Muzyka lat 80-tych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Muzyka lat 80-tych

Post autor: Blackie » 2007-10-03, 20:53

Ostatnio bardzo naszlo mnie na muzyke lat 80tych. W szczegolnosci Madonna i Michael Jackson. Niemal non stop slucham starych utworow tych wykonawcow i ogladam teledyski. Ogolnie wychowalem sie na tej muzyce, bo jako mlodszy brat bylem "katowany" przez siostre MTV i caly czas leciala tylko ta stacja. Co sadzicie o muzyce z tamtych lat? Jakich wykonawcow i jakie utwory najbardziej lubicie?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Muzyka lat 80-tych

Post autor: Axi0maT » 2007-10-04, 07:52

Lata 80te sa spoko... ale sorry nie Jackson a napewno juz nie Madonna!!! Z tego okresu chetnie slucham ale Iron Maiden, Grave Digger, Manowar, Black Sabbath i pare innych podobnych :twisted:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Muzyka lat 80-tych

Post autor: Gimiak » 2007-10-04, 16:58

Axi0maT pisze:Lata 80te sa spoko... ale sorry nie Jackson a napewno juz nie Madonna!!! Z tego okresu chetnie slucham ale Iron Maiden, Grave Digger, Manowar, Black Sabbath i pare innych podobnych

Jasne, zaraz po bojsach i tego typu hitach. Axiomat sie po prostu wstydzi przyznac! Ha!

Odnosnie tematu, to ja stale tluke muzyke z tego okresu (Abba, Village People, Michael Jakcson, Bee Gees, Ugly Kid Joe, Aerosmith, Judas Priest i inne :P). Wspomnienia z dziecinstwa nie daja spokoju. :angel:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Muzyka lat 80-tych

Post autor: Axi0maT » 2007-10-06, 06:38

Gimiak pisze:
Axi0maT pisze:Lata 80te sa spoko... ale sorry nie Jackson a napewno juz nie Madonna!!! Z tego okresu chetnie slucham ale Iron Maiden, Grave Digger, Manowar, Black Sabbath i pare innych podobnych

Jasne, zaraz po bojsach i tego typu hitach. Axiomat sie po prostu wstydzi przyznac! Ha!
Cicho... nie wszyscy musza o tym wiedziec ;)

PS: Jak to mawial moj niezbyt rozgarniety kolega ze szkoly sredniej: "Lubie discopolowcow... zwlaszcza napier...ac sztacheta po plecach" :roll:

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Muzyka lat 80-tych

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-10-06, 09:03

O! Dobry temat!

Ja osobiscie trzymam sie kurczowo starszej muzyki, rzadko kiedy mnie cos nowszego zaintryguje. I polska i zagraniczna, mniej wiecej zrownowazone. Z polskich to przede wszystkim Republika oraz Obywatel G.C. wrecz fanatycznie, dalej Lady Pank. Powoli poszerzam horyzonty probujac zdobywac 'nowe' plyty innych zespolow - sporo przede mna :).
A z zagranicznej, to od Eddy'ego Granta, poprzez Queen i Wham, zbaczajac lekko na Beastie Boys, przechodzac szumnie przez tworczosc Michaela Jacksona na Modern Talking konczac. Plus mnostwo jakis pojedynczych songow, jak Depeche Mode ["Enjoy the silence"].

ODPOWIEDZ