Kometarze na allegro

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Kometarze na allegro

Post autor: Senshu » 2006-05-17, 13:26

Spotkalem sie ostatnio z bardzo zabawnymi komentarzami na allegro, sam wlasnie jeden taki dostalem od lanser45 (ale to akurat przez pomylke, chyba!), wracajac do watku...przeczytajcie komenty jakie wystawil/wia pewien allegrowicz, najlepsze sa na samym poczatku jak dopiero zaczynal swoja dzialalnosc - http://allegro.pl/show_user.php?uid=3874331

"wszystko ok szypko dziala nie mam problemu"

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: soberpl » 2006-05-17, 14:54

Hehe juz kiedys spotkalem sie z podobna osoba ,a moze to i ta sama :roll: Wiadomo nie kazdy jest Miodek ,ale tak trudno zajrzec do slownika...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: froger3 » 2006-06-27, 15:33

"Z tym uzytkownikiem transakcja, To bardzo szybka akcja, To profesjonalizmu szczyt. Ten user na Allegro ma byt, Bo zalatwia sprawy gladko i niesamowicie szybko. Przelew doszedl w minut piec. Az na dalsze transakcje z nim sie ma chec!"


od g_s_m_hurt . Myslalam ze padne :D

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: setezer » 2006-06-27, 15:58

Eno! To ja wam cos pokaze, autentyczne komentarze setezer<->siudym.

NAJPIERW JA WYSTAWIAM SIUDYMOWI (Kupilem od niego 2 gry na SNESa)
"Transkacja wzorowa, poczulem sie jakbym kupowal z zagranicznych serwisow aukcyjnych, wszystko ladnie zapakowane, skarpety wyprane i pachnace. Towar zgodny z opisem! Polecam."
http://sprzedaz.konsumencka.edu.pl
SIUDYM WYSTAWIA MI:
"super sprzedawca! czuje sie jakbym kupywal na wschodnich aukcjach! Majtasy i skarpetki super jakosci i mile w dotyku, polecam go! Dostalem nawet bonus! Bilet do nieba bez potrzeby chodzenia do kosciola! Oby wiecej takich sprzedawcow, WSZYSTKO5+"

I JA MU ODPOWIADAM:
"[Odpowiedz z:pon 26 cze 2006 19:19:02 CEST] Uwaga na majtasy, bo maja dziure! Przy sraniu nie trzeba nawet ich zdejmowac! Super sa, zaluje ze sprzedalem."

Genialna akcja, jakich wiele :evil: (znajomosc z siudymem daje rade :twisted: )
Ostatnio zmieniony 2014-07-25, 08:34 przez setezer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: froger3 » 2006-06-27, 16:03

slabe, a przeciez macie o wiele lepszego :

polecam setezera, wszystko ladnie i slicznie. wprawdzie wstydzi sie chodzic na poczte z przekazami i slucha Radia Maryja, no ale mozna mu to wybaczyc:P :D

Ja ci dam! Kto co tydzien w moherowym berecie i kufajce jezdzi na kolo rozancowe im. Ojca Rydzyka? Na powaznie: Nie slucham Radia Maryja!

:)

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: setezer » 2006-06-27, 16:10

Nieee no co ty.... kufajka dobra jest, ale skarpety i mile w dotyku majtasy sa nie do przebicia. Do tego nawiazanie do masowych komentarzy lasnera - z tym, ze siudym zmienil na wschodnich 8). Dla mnie genialne,

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: Damjen » 2006-06-27, 18:04

No ja chwilowo nie dzialam na allegro - patrz temat Busted! Ale jak mialem jeszcze konto to raczej komenty mialem "normalne" :wink:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: froger3 » 2006-06-27, 18:28

hyhy komentarz lansera: "Poprostu rewelacja. Tranzakcja przeprowadzona wzorowo. Czulem sie jakbym kupowal na zachodnich serwisach aukcyjnych, poniewaz jakosc oferowanych przedmiotow przez uzytkownika jest najwyzszej klasy. POLECAM SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Odpowiedz do niego: "dzieki za komentarz, ale to ja bylam kupujacym.Nie rozumiem tresci???"

Z drugiej strony sie typowi nie dziwie jak juz tysieczny ktorys koment wystawia:)

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: setezer » 2006-06-27, 18:37

Lanser teraz WSZYSTKIM takie wystawia! Ja i siudym mamy takie i Senshu tak samo, komentarz dla siudyma byl nawiazaniem do "masowki" Lansera. Wiesz takiprzekaz podprogowy (czyli najlepszy). Czy to nie Lanser ma gdzies tam napisane, ze do kazdego klienta podchodzi indywidualnie? :twisted: . Najlepsze to bledy on robi w aukcjach :evil:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kometarze na allegro

Post autor: Axi0maT » 2006-06-28, 10:19

I ja sie pod tym wszystkim podpisze, bo taki sam komentarz od lanser dostalem... Masowki maja jednak swoje uroki - jak zamowilem u niego 7 gierek to sie przy jednej pomylil i dostalem inna, ale spoko - zwrot oczywiscie mozliwy - z przyczyn oczywistych (koszty wysyki w obie strony) nie skorzystalem.

ODPOWIEDZ