[K] GBA SP AGS-101/ Gry GBA - lista

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
igorch
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-08, 15:47

[K] GBA SP AGS-101/ Gry GBA - lista

Post autor: igorch » 2016-11-27, 21:07

Hej,

Tak jak w temacie kupie Brightera najlepiej mint, może być też na części (najważniejsze aby ekran działał)
Cena odpowiednia do stanu

Oraz gry na GBA:
Mega Man Zero 2, 3, 4
Mega Man Battle Chip Challenge
Mega Man Battle Network 6
Super Mario Advance 3: Yoshi's Island (nie jestem pewien czy tego przypadkiem już nie mam)
Mario Pinball Land
Zelda Link to the Past
Juka and the Monophonic Menace
Castlevania double pack
Astro Boy
Metal Slug
Riviera
Phantasy Star
Shining Soul 1 i 2
Luffia
Klonoa (obie części)
Harvest Moon druga cześć
Summon Night 1 i 2
Sonic 2
Kirby obie gry
Donkey Kong (poza NES classics)
cos z NES Classics (mam niby parę ważniejszych gier)
Demikids
Mazes of Fate
Back to Stone
bit generations (poza Soundvoyager)
Alien Hominid
Shining Force
Densetsu no Stafy

Mniej istotne tytuły:
Street Fighter (obie części)
Space Invaders
Math Patrol
CT Special Forces

Mogą być same cart'y lub Box'y. Cart'y muszą być w stanie co najmniej bdb. Jeszcze jakichś tytułów mi brakuje (m.in. chyba jednej części FF), więc jestem otwarty na propozycje. Lubię też gry logiczne i generalnie klocki. Przygarnąłbym też jakieś GBA Video. Najlepiej filmy, ale mogą być to też jakieś serie.

Kontakt najlepiej mailowy: igorchudzinski@gmail.com
Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu, Bydgoszczy oraz Warszawie.

Zablokowany