Alien vs Predator 2

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Alien vs Predator 2

Post autor: Gimiak » 2008-01-04, 11:46

Poznym wieczorem w dniu wczorajszym udalem sie do kina na film AVP2. Zachecil mnie trailer, ktory widzialem bedac na jakims innym filmie (Dziewczyna moich koszmarow czy cos takiego - nie polecam). Jest to drugi udany trailer, ktory ostatnio widzialem (pierwszym jest I am Legend). Po obejrzeniu pierwszej czesci nie bylem zbytnio ucieszony, gdyz film mi totalnie nie podszedl, dlatego milo sie zaskoczylem nowa pozycja.

Film nie jest dlugi, ani nudny, a zobaczymy w nim duzo akcji. Konflikt ras na globalna skale. Uwazam, ze warto wydac te pare zlotych i udac sie na niego do kina.

SPOILER

Jedyne zastrzezenie jakie mam dotyczy zakonczenia filmu - niby ok, ale mozna by je zrobic bardziej tragiczne (zabicie ocalalych bohaterow przez jednostki specjalne w imie "my tylko wykonujemy rozkaz nadeslany z centrali"). To tyle.

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Mosquit » 2008-01-04, 12:00

Dla mnie ten film okazal sie totalnym niewypalem. Wspomniany przez ciebie spojler obstawialismy ze znajomymi juz od poczatku filmu. Slaba akcja, chaos momentami slowem - ja sie zawiodlem kompletnie. Poziom mniej wiecej Hitmana albo trzeciego Residenta. Osobiscie bym nie polecil.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Gimiak » 2008-01-04, 12:20

Mosquit pisze:Poziom mniej wiecej Hitmana albo trzeciego Residenta.
Czy RE 2 wg ciebie jest lepszy czy gorszy od 3?

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Mosquit » 2008-01-04, 13:45

W pewnym stopniu byla mroczniejsza niz trojka. Bardziej trzymala w napieciu i nie byal az tak sci-fi nastawiona jak 3 [SPOJLER DO KONCA: w momencie zepsucia przez Mille satelity juz mi sie odechcialo ogolnie ogladac]. Podobal mi sie sam koniec i scena zywcem wyjeta z intra do trzeciej czesci gry [poczatek, najazd kamery na radiowoz i dalej na ulice]. Wiec tak - oceniam dwojke wyzej niz trojke.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Inlagd sill » 2008-01-04, 15:46

Szkoda czasu i pieniedzy. Poszedlem, zeby sprawdzic. Spodziewalem sie lipy i lipe zobaczylem. Dajcie spokoj, coz to ma byc predalien? Myslalem, ze pierwsza czesc AvP siegnela dna w serii filmow z obcym, a tu okazalo sie inaczej.

Wszystko zwiazane z obcym w kinie i komiksie idzie w inna strone, niz zakladal Tworca obcego. Polecam zainteresowac sie oryginalnymi projektami obcego, zamiast tego taniego kiczu.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Mejs » 2008-01-04, 15:51

Predalien juz byl znany od czasow gry.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: Rondel Spears » 2008-01-04, 18:55

Tyle ze gra byla genialna w porownaniu do filmu :). Sczegolnie druga czesc gierki. Pik - Pik - Pik, a to sie hak rusza (brrr) :).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Alien vs Predator 2

Post autor: froger3 » 2008-01-04, 22:11

Ja moze kontrowersyjnie: spodziewalam sie kichy i dlatego nie poszlam. Po relacji Mosa i znajomych fajnie ze oszczedzilam 20 zeta i zainwestowalam je w inna kiche (dla ciekawskich: manga Utena), ale z sentymentu. I jeszcze na ciacho zostalo.

ODPOWIEDZ