Kupię gry na PSX

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2016-09-21, 11:49

Jeśli macie na sprzedaż którąś z tych gier w stanie co najmniej dobrym to proszę o info

- Tony Hawk's Pro Skater 2
- Metal Slug X
- Legend of Mana
- Alundra 2
- Winnie the Pooh Tigger's Honey Hunt
- Valkyrie Profile
- Wipeout 3
- Medal of Honor
- Medal of Honor Underground
- Final Fantasy IV Chronicles
Ostatnio zmieniony 2017-12-04, 18:01 przez cissic, łącznie zmieniany 1 raz.

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: YukiDeSan » 2016-09-27, 12:10

Stan każdej Bardzo Dobry, komplety 3xA. Tylko Tony Hawk's 2 PAL po niemiecku.

Obrazek Obrazek

Propozycje cenowe ?

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2016-09-29, 20:08

Up

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2017-12-04, 17:59

Up

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: YukiDeSan » 2017-12-05, 14:22

- Tony Hawk's Pro Skater 2 (Greatest Hits NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Legend of Mana (NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Alundra 2 (PAL, 3xA komplet IDEAŁ)
- Valkyrie Profile (NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Wipeout 3 (PAL, 3xA komplet IDEAŁ)
- Medal of Honor (NTSC/USA. komplet DOBRY)
- Final Fantasy Chronicles (NTSC/USA, komplet IDEAŁ)

Poza Medal of Honor, reszta przedstawia stan kolekcjonerski, zadna z plyt nie byla regenerowana i poddawana chemicznym procesom renowacji. Jak to Eustachy Motyka w jednym z odcinków Chojraka powiadał do Egipskiego Bóstwa ... "Ile dajesz"... :) ?

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: kolo » 2017-12-05, 15:14

@YukiDeSan
Przy ofercie sprzedaży albo podajesz cenę, albo post wylatuje - naucz się wreszcie to może ludzie zaczną cię tu traktować poważniej niż roztrzęsionego yorka.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2017-12-05, 16:27

YukiDeSan pisze:- Tony Hawk's Pro Skater 2 (Greatest Hits NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Legend of Mana (NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Alundra 2 (PAL, 3xA komplet IDEAŁ)
- Valkyrie Profile (NTSC/USA komplet IDEAŁ)
- Wipeout 3 (PAL, 3xA komplet IDEAŁ)
- Medal of Honor (NTSC/USA. komplet DOBRY)
- Final Fantasy Chronicles (NTSC/USA, komplet IDEAŁ)

Poza Medal of Honor, reszta przedstawia stan kolekcjonerski, zadna z plyt nie byla regenerowana i poddawana chemicznym procesom renowacji. Jak to Eustachy Motyka w jednym z odcinków Chojraka powiadał do Egipskiego Bóstwa ... "Ile dajesz"... :) ?
My już rozmawialiśmy na temat gier i odniosłem wrażenie, że wysłaniu zdjęć przestałeś mi odpowiadać na maile. Właściwie nie przypuszczałem, że się jeszcze odezwiesz. Jeśli mogę prosić to napisz nowe ceny lub daj znać czy te stare obowiązują. Valkyrie Profile będzie w cenie zaporowej, więc jej pewnie nie wezmę teraz. Reszta mnie jak najbardziej interesuje, choć Legend of Mana już kupiłem w wersji JP. Jeśli wycenisz gry rozsądnie i autentycznie chcesz je sprzedać to chętnie je wezmę. Nawet Valkyrie Profile, choć pewnie po nowym roku bo idą święta i szkoda mi forsy
Ostatnio zmieniony 2017-12-05, 16:35 przez cissic, łącznie zmieniany 1 raz.

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: YukiDeSan » 2017-12-05, 16:35

Do zalożyciela tematu:
Mozliwe ze albo maile nie dotarly, albo ceny mi nie odpowiadaly. Albo mnie z kims pomyliles...bo nie pamietam, a w wiadomosciach takze nic nie mam w skrzynce... :/

Do Kolo:
Drogi kolego, nie widze powiazania z jakims yorkiem, ale to juz Twoja opinia. Ja nie daje oferty sprzedazy jako temat na forum, tylko odpisuje na pytanie kolegi. Jako ze kolega nie napisal za ile chce kupic, to ja nie pisze za ile sprzedam. Proste i logiczne. jak kolega bedzie zainteresowany, to stosowną oferte napisze prywatnie, jesli nie to nie. Sądze ze na czystke w temacie kolegi Twoj reżim napewno nie pomoże.

Miłego i zapraszam do zapodania oferty prywatnie, jesli kolega zainteresowany.
A kolega Kolo niech wrzuci na luz, bo spina sie bardziej niz jego Avatar w czerwonym kapturku :)

Seeyou

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2017-12-05, 17:57

YukiDeSan pisze:Do zalożyciela tematu:
Mozliwe ze albo maile nie dotarly, albo ceny mi nie odpowiadaly. Albo mnie z kims pomyliles...bo nie pamietam, a w wiadomosciach takze nic nie mam w skrzynce... :/
Rzuć okiem na kilka postów wyżej, tam jest Twój post. Po kilku mailach ustaliliśmy, że borę tylko Legend of Mana i FF Chronicles. Potem napisałem Ci maila, że może coś jeszcze dobiorę (zdaje się była tam też Alundra 2) i już nie odpowiedziałeś. Wysłałem Ci właśnie na prv Twojego ostatniego maila, gdzie ustaliliśmy cenę za ww dwie gry. Chętnie bym coś jeszcze dobrał - może THPS 2 i Wipeout 3 - jakbyśmy się dogadali odnośnie cen

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: Kupię gry na PSX

Post autor: cissic » 2017-12-06, 16:35

Podbijam temat. Dwie gry z listy już "zasadniczo" mam, czekam tylko na przesyłkę ;) Jeśli ktoś coś ma do opchnięcia w dobrym stanie to proszę o info

- Tony Hawk's Pro Skater 2
- Metal Slug X
- Legend of Mana
- Alundra 2
- Winnie the Pooh Tigger's Honey Hunt
- Valkyrie Profile
- Wipeout 3
- Medal of Honor
- Medal of Honor Underground
- Final Fantasy IV Chronicles

Zablokowany