ebay.co.uk

Ogólna dyskusja o handlu.
Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: ebay.co.uk

Post autor: artemis » 2008-12-13, 14:00

No to chyba musze sie dowiedzieć w moim banku jak jest z tymi kartami bo to chyba całkiem fajna sprawa :smile: . W każdym razie dobrze że zawsze przelew zostaje...


A co do tego logowania sie na każdy serwis to w sumie super sprawa bo tak patrze że niektóre gry to chyba bede NTSC sprowadzał więc raczej ze stanów... Np. takie paper Mario to można dorwać już za jakieś 60-70 zł a na allegro teraz cena samego carta osiąga prawie 300 zł :shock: . Musiałbym tylko N64 sobie kupić w wersji NTSC ale to w sumie nie jest duży problem.... A tylko troche przeraża mnie odległość przesyłki... Pewnie gubią się częściej niż z GB no i pewnie trochę droższe... Ma ktoś jakieś większe doświadczenie z grami z USA?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: ebay.co.uk

Post autor: Axi0maT » 2008-12-13, 14:48

O dziwo mam o wiele gorsze doswiadczenie z przesylkami z Wielkiej Brytani niz z USA. Zza oceanu jeszcze nigdy nic mi nie zaginelo (no chyba ze wliczac w to fajfusow ktorzy wogole nie wyslali towaru). A z wysp Albionu nagminnie swego czasu nie docieraly do mnie przesylki wiec calkowicie zrezygnowalem z zakupow na angielskim ebayu (no chyba ze paczka byla wysylana do kogos znajomego w Anglii, a on to potem przy okazji przywozil).

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: ebay.co.uk

Post autor: artemis » 2010-06-17, 11:27

Czemu jak się wejdzie w kategorie na ebay.pl to jest niewiele dostępnych gier np. na n64 a jak wpisze dany tytuł w polu głównym to jest dużo więcej ofert sprzedaży?

Edit: Troche tego nie rozumiem bo jak wchodze na ebay.co.uk to też mi pokazuje, że jest około 50 gier na n64...

Awatar użytkownika
Deimos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 113
Rejestracja: 2010-08-16, 16:01
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: ebay.co.uk

Post autor: Deimos » 2010-08-16, 16:58

artemis pisze:Czemu jak się wejdzie w kategorie na ebay.pl to jest niewiele dostępnych gier np. na n64 a jak wpisze dany tytuł w polu głównym to jest dużo więcej ofert sprzedaży?

Edit: Troche tego nie rozumiem bo jak wchodze na ebay.co.uk to też mi pokazuje, że jest około 50 gier na n64...
Wyszukiwarka znajduje Ci oferty na różnych eBayach - polskich, niemieckich, brytolskich, hameryckich itp. Jak przeglądasz kategorie z listy, to eBay pokazuje Ci aukcje wystawione w danym regionie, np. dla eBay.pl pokaże Ci aukcje w Polsce, dla eBay.co.uk - aukcje w UK.
I'm sorry, but the Princess is in another castle.
INDIEcator.pl - gry indie i arcade.

ODPOWIEDZ