Do usunięcia

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Do usunięcia

Post autor: M-Chan » 2018-08-01, 07:18

Mam do wymiany grę "Mario & Luigi: Superstar Saga" na konsolę Game Boy Advance - sam kartridż. Zależy mi na wymianie na któryś z poniższych tytułów (oczywiście z ewentualnymi dopłatami):

- The Legend of Zelda: The Minish Cap
- Metroid Fusion
- Metroid: Zero Mission

Interesują mnie TYLKO oryginalne kartridże, wydania europejskie w języku angielskim. Moim zdaniem kartridż jest oryginalny (napis nintendo, wybity numer "09") w zakupie pomagał mi ktoś bardziej obeznany z forum bo jest to moja jedyna gra GBA, w razie jakichkolwiek wątpliwości postaram się zrobić dokładniejsze zdjęcia i wysłać na maila dla zainteresowanych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-09-18, 08:34 przez M-Chan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: [Z\S] Mario & Luigi: Superstar Saga GBA

Post autor: M-Chan » 2018-08-31, 12:43

Dochodzi opcja sprzedaży - cena to 70 zł + koszt wysyłki.

Zablokowany