Universal game case- do kupienia w PL?

Ogólna dyskusja o handlu.
ODPOWIEDZ
loizok
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2015-09-02, 19:32

Universal game case- do kupienia w PL?

Post autor: loizok » 2015-10-04, 21:07

Czy ktoś z was orientuje się, czy można gdzieś w Polsce kupić universal game case?
Standardową, tego typu:
http://thevideostoreshopper.com/images/ ... -755-1.jpg

Ewentualnie, czy jakiś brytyjski sklep wysyła do Polski w kulturalnej cenie? :)

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Universal game case- do kupienia w PL?

Post autor: Baieros » 2015-10-10, 09:09

http://www.gameseek.co.uk/pd/toysujsee2 ... games-one-

1.99 Pounds za wysyłkę, raczej tańszej wysyłki nie znajdziesz. Ewentualnie może jakiegoś sklepikarza zainteresujesz pomysłem zakupu hurtowego ;) Mamy tu ze 3 na forum. Lub zakup grupowy.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Universal game case- do kupienia w PL?

Post autor: Ukukuki » 2015-10-10, 09:24

Ogólnie te pudełka to droga zabawa, ja chciałem kupić schockbox to 9 dolców za sztukę plus wysyłka :( Neominibox do MVS to koszt niecałych 200 zł za 10 pudełek plus w cenie drukowane labele na przemysłowej drukarce. Dlatego warto poszukać alternatywy ja znalazłem pudełka identyczne jak Neominibox u polskiego producenta pudełek troszkę większe wymiary ale cena coś koło 60 zł za 100 szt i kupię od gościa z ebay same labele po 50 centów za sztukę.

Obrazek
A tak to wygląda po złożeniu
Obrazek

Może warto poszukać alternatywy jeśli zadowala cię tektura do przechowywania gier. Pudełka uniwersalne z tworzywa raczej taniej niż 10 zł za sztukę nie znajdziesz i to pod warunkiem ,że kupiłbyś większą ilość sztuk na raz ale wysyłka zabija opłacalność tego plus przy dużym zamówieniu dochodzi cło (jeśli z poza Unii) no i paczka będzie miała spore gabaryty. Zebrać się w w większą kupę ludzi i kupić u producenta ale wtedy pewnie ze 100 sztuk trzeba kupić za to cena może wyjść dobra w przeliczeniu na jedną sztukę.

Jakby te uniwersalne pudełka trzymałyby gry z Famicoma to też bym się pewnie pisał za zakup 100-200 sztuk jeśli cena u producenta przy zakupie hurtowym była by niska.
Famicom!

ODPOWIEDZ