The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: mrSin » 2008-09-08, 11:24

Pomocy koledzy! Szukam, szukam, i na szukaniu sie konczy, ma ktos moze na zbyciu niepotrzebny egzemplarz? Poszukuje wersji PAL.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: Axi0maT » 2008-09-20, 15:12

Chciales Zelde TP - prosze bardzo... jak na zawolanie pojawila sie wlasnie na Allegro:
http://www.allegro.pl/item442642660_zel ... e_pal.html
Piekny PAL i do tego 3xA. A cena... no coz - jak na wersje PAL to nawet przyzwoita :D

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: mrSin » 2008-09-22, 08:49

Dzieki :)
Czeka mnie troche walki cenowej - mam nadzieje, ze dam rade :wink:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: ramzes64 » 2008-09-23, 21:51

* w sumie to jest smieszne, bo wersja na Wii jest za 90zl juz do kupienia nawet ;D - wiec taniej.

To tak samo jak Coker na N64 za kokosy, a ulepszony na XBoxa teraz to i za 40zl jest)

A wydawaloby sie ze nowe kosnole, maja drozsze gry, a jednak to starsze hity na starsze konsole sa warte miliony.

Ja chcialem w TP zagrac najpierw na GC, a pozniej na Wii - ale znajac moje podejscie do Zeldy, zachwyt nad nia, ale za to przechodzenie jej raczej z poradnikiem, to dwa razy chyba niechciloby mi sie w to wchodzic.

Zelda TP bedzie wiec odpalona z pewnoscia tylko na Wii (wersja Wii) - ale kiedy? - tego jeszcze nie wiem.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: mrSin » 2008-09-24, 07:35

Bez watpienia masz racje - wsciekle irytujace jest to, ze za wersje na GC musze placic krocie, "gopie" Nintendo. Jak sie wkurze to kupie Wii i bede mial z glowy klopot ( i wreszcie zagram w Super Mario Galaxy ).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: Axi0maT » 2008-09-24, 09:28

Zelda TP to jedna z ostatnich gier na Gacka (jesli nie ostatnia, bo mieli cos tam jeszcze na niego wydac, ale nie wiem ostatecznie czy wyszlo). Sprzedalo sie stosunkowo niewiele egzemplarzy tej gry, bo Ci ktorzy byli przy Nintendo przesiedli sie juz na Wii, lub w planach zakup tej konsoli w najblizszym czasie, a wiec wstrzymywali sie z zakupem gry. Malo egzemplarzy = wysoka cena... Zreszta czego sie spodziewacie? Gierka ma dopiero niecale 2 lata - wciaz jest w dobrej cenie. Przypominam ze jest wiecej takich drozszych gierek, ze chocby wspomne o Metal Gear Solid Twin Snakes, czy Jungle Beat. Niektore tytuly sa po prostu w cenie i Zelda TP na Gacka z cala pewnoscia pojdzie w slady za Conkersem czy Starcraftem 64 - chyba juz na zawsze bedzie droga :undecided:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: ramzes64 » 2008-09-24, 09:33

dlatego dobrze ze mam Wii (zagram w tansza TP - z nowszym sterowaniem)

dlatego dobrze ze mam XBoxa (zagram w Conkera - z ulepszona grafika)

* czasem to dobrze - ze przenosza takie perelki na inne konsole (nie)kolekcjonerzy, maja mozliwosc zagrac w te HITY
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: ramzes64 » 2008-09-28, 22:25

az sie zastanawiam nad zakupem

ZELDA - Legend of Twilight Princess (Wii) - 75zl
http://allegro.pl/item447414952_zelda_l ... _nowa.html

jedyne co mnie powstrzymuje, to to - ze mam Super Mario Galaxy od tygodnia i nie chcialbym robic z Wii - maszynki na ktora kupuje gry i odkladam (aby czekaly, tak jak ma to miejsce z GC) ... na Wii po przejsciu gry, bede kupowal kolejna - a nie bieral (aby kiedys w przyszlosci zagrac).

NIECH TO KTOS KUPI - BO MNIE KORCI :yell:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: soberpl » 2008-09-28, 23:19

Bierz! Zdecydowanie warto. A cena? marzenie. Zobaczyc jak link przemienia sie w wilka i wkracza w swiat Twilight - jedno z tych jak to sie mowi bezcenne :) Caly czas bym chodzil wilkiem jakby sie dalo ;P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: Axi0maT » 2008-09-29, 06:11

ramzes64 pisze:az sie zastanawiam nad zakupem

ZELDA - Legend of Twilight Princess (Wii) - 75zl
http://allegro.pl/item447...s_jak_nowa.html
Ty sie nie zastanawiaj... Ty sobie odpusc :P Gra jest w NTSC - stad cena jak to soberpl nazwal - jak "marzenie".

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: ramzes64 » 2008-09-29, 07:08

Ty - no wlasnie NTSC ;) ... wczesniej widzialem, dlatego nie dodalem sobie do obserwowanych ... a jakos mi sie przypomnialo ze gadalismy o tym na forum, ze nowsza wersja, na nowsza konsole jest o wiele tansza ... jakos znalazlem i niepatrzalem ... pisalem juz co mi na mysl przyszlo ;D ... no nie biore tej.

Tak soberpl - gra swietna, jak gram w SMG to czasem mi sie nasowa mysl "jakie to kurna fajne, ciekawe jak nowy Metroid, jak Zelda" beda wygladaly (fakt zelda to nie az tak robiona z mysla o Wii) - no ale. Te gry MP3 i Zelda TP mam w planach - no ale nie chcialbym robic tak jak pisalem - sobie zbiorki gier, w ktore zagram za rok, albo poltorej (na GC, niektore gry juz ponad poltorej roku maja i czekaja az zagram ... bo w cos innego gram. Jak juz bede chcial zagrac to kupie.

A Wam chcialem pokazac ze zelda jest nawet tansza niz 90zl o ktorych pisalem (ale zapomnialem ze to NTSC) :P
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess GC

Post autor: mrSin » 2008-09-30, 18:24

No pieknie zaatakowala mnie grypa i przez wredna cholere przespalem aukcje - pozostaje mi ponowic prosbe, ma ktos Zelde na sprzedaz? Pomocy koledzy.

Zablokowany