Oddam telewizor Goldstar CBT-4782E

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Oddam telewizor Goldstar CBT-4782E

Post autor: kolo » 2018-07-18, 19:31

Jak wspominałem kiedyś na shoutboxie mam do oddania telewizor Goldstar CBT-4782E - rozmiar ekranu około 10 cali, gdyby był bardziej zakrzywiony to można by było oglądać pod kątem 90 stopni, obraz jest całkiem przyzwoity, choć być może jest to głównie kwestia tego że ekran jest tak mały że nie widać czy coś jest nie tak.
Jedno złącze SCART / Euro
Jedno złącze antenowe (nie wiem jak wyszukiwać kanałów i nie bardzo mam nawet tego typu kabel, więc nie sprawdzę jak sobie z tym radzi).
Brak wsparcia dla sygnału 60Hz (gry NTSC nie mają kolorów).
Z dodatkowych uwag - śmierdzi, nie wiem czy poprzedni właściciel palił czy to po prostu te 20 lat kurzu zrobiło swoje, ale TV zwyczajnie w świecie śmierdzi, dlatego jeśli nikt do piątku się nie odezwie to TV ląduje w mojej piwnicy.
W zestawie jest pilot, zasilany baterią 9V.

Odbiór osobisty w Łańcucie, z wysyłaniem kineskopów jest za dużo pierniczenia żeby opłacało się w to bawić w zasadzie komukolwiek, powinien przydać się komuś kto ma mało miejsca a lubi jednak kiedy jego retro jest na kineskopie.

https://www.radiomuseum.org/r/goldstar_cbt_4782e.html
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Oddam telewizor Goldstar CBT-4782E

Post autor: Kaplitov » 2018-07-19, 13:01

Jeśli będę znowu organizować jakieś retro konsolówki, to mógłbym się po niego pofatygować - ale nie teraz.
Więc jeśli się nikt nie znajdzie, a Ty go nie wyrzucisz, ja z kolei jeśli będę potrzebować w najbliższym czasie kineskopa kolejnego to się odezwe :)
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Oddam telewizor Goldstar CBT-4782E

Post autor: kolo » 2018-08-28, 15:39

Kaplitov wciąż jeszcze kolejnego TV nie potrzebuje, więc podbijam. Spieszcie się bo nie gwarantuję że przeżyje do następnego lata siedząc w piwnicy.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Zablokowany