki. Ilość taktyki, zagrywek i sposobów na jakie można było wygrać sprawia że taki HeartStone wygląda jak upośledzony brat bez jednej ręki i nogi.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Ukukuki » 2015-10-11, 14:21

Zagrywek jest mniej bo z kilkadziesiąt ale jednak gra jest trochę młodsza i ma mniej kart a twórcy nie chcą na szybko wydawać nowych pakietów bo balans może ucierpieć. Skoro jest tak prosta według ciebie to graj aż dojdziesz na szczyt i będziesz zdobywał punkty w lidze i grał o dobrą kasę skoro to taki banał:P
Karolo pisze:Niestety ma jedną wadę, jest grupa upośledzonych, która po prostu nie potrafi w nią grać - jak np. niżej podpisany :(
Mój najlepszy wynik w rankingu miesięcznym to 10 albo 11 ranga profesjami którymi najlepiej mi się gra i mam dobre karty czyli Paladyn i Mag jak robię osiągnięcia Wojownikiem to spadam do 20 rangi także ja bym się tym nie przejmował, wszystko przyjdzie z czasem i do przyjemnej gry nie trzeba cały czas wygrywać :wink:
Famicom!

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Kiriki-kun » 2015-10-11, 17:45

Nie chodzi i o same karty, ale o mechanikę.
Np. W HS praktycznie nic nie robisz w turze przeciwnika.
W Magickach masz całą listę rzeczy którymi możesz odbierać ataki, blokować czy wręcz udupić przeciwnika.
System atakowania i blokowania jest też bardziej rozbudowany.

Nie ma szans żebym wygrywał w lidze, to że gra jest prostsza nie znaczy że będę w nią mistrzem :)
W Magicki też nigdy dobry nie byłem

Jedah
Redaktor
Redaktor
Posty: 138
Rejestracja: 2012-11-01, 00:09
Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Jedah » 2015-10-11, 21:52

Może i bym grał gdyby nie syndrom jeszcze jednej partii, która pożera masę mojego cennego czasu. :P
Niemniej gra wyśmienita!

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft - Najlepsza karcianka?

Post autor: Ukukuki » 2016-02-27, 10:21

Gra mi się już znudziła. Jest to pożeracz czasu porównywalny do DOTA2 w którą steam pokazuje mi 991 godzin a nie gram od ponad roku. W Heartstone przegrałem pewnie jakieś 400-500h z czego spora część w robocie kiedy nie było co robić.

Nigdy więcej tego typu gier, tak jak to wciąga i pożera czas to masakra. Kiedyś jak się grało online to już po 100h w COD4 miało się dość tego multi.

Jednak nigdy bym nie przypuszczał ,że karcianka mnie wciągnie w taki sposób. Chociaż w wbudowanego Gwinta w Wiedźmina 3 przegrałem też z jakieś 10 godzin co jak na grę w grze jest dobrym wynikiem.
Famicom!

ODPOWIEDZ