[K] Telewizor Sony PVM 14-16 calowy (ewentualnie tanią 20)

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos kupic
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia".
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
/dev/null
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 56
Rejestracja: 2018-12-07, 13:42
Lokalizacja: wlkp

[K] Telewizor Sony PVM 14-16 calowy (ewentualnie tanią 20)

Post autor: /dev/null » 2018-12-07, 13:47

Witajcie,

Jakiś czas temu znalazłem Wasze forum. Widzę, że bardzo w temacie. Niedawno, ktoś wyprzedził mnie z kupnem 14' z olx (z wa-wy) - winszuję, nie będę przebijać czyjejś ceny, gramy fer.

Dlatego wychodzę do Was z pytaniem, być może ktoś sprzedaje jakiś dobry crt do retro grania (rgb itp).

Nie jestem specem, ale im więcej linii tym lepiej.

Odbiór osobisty jak najbardziej (preferowana Wielkopolska, ale dalej też mogę się wybrać), wysyłka oczywiście.

Także, tego... Witajcie !
PS. Czytałem, że ktoś sprowadzał telewizory i po zamówieniu wysyłał po roku, ale nie było namiarów - więc może tutaj ktoś się odezwie.

fixxxer1
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1242
Rejestracja: 2011-01-03, 14:14
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: [K] Telewizor Sony PVM 14-16 calowy (ewentualnie tanią 20)

Post autor: fixxxer1 » 2018-12-08, 21:24

Jak chcesz to mam kilka monitorów na sprzedaż - 14, 15, 17, 19 i 20" ;) I to nie są monitory od tego człowieka o którym piszesz.
Odbiór osobisty bardzo chętnie, nawet jest wskazany, będziesz mógł sobie wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt :)

Zablokowany