Donkey Konga2 + Bongosy

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: mrSin » 2008-09-18, 08:14

Podobnie jak w przypadku Zeldy: TP, nie moge nigdzie dopasc. Koledzy i kolezanki - pomocy

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: Axi0maT » 2008-09-18, 09:51

mrSin pisze:Podobnie jak w przypadku Zeldy: TP, nie moge nigdzie dopasc. Koledzy i kolezanki - pomocy
Ja Zelde TP kupilem w wersji NTSC - spokojnie zmiescisz sie w 80pln razem z wysylka z USA wiec polecam (nawet dokladajac do tego koszt zakupu i montazy chipa ktory umozliwi ci odpalenie gry w NTSC i tak wyjdziesz na plus co najmniej 50pln).

Donkey Konga 2 z bongosami kupilem na ankgielskim ebayu. Nowka kosztowala mnie ok 85pln. Przywiozl mi je kumpel wiec zaoszczedzilem na wysylce. Wersja NTSC jest duzo tansza, ale ma inne piosenki - czesto nieznane w europie kawalki wiec dla nas polakow wersja PAL jest zdecydowanie bardziej zjadliwa (chociaz to i tak popluczyny po jedynce - kawalki sa naprawde slabe i jedynie 5-6 utworow zasluguje na wyroznienie).

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: mrSin » 2008-09-18, 10:13

Drogi kolego, przeciez pamietasz chyba jaki jest moj stosunek do przerabiania konsol, cholernie tego nie lubie, dlatego tez niestety musze szukac w PALu. Czasem jak widze tytuly NTSC to mnie skreca i w glowie pojawia sie paskudna mysl "a moze kostka w wersji NTSC?" :wink:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: Axi0maT » 2008-09-18, 11:05

Drogi kolego, przeciez pamietasz chyba jaki jest moj stosunek do przerabiania konsol, cholernie tego nie lubie, dlatego tez niestety musze szukac w PALu. Czasem jak widze tytuly NTSC to mnie skreca i w glowie pojawia sie paskudna mysl "a moze kostka w wersji NTSC?" :wink:
Chip - 25-50pln
Freeloader - 40-60pln
gola konsola NTSC - 80-90pln
Wybor nalezy do Ciebie. Albo bedziesz mial tania przerobke ktorej sie brzydzisz (a ktorej i tak nie widac), albo bedziesz wachlowal plytami niczym dyskietkami za czasow Amigi, albo bedziesz mial dwa gacusie :P

Ktorej opcji bys nie wybral to i tak taniej wyjdzie Ci zakup ktorejs z powyzszych rozwiazan + Zelda TP NTSC niz zakup tej samej gry w PALu :P

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: mrSin » 2008-09-18, 11:24

Axi0maT pisze: Albo bedziesz mial tania przerobke ktorej sie brzydzisz (a ktorej i tak nie widac), albo bedziesz wachlowal plytami niczym dyskietkami za czasow Amigi, albo bedziesz mial dwa gacusie :P
Bede mial juz trzy Gacki :wink: zastanawialem sie nad freeloaderem tyle ze nie wiem ile tytulow bedzie potrafil odpalic.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Donkey Konga2 + Bongosy

Post autor: mrSin » 2008-09-19, 08:38

Udalo sie, jak na zyczenie dzis z rana gra pojawila sie na allegro, 119 + przesylka, niezbyt rewelacyjna cena ale nie jest az tak tragicznie. Czeka mnie sporo zabawy :)

Zablokowany