Powiadomienia z ebay...

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Powiadomienia z ebay...

Post autor: Gimiak » 2006-02-11, 20:42

Licytujac cos na ebay.de zwykle dostawalem informacje o przebicu po niemiecku do teraz.
Najlepsze, ze polska informacje jest zajebista:
Twoja oferta zostala przebita


Witaj gimiak!
Przebito Twoja oferte dotyczaca nastepujacego przedmiotu:

Transformers G1 Buzzsaw auf Karte !!! OVP !!! NEU !!! - Numer przedmiotu6250748505
Aktualna cena: ? 2,00
Twoja maksymalna oferta: ? 1,50
Data koncowa: 2006-02-12 21:50:55 CET
Nie pozwol sobie tego odebrac!


Z czego to podkreslone jest najlepsze :evil:

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Powiadomienia z ebay...

Post autor: soberpl » 2006-02-11, 21:31

Buhahaha :D Dobre no dalej nie pozwol :P A teraz serio ,bo ciagle sie zastanawiam na zakupami na zagranicznych portalach ebay. Mozesz/mozecie napisac cos wiecej na temat finalizacji zamowienia? forma platnosci,czas oczekiwania, koszty przesylki itd. ,bo allegro mnie najwyrazniej nie lubi :P wiec musze znalesc sobie nowy "dom" :wink:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Powiadomienia z ebay...

Post autor: Gimiak » 2006-02-11, 22:26

Nigdy wczesniej nie korzystalem z ebay. Blizsze info moglby Damjen666(AdamGilmore) napisac. Ja jak jestem tutaj zwykle uzywam przelewow :evil: . Musze przyznac, ze bank w germanii mam super: prowadzenie konta za freqo, przelewy za freqo, konto internetowe za freqo i jakby bylo malo to obsluga w banku jest przemila :o. Moj ulubiony bank ;).
Pare razy zdarzylo mi sie odbierac osobiscie - jak tylko sprzedawca nalezy do NRW, bo tutaj jezdze za darmo.
Ogolnie w okresie 4 miesiecy uzywania ebay'a: kupilem mase rzeczy, 1 paczka zginela (kase oddali), na jedna paczke czekalem ponad 2 miesiace [vb].
Jestem w 100% zadowolonym kupujacym. Ze sprzedaza nie wiem, nie czytalem, raczej nie chce sie w to tutaj bawic. :x Niemiecki jest strasznie zakrecony :P

ODPOWIEDZ