Harry Potter

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Harry Potter

Post autor: Axi0maT » 2007-06-16, 19:07

setezer pisze: Jestes uprzedzony i wysnuwasz jakies wnioski na podstawie informacji zaczerpnietych chyba z forow katolickich. Otoz musze podwazyc Twoja teorie, nie kazda manga jest dziecinna i nie wyglada na dziecinna. Teksty o pieluchach i tym, ze pora dorosnac mogles sobie darowac. Pora dorosnac Axiomat, jak ty mozesz grac w Mario Party, powazny programista grajacy w gry dla 5latkow? Jak to jest? (a Mario Party z pewnoscia nie zahacza o filozofie, zas sporo mang owszem).
Przeczytaj raz jeszcze jakie mam zastrzezenia do manga/anime. Nie przecze ze bywaja jakies filozoficzne elementy. Mi najzwyczajniej w swiecie nie podoba sie oprawa. Pomijam te kretynskie oczka, ale tak naprawde najgorsza jest mala ilosc klatek animacji i brzydka kreska... Juz Gumisie lepiej wypadaja :P
A seria Mario Party? Jest po prostu zabawna... Z tym 5-cio latkiem to przesadziles. Dziecko w tym wieku jeszcze nie lapie w pelni tych gier, tym bardziej ze jest tam troche tekstu. Prosze wiec nie przejaskrawiaj set.

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Harry Potter

Post autor: Mejs » 2007-06-16, 22:46

Axi0maT pisze: A seria Mario Party? Jest po prostu zabawna... Z tym 5-cio latkiem to przesadziles. Dziecko w tym wieku jeszcze nie lapie w pelni tych gier, tym bardziej ze jest tam troche tekstu. Prosze wiec nie przejaskrawiaj set.
Moja 4 letnia siostra bardzo dobrze opanowala SoulBlade'a(PSX) mysle ze z Mario Party nie miala by problemu, szczegolnie za rok.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Harry Potter

Post autor: setezer » 2007-06-17, 08:19

To przejaskrawienie bylo celowe, tak samo jak ty wyolbrzymiles infantylnosc japonskich kreskowek. Na mysl przychodzi mi Akira przede wszystkim, kilka kadrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.tvdarek.republika.pl/pokemon.html
Oczy nie sa kretynskie raczej, a do tego wszystko jest plynne, a kreska - jak dla mnie - swietna. Wez jeszcze pod uwage z ktorego roku jest ta adaptacja mangi.
Ostatnio zmieniony 2014-07-25, 09:28 przez setezer, łącznie zmieniany 1 raz.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Harry Potter

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-17, 08:45

Ja tez sie nie zgadzam z Axi0maTem, ale chcialbym po raz kolejny zauwazyc, ze posty zaczely odbiegac od tematu, wiec dalsze watki nie dot. Pottera beda usuwane.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Harry Potter

Post autor: barman » 2007-06-23, 09:53

Na polsacie byl kiedys program o adeptach sztuki tajemnej, oczywiscie dzieciaki byly wniebowziete.
Prowadzila go siostra Bozenka z "Na dobre i na zle" :lol: Szczyt kiczu i beznadziejnosci.

Ksiazki: u mnie zaczelo sie w dawno bo w gimnazjum. Kamien filozoficzny, Komnata tajemnic, Wiezien azkabanu. Wtedy pojawila sie Czara ognia. Musze przyznac, ze bylem ciekawy co bedzie dalej. 5ta Zakon feniks kupilem za 49 ziko w dniu premiery a 6ta - Ksiaze polkrwi wzialem od kumpla. Czekam na ostatnia :) Mam 20 lat, ale co zaczalem 7 lat temu teraz zakoncze :)

Film: komercha, moim zdaniem nie oddaje klimatu; brak wielu watkow bo jak to upchnac w 1,5 godziny? ogladam z ciekawosci, ale to nie rewelacja.

ODPOWIEDZ