Blokada kont Ebay/Paypal

Ogólna dyskusja o handlu.
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Blokada kont Ebay/Paypal

Post autor: ramzes64 » 2011-05-02, 18:44

mca64 pisze:
ramzes64 pisze:to jednak ja ;) - ale jestem zakrecony ;) / myslalem ze piszesz ze aukcja sie skonczyla ... a jednak licytuje

no dalem 48zl - chcialem zobaczyc za ile sie sprzeda - bo eszcze nie orientuje sie w cenach na N64 (musze zaczac sledzic) ... teraz zwiekszylem do 49 (czyli do tej ceny, jaka byla KUP TERAZ). No ale zobaczymy. Nie spieszy mi sie, jak mowilem - mam inny priorytet.

A chciales licytowc? ja wiecej niz 49 nie dam - wiec jak chcesz za wiecej, to mnie przebij (49,01zl) / no albo ktos inny to zrobi.
nie rozumiem cie. gra byla kup teraz za 49zl z opcja licytacji. Po co dales 48zl? tzreba bylo brac odrazu albo dac mozliwosc kupna komus innemu. Gra pojdzie za conajmniej 80 zl, za 49 zl bym kupil sobie ta gre a tak musze sobie darowac ta licytacje
nie wiem po ile to chodzi, więc dalem mniej z myślą (może kupie taniej niż 49, a jak nie - to nie). Nikomu nie blokuje, widzialem aukcje i zrobilem tak, jak chcialem. Przeciez niebede pytal na forum przed zakupem, czy ktos to chce, czy moge licytować.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ