[S] Fiat Seicento 0.9 1999 - pierwszy właściciel - Tychy

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

[S] Fiat Seicento 0.9 1999 - pierwszy właściciel - Tychy

Post autor: Spyro1993 » 2018-02-23, 01:24

Teraz będzie bombowa oferta


Na sprzedaż mam samochód Fiat Seicento o pojemności silnika 899 cm3, rocznik 1999. Przebieg samochodu to 127800 km. Sprzedawany samochód jest bezwypadkowy, od nowości jest w posiadaniu mojej rodziny (wcześniej jeździli nim moi rodzice). Fiat Seicento ma ważny przegląd do września 2018, a ubezpieczenie OC+AC jest opłacone do 21 marca 2018. Auto jest w dobrym stanie, jednakże są pewne rzeczy do zrobienia: zbieżność kół oraz wymiana akumulatora (obecny akumulator ma ponad 5 lat, niestety już nie ładuje się, przez co jest problem z odpaleniem samochodu ze względu na akumulator). Ze względu na fakt, że postanowiłem sprzedać samochód, to nie kupowałem nowego akumulatora. Nie ma innych problemów z samochodem. Z niedawno zrobionych napraw, to należy wspomnieć, że wymieniany był silniczek z przednich wycieraczek, a w okolicach miesięcy wakacyjnych wymieniono całą rurę wydechową.
Wraz z samochodem jest radio wraz z napędem płyt CD oraz dodatkowo zestaw letnich opon wraz z felgami. Istnieje możliwość negocjacji ceny (1800 zł).

Mam wielki sentyment do tego samochodu i długo zastanawiałem się nad tą decyzją, jednakże chcę go sprzedać, bo za kilka tygodni wyjeżdżam na bliżej nieokreślony czas z kraju, a nie chcę zabierać ze sobą auta na drugi koniec Europy...

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: [S] Fiat Seicento 0.9 1999 - pierwszy właściciel - Tychy

Post autor: Spyro1993 » 2018-03-03, 00:21

Wrzuciłem ogłoszenie na Allegro i nieco zmniejszyłem cenę: http://allegro.pl/show_item.php?item=7214213566
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Zablokowany