Jakiego typu muzyki sluchacie?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Blackie » 2006-02-27, 19:16

Muzyka bez watpenia jest dla mnie jednym z najwazniejszych elementow zycia codziennego. Gdy siedze przy kompie, to lubie posluchac ostatnio najnowszego albumu Madonny (a co!). Ponadto OSTy z gier - Xenogears (One Who Bares Fangs at God, The One Who is Torn Apart, Omen, Lost... Broken Shards), Xenosaga I (Battle Theme, U-TIC System, Beach of Nothingness, Nephilim, Kokoro, Pain), Xenosaga II (ok, kieprawy OST, ale ma kilka fajnych utworow - Subconscious Domain (Winter), Labirynthos, Image Theme of Xenosaga II, Fatal Fight, Chase), Lumines, Castlevania: Symphony of the Night, Shadow of the Colossus, Final Fantasy V-X-T-AC, Parasite Eve, Metroid Prime 1, Metroid Prime 2, Super Metroid, Valkyrie Profile (original, arrange, voice mix), Street Fighter Alpha 3, Street Fighter 3, Yoshi's Story, Tenchu, Nights, Chrono Cross, Chrono Trigger, Space Channel 5, Jet Set Radio, Jet Set Radio Future, The King of Fighters - 1997-2000, Zelda: A Link to the Past, Zelda: Ocarina of Time, Zelda: Majora's Mask. Z ostow to tak z grubsza. Kolejnosc przypadkowa. Jak wiadomo nie samymi ostami czlowiek zyje. Wychodzac z domu/do snu/gdy jade gdzies samochodem czy czyms innym - biore swoj niezawodny (prawie) odtwarzacz mp3, na ktorym "katuje" Goldfrapp (Felt Mountain, Supernature, Black Cherry), Kult, Hey, Bjork, Marilyn Manson (glownie Mechanical Animals, The Golden Age of Grotesque), osty z Kill Bill'ow (1&2), SE Lain (original, Cyberia Mix plus dodatkowe) plus OSTy z gier, wypisane powyzej. Jest jeszcze masa innych wykonawcow, ktorzy wypadli mi z glowy w tej chwili ; )

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Axi0maT » 2006-03-16, 14:26

Therion, Tristania, Tower (PL - wiwat rodzime ziomki), Summoning, Draconian, Paradise Lost, Rhapsody, a z innych klimatow to Aural Planet (polska grupa - goraco polecam - tym bardziej ze cala piersza plyta oraz czesc innych utworow jest dostepna za darmo do pobrania z ich strony:
http://www.auralplanet.com/
Poza tym troche muzyka klasyczna (bardzo kreatywnie wplywa na czlowieka) i ciut reagge.

Awatar użytkownika
Radek 666
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2005-12-21, 16:35
Lokalizacja: ChrZanOW
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Radek 666 » 2006-03-16, 20:38

Ostatnio przez przypadek wynalazlem bardzo fajny polski zespol Grabaz i Strachy na Lachy graja polaczenie rocka z reggae fajni sa :P
:P :P :P <--- Lubie ten Emot :P :P :P

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Damjen » 2006-03-16, 21:27

No ja znam tylko ich "Dzien dobry, kocham cie" - z tv :P Ale fajna jest :)
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: froger3 » 2006-03-16, 21:57

SNL tylk o 1 CD, drugie mi nie podeszlo;/

a Aural PLanet kliamtyczne - do nauki w sam raz :D

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Axi0maT » 2006-03-17, 08:04

Co do "Strachy na Lachy" to sa super (szczegolnie pierwsza plytka) na drugiej sporo zmian bo tylko 4-5 szybkich kawalkow, a reszta dosc patetyczna...
Aural Planet slucham przy pracy... wydajnosc 200% :] ...brakuje mi tylko jednej plytki - "Power Liquids" wiec chetnie odkupie jak ktos ma :)

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: setezer » 2006-03-21, 08:55

Obecnie tylko i wylacznie muza z gier na NESa w formacie *nsf, mam wtyczke do winampa i na nim odpalam:), wczesniej (zanim Gatsu mi ja rzucil) sluchalem na emulatorze NESTOPIA. Strasznie frustrujace to bylo :/.

A z normalnej muzy - preferuje metal. Metallica, Slayer, Megadeth etc.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Axi0maT » 2006-03-22, 07:22

A moglbys podac nazwe tego plug'ina? Bardzo chetnie bym sobie posluchal kilku kawalkow... szczegolnie chadza za mna te z "Contra"...

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Senshu » 2006-03-30, 16:34

Wtyczka - NSF Play sie nazywa. Ja wlasciwie tez tylko NSF slucham :evil: polecam sprawdzic nsfy z ostatniego Famicompo mini, daja rade, no i obowiazkowo sciagnac cale archiwum z 2a03.org

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: froger3 » 2006-04-05, 08:38

ostatnio znow OSTy do serii Chrono + plytki z Project Magestic Mix. Mixy(i covery) sa naprawde niezle i warte przesluchania. Ciekawie zmieniony jest utwor z FF9 z spokojnej melancholijnej piosenki zamieniony na utwor trance:)

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: soberpl » 2006-04-05, 09:29

froger3 pisze:Ciekawie zmieniony jest utwor z FF9 z spokojnej melancholijnej piosenki zamieniony na utwor trance:)
Moze jakis link?

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: froger3 » 2006-04-05, 10:02

soberpl pisze:
froger3 pisze:Ciekawie zmieniony jest utwor z FF9 z spokojnej melancholijnej piosenki zamieniony na utwor trance:)
Moze jakis link?
niestety nie. CD mozna kupic jedynie, ale fragmentow mozna posluchac tu : http://www.majesticmix.com/music.html . Piosenka o ktoej mowie to Soulless Village z albumu SquareDance. Ogolnie remixy growe robione przez ten sklad naprawde kopia pupe..

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: setezer » 2006-06-06, 21:32

Ostatnio wrocilem do starej, dobrej Sepultury :twisted: , Schizophrenia i Roots. Odpalam tez Soulfly (Primitive). Moj "zia" podeslal mi cover Raining Blood Slayera zagrany przez polskiego VADERA, kiedys to slyszalem juz... ci goscie graja tak szybko, ze... :shock: .

Polecam tez CZTERDZIESTY PIERWSZY - Kazika, bardzo fajna dwuplytowa plyta:).

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Gimiak » 2006-06-07, 08:26

setezer pisze:Ostatnio wrocilem do starej, dobrej Sepultury :twisted: , Schizophrenia i Roots. Odpalam tez Soulfly (Primitive).
Do moich ulubionych kawalkow Sepy, z albomow przed Chaosem naleza: Orgasmatron, Mass Hypnosis, Inner Self. Gdzies w pokoju nawet mam ich 1 CD _-_. Polecam tez przylookanie niemieckiej grupy J.B.O [JBO], ktora zrobila swietny cover Roots Bloody Roots [brzmi jakby grane bylo z Pavarottim]. Max udzielal sie takze w zespole Nailbomb [http://en.wikipedia.org/wiki/Nailbomb ], na teledysku do Refuse - Resist Max ma wlasnie ich koszulke. Tez zajebiscie graja.
Moj "zia" podeslal mi cover Raining Blood Slayera zagrany przez polskiego VADERA, kiedys to slyszalem juz... ci goscie graja tak szybko, ze... .
Raining Blood uslyszalem pierwszy raz w wykonaniu Vadera na albumie Live in Japan. Vader przerobil jeszcze 2 piosenki Slayera:
- Silent Screem [Future of the Past],
- Hell Awaits - [The Darkest Age i Armageddon]
:evil:

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Jakiego typu muzyki sluchacie?

Post autor: Blackie » 2006-06-07, 08:56

Ja ostatnio slucham Yes Sir w wykonaniu Goldfrapp'u. Specjalnie dla tego tracka kupilem ich Singiel, ktory jak na singiel nie byl taki tani ; > Ale warto bylo ; )
He only went so far as the subconscious.

ODPOWIEDZ