Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 10:28

FORZA za 10,5 + 5zl przesylka kupilem - narazie mi wystarczy, bo same scigalki beda:

COLIN MCRAE RALLY 04
JUICED
MOTOCROSS MANIA 3
FORZA

HARRY POTTER I WIEZIEN ASKABANU - do zagrania
CONFLICT DESERT STORM - do sprawdzenia / zagrania
FIFA 2003 - tego chetnie bym sie pozbyl, ale widze ze to nawet za grosze nie idzie

Ogolnie te gry na Xboxa sa tanie jak barszcz, juz wiem dlaczego piraci nie kupuja oryginalow, skoro ich cena, to prawie jak 3plyty CD. Juz wole wydac 40zl na gre na GC. Ahhh ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: BigBoss » 2008-05-03, 10:50

Polecam angielskiego ebaya. Niedawno kupilem Project Zero 2, Forza, Splinter Cell: Chaos Theory i Amped 2 w idealnym stanie, po 99 pensow za kazda.

Niestety Ninja Gaiden: Black, Conker, SH2 i pare innych tytulow tak tanio sie nie kupi.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 13:14

a musialbym sie tam rejestrowac itd? ... a jak kupie na polskim, te aukcje ktore sie wyswietlaja w polsce - mysle ze jest OK - ale bym musial sie zapoznac z platnosciami itd, wiec tez to odrazu niebedzie tak pieknie wygladalo ... narazie czekam tez na kosnolke, tzn na konto, na ktore mamkasiore wplacic
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: Morden » 2008-05-03, 21:32

ramzes64 pisze:a musialbym sie tam rejestrowac itd?
Niee. Wystarczy krzyknac glosno w monitor jak masz na imie, a oni juz beda wiedzieli gdzie wyslac i jaka cena bedzie ci najbardziej pasowac. Pukasz w szkielko, krzyczysz "To jaaa, Paaaweeeel!" i zalatwione. A ... Nie zapomnij puknac palcem w to, co chcesz kupic.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-03, 22:19

:P - no to juz wole kupowac na Polskim Ebayu, tam jestem zarejestrowany - zreszta nieiwem czy jak wstukam w wyszukiwarce cos i pokaze mi ze to z Stanow, albo Wielkiej brytani, to czy moje konto w polskim wystarczy, czy tylko zostane skierowaney gdzies zagranice ;D

chwilowo polskie serwisy aukcyjne musza mi wystarczyc

Polska dla Polakow!

:twisted:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: Gosiek » 2008-05-05, 20:34

ramzes64 pisze: Polska dla Polakow!
:twisted:
Ziemia dla Ziemniakow! Syjonisci do Syjamu! Ksieza na Ksiezyc!
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-06, 20:27

znalazlem kolejny ciekawy tytul, ktory juz zakupilem FAR CRY - no i bedzie shooterek (bo cos w sobie ma)

A XBOX mam nadzieje ze dojdzie, dzis wplacilm kase, musialem dzwonic do kolesia, bo nieodpowiadal od piatku ;/ ... taki jakis dzieciak ktpry sie jakal, nieiwedzial co mowic - hmm, mam nadzieje ze mnie nie wykoleguje :mad: i nieprzysle ziemniakow.

8 No ale 2gry dokupilem, wiec jak niebedzie Xa to beda gry 8)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: Morden » 2008-05-06, 21:06

ramzes64 pisze:taki jakis dzieciak ktpry sie jakal, nieiwedzial co mowic
Tacy sa najgorsi.
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-08, 21:29

Przyszla pierwsza gra
FORZA MOTORSPORT - fajna okladka i nawet instrukcja w jezyku POLSKIM ;D (wiece, tylko Nintendo wczesniej, albo PSX)

czekam na FAR CRY

konsoli jeszcze nie mam i zadnego odezwu, czy kasa doszla, czy wyslane czy co ;/ .... wyslalem maila z pytaniem.

Ten teges - pojawil sie CONKER (X-BOX) na Allegro - mam nadzieje ze bedzie moj (a konsola MUSI dojsc, bo mam juz gry :shock: )
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-15, 19:46

wczoraj zawital CONKER w moje skromne progi ;D

dzis przwiozlem XBOXA z poczty - po rozpakowaniu KABLA ZASILAJACEGO BRAK ;/ ... a konsola wyglada nawet, nawet ladnie.

Mam pytanie, bo sie sam tego niepodejme, jakis specjalny zasilacz jest do XBOXa? czy moge np takim od radia (koncowka jak w kazdym ta sama) - niewiem, pytam, aby czegos niepsalic - sie na tym nieznam - a chcialbym wkoncu zobaczyc menu tej konsoli
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: tbxx » 2008-05-15, 20:04

Spokojnie podpinaj kabel od radia.. w xboxie zasilacz jest w srodku :smile:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-15, 21:00

tbxx pisze:Spokojnie podpinaj kabel od radia.. w xboxie zasilacz jest w srodku :smile:
Ktos jeszcze to potwierdzic moze ;> - niechem aby mi sie cos spalilo ;D - Morden pewnie bedzie mi zle zyczyl wiec wezme to na poprawke co powie ;D - ale nieukrywam, ze jestem ciekaw jak ta konsola dziala i zobacze moze - a kij, strace moze sprzet, ale co tam - ciekawosc, podobno na bledach sie uczymy
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: Mejs » 2008-05-15, 21:02

Xbox ma zasilacz zintegrowany, ten kabel od radia po prostu dostarcza normalnie prad do konsoli ona przetworzeniem zajmuje sie w srodku wiec smialo podlaczaj.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: ramzes64 » 2008-05-15, 23:10

konsola dziala, gry tez

najlepszy i tak jest CONKER ;D - reszta jakos srednia - spodziewalem sie po tej konsoli czegos lepszego, a wydaje mi sie ze GC ma fajniejsza grafike.

FORZA sztuczna jak nic, ceglami sie jezdzi ;/
FAR CRY taki niezaelegancki graficznie, no ale po filmikach z intro dam szanse, bo wydaje sie byc ciekawa pozycja - no ale METROIDA i tamtej grafiki to niestety nieprzebije
GARRY POTTER hmm, nieiwme co robilem, cos robilem, ale dam jej szanse
MOTOKROSS dziwne, smieszne - cos jak ta gra co si ena motorach jezdzilo i nawalalo lancuchami - niepamietam tamtego tytulu, ale trzeba sie bedzie zapoznac
COLIN 4.0 bez rewelacji
JUICED tez niekumam o co kaman

w konsoli mialem pelno save'ow z gier - pokasowalem wszytskie, a gry testowalem wlasnie na tych save'ach bo akurat byly do tych ger ktore mam.

Mozna jakos zgrac plyte na Dysk? (bo ja nieumiem) - mam 10GB ponoc - jak mozna sprawdzic jaka mam pojemnosc.

X Box ma jakies kombinacje przyciskow, tak jak np wcisnac START w N64 aby sie pokazalo menu MEMORKI, s jakies takie "tajemnice" o ktorych niewiem? ... Bo zgralbym sobie Conkera a cala reszte wrzucil do pudelka, aby mnie nie rozpraszala :D


EDIT:
a jeszcze ktos kiedys pisal o wentylacji konsol, zeby nie klasc na dywanach, jak wentylatr jest od spodu ... GC maja dwa z boku, a XBOX ma z tylu? (bo sie nie przygladalem, bo jak tak, top chyba mam juz dla niego miejsce, bo ;D sie zmiesci pod TV, klapka sie zadna do groy nie otwiera jak w PSX albo GC, tylko wysuwa, wiec jest ciekawie

AHA i jeszcze - co ja tam musze miec, aby ogladac filmy DVD? - bo niedziala, jakis komunikat wyskoczyl

Pewnego pieknego dnia, przeniose sie z TV i Xem pod kompa i tam podlacze ja do modemu, moze sie uda nawiazac polaczenie ze swiatem zewnetrznym i zobacze jak to wyglada - usluga jest platna, a place przez TV, czy musze jakies zdrapki czy cos wykupowac? i czy to jest wogle oplacalne?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zastanawiam sie nad kupnem XBOXa

Post autor: Axi0maT » 2008-05-16, 06:29

ramzes64 pisze: FORZA sztuczna jak nic, ceglami sie jezdzi ;/
FAR CRY taki niezaelegancki graficznie, no ale po filmikach z intro dam szanse, bo wydaje sie byc ciekawa pozycja - no ale METROIDA i tamtej grafiki to niestety nieprzebije
GARRY POTTER hmm, nieiwme co robilem, cos robilem, ale dam jej szanse
MOTOKROSS dziwne, smieszne - cos jak ta gra co si ena motorach jezdzilo i nawalalo lancuchami - niepamietam tamtego tytulu, ale trzeba sie bedzie zapoznac
COLIN 4.0 bez rewelacji
JUICED tez niekumam o co kaman
ale zes sobie gry znalazl... no comments ;) Jedyne co jest godne uwagi to chyba tylko Far Cry.
ramzes64 pisze:AHA i jeszcze - co ja tam musze miec, aby ogladac filmy DVD? - bo niedziala, jakis komunikat wyskoczyl
Juz Morden pisal:
Morden pisze:Xbox to rowniez doskonaly odtwarzacz DVD, lecz jest pewien haczyk. Musisz zaopatrzyc sie w pilota, do ktorego w komplecie dodawany jest odbiornik IR wpinany w port pada. Bez niego Xbox NIE odtworzy DVD video. Najlepiej zaopatrzyc sie w oryginalnego pilota. Ma swietny zasieg. Xbox to zdecydowanie najlepszy odtwarzacz DVD posrod konsol, wlaczajac w to nowa generacje.
ramzes64 pisze:spodziewalem sie po tej konsoli czegos lepszego, a wydaje mi sie ze GC ma fajniejsza grafike.
A czego tu sie spodziewales? Przeciez to ta sama generacja konsol, gry praktycznei te same i jakosciowo niewiele odbiegaja od siebie. XBOX teoretycznie mocniejszy sprzetowo, ale czy te gry ktore kupiles wykorzystuja w pelni moc XBOXa to raczej sprawa watpliwa. Tak jak wspomnialem - jedynie Far Cry i Conkers sa godne uwagi.

Zablokowany