Seriale

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: Seriale

Post autor: pain_a » 2013-06-27, 10:57

To IT Crowd była też wersja USA ? Chyba tak nie popsuli jak Life on Mars, gdzie wersja UK miała klimat odpowiedni i biła na głowę tą nieszczęsną wersje USA.
Polecam wszystkim co lubią brytyjskie seriale komediowe, Red Dwarf, znakomity komediowy serial.
To tak od razu spytam się czy ktoś zna jakiś równie dobry brytyjski serial komediowy jak IT czy czerwonego karła ?
Oglądałem już :
- Czarną Żmije
- Małą Brytanie
- Hotel Zacisze
- Moja Rodzinka
- Najgorszy tydzień mojego życia
- Jaś Fasola
- Allo Allo
- Co ludzie powiedzą
- oraz te 2 co wyżej wymieniłem.

Woland_D
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 463
Rejestracja: 2010-08-10, 13:53

Re: Seriale

Post autor: Woland_D » 2013-06-27, 11:08

Jasne że wersja UK!!
Czarna żmija spoko :D:D:D:D

Teraz oglądamy STAR TREK NASTĘPNE POKOLENIE, wcześniej był STAR TREK TOS i nic nie zastąpi kapitana Kirka i Spocka ;]

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: Seriale

Post autor: pain_a » 2013-06-27, 11:54

Czarny żmija to tak zaczyna się rozkręcać od 2 sezonu, ale jak najbardziej cały serial na wielki plus, zupełne przeciwieństwo Jasia Fasoli :D
A teksty Mossa i Roya zapadają na długo w głowie, ten odcinki z elektronicznymi gaciami Douglasa i pudełkiem z internetem były świetne, reszta trzyma też wysoki poziom :D
Co jakiś czas jakaś nadzieja wypływa, że powstanie ostatni odcinek kończący serial.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: ramzes64 » 2013-06-27, 22:13

moze ten Star trek to ciekawy pomysl. ja pamietam ze za dzieciaka na Canal+ ogladalem Enterprise, a inne to po prostu kiedys ogladalem. Gdyby tak ogladac od poczatku - byloby ciekawie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Woland_D
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 463
Rejestracja: 2010-08-10, 13:53

Re: Seriale

Post autor: Woland_D » 2013-06-27, 22:33

Zacznij od TOS :D

Obrazek

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: frabi » 2013-06-29, 14:26

Woland_D pisze:Zacznij od TOS :D
Tez goraco polecam. Niedawno zaczalem ogladac, myslalem ze bedzie dzisiaj wygladac obciachowo, ale nic z tych rzeczy. I jest duzo bardziej niepoprawny politycznie niz dzisiejsze seriale, zaskakuje sporo erotycznych nawiazan.
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

Woland_D
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 463
Rejestracja: 2010-08-10, 13:53

Re: Seriale

Post autor: Woland_D » 2013-06-30, 23:06

W ST TOS - pierwszy raz w historii telewizji biały mężczyzna pocałował czarną kobietę (Kirk i Uhura)
Obrazek

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: Seriale

Post autor: mentor93 » 2014-01-01, 03:37

Obejrzałem dwa sezony Sherlocka + epizod "Many Happy Returns". Myślę, że sir Arthur Conan Doyle byłby dumny z takiej adaptacji. Scenariusze trzymają w napięciu i ciekawią do ostatniej chwili, ale prawdziwą siłą tego serialu jest kreacja Benedicta Cumberbatcha jako Sherlocka Holmesa - pod koniec trzeciego odcinka drugiej serii zachodziłem w głowę, jak ten człowiek zdołał zagrać gburowatą, arogancką postać, którą można szczerze polubić i podziwiać, i zrobił to w tak wyśmienity i wyrazisty sposób. Powinien za to zgarnąć nagrodę Emmy, kiedy dostał nominację.

Co do reszty aktorów, to mam zastrzeżenia tylko do Andrew Scotta jako Jima Moriarty'ego. Facet w ogóle mnie nie przekonał jako geniusz zła i najgroźniejszy kryminalista na świecie. Jest irytujący i raczej śmieszny, twórcy mogli wybrać kogoś z większą klasą. Jedyny dobry, mocny moment z Moriartym to ten, w którym strzela sobie w gębę
.

Serial trzyma stały poziom, nie można powiedzieć, aby jeden odcinek był lepszy lub gorszy od drugiego - i to mi się podoba. Nie ma żadnego "w poprzednim odcinku to zrobili lepiej, czemu teraz jest inaczej, czemu to zniknęło, przecież było dobre". Nie mogę się doczekać dzisiejszego odcinka otwierającego trzeci sezon :)

Pokaż uwagi Administratora
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube