[S/W] Metroid Prime 2: Echoes - premiera, komplet, 3xA

Umiesc tu ogloszenie, jesli chcesz cos sprzedac
Regulamin forum
Rozdział IV
Pchli Targ
1. Administracja ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść i przebieg transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem forum.
2. Handel pirackimi grami lub jakimikolwiek innymi nielegalnymi towarami jest zabroniony.
3. Każde ogłoszenie jest zamykane po 2 miesiącach od ostatniego posta. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje ogłoszenie zostało zamknięte, przypominaj o nim regularnie.
4. Ogłoszenie w Pchlim Targu musi spełniać kryteria opisu dla danej kategorii ogłoszenia. Brak spełnienia któregokolwiek z kryteriów skutkuje usunięciem ogłoszenia.
5. KUPIĘ - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, którego poszukujemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający poszukiwany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
6. SPRZEDAM - kryteria:
a) tytuł opisujący przedmiot, który sprzedajemy
b) krótki, zwięzły opis przedstawiający sprzedawany przedmiot (można dodać zdjęcie)
c) kontakt, jeżeli inny niż przez PW
d) cenę przedmiotu / link do aukcji
7. Nie sprzedawaj rzeczy, których nie masz i zamierzasz się w nie zaopatrzyć dopiero po znalezieniu nabywcy.
8. Zabronione jest zamieszczanie kilku ogłoszeń dotyczących tego samego przedmiotu.
9. Jeśli transakcja została zawarta, należy dodać post o treści "Do usunięcia"
10. Mile widziane jest dodanie komentarza odnośnie transakcji w stosownym temacie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

[S/W] Metroid Prime 2: Echoes - premiera, komplet, 3xA

Post autor: mentor93 » 2019-01-15, 21:13

Mam na sprzedaż/wymianę Metroida Prime 2 Echoes na Gamecube'a w wersji premierowej. Komplet, w pełni po angielsku. Ogólny stan dobry+, na Allegro to odpowiednik 5/6. Tył pudełka (dokładniej mówiąc - folii) i okładki lekko pognieciony - starałem się to uchwycić na zdjęciu, jednak to na tyle niewielkie pogniecenia, że raczej nie bardzo mi się to udało. Papiery w bardzo dobrym stanie, płyta ma parę większych rys i trochę mniejszych (co widać na zdjęciu), jednak przetestowałem ją na swojej konsoli i wszystko działa jak trzeba.

Cena to 80 zł + wysyłka. Wymiana na gry na PS1/PS2/PS3/Gamecube'a (tylko premierowe wersje, komplety, 3xA) o podobnej wartości do tej, po ile Metroid Prime 2 chodzi na eBayu i Allegro.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: [S/W] Metroid Prime 2: Echoes - premiera, komplet, 3xA

Post autor: mentor93 » 2019-01-18, 12:41

Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: [S/W] Metroid Prime 2: Echoes - premiera, komplet, 3xA

Post autor: mentor93 » 2019-01-27, 23:03

Sprzedane, temat do zamknięcia.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

Zablokowany