Indiana Jones I - IV

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Indiana Jones I - IV

Post autor: Gimiak » 2008-05-30, 14:27

Wczoraj mialem nieprzyjemnosc zobaczyc czwarta czesc Indiany... Strasznie sie zawiodlem. Fabula mizerna, a koncowka filmu kwalifikuje sie na zal.pl. Podczas filmu - zwlaszcza w momencie ucieczki na motorze przed KGB - strasznie rzucali sie kaskaderzy. Ehhh...
Byl ktos w ogole na nim? Az mi sie wierzyc nie chce, ze na imdb IJ IV dostal 7,3/10 (http://www.imdb.com/title/tt0367882/). To sa chyba jakies jaja...

Spodziewalem sie czegos... innego. Nadal #1 pozostaje Ostatnia krucjata.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Indiana Jones I - IV

Post autor: Axi0maT » 2008-05-30, 18:34

Czwarta czesc Indiany Jonesa jest w chwili obecnej filmem ktory zarobil najwiecej kasy w tym roku (a to juz po niespelna 2 tygodniach!!!!!!). Samego filmu nieogladalem jeszcze bo w moim super miescie ponoc wogole maja tego niegrac (skandal), ale z tego co czytalem z opinii na necie to faktycznie nie jest nadzwyczajny jesli porownac go do poprzednich czesci przygod Indiany Jonesa. Spotkalem sie jednak z opinia ze jest niewatpliwie najbardziej udanym sequelem w ostatnim czasie.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Indiana Jones I - IV

Post autor: ramzes64 » 2008-05-31, 09:31

To jest film ktory wszyscy chca zobaczyc i ni ma bata, czy jest dobry, czy zly - kazdy na to pojdzie - KLASYKA ;D

ja sie musze dowiedziec o drugie KINO, bo tak niemoze byc, ze niemoge obejzec filmu - co mam sciagac ;> .... albo jechach do szczecina i tam niebede wybieral kina, a sale ekranowa ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Indiana Jones I - IV

Post autor: siudym » 2008-05-31, 14:05

Ja bylem w kinie i mi sie podobalo :lol: Koniec moze za bardzo Sci-Fi, no ale zle nie jest. Zreszta pewnie jaki by nie byl inny Indiana, to pewnie wielu by marudzilo, ze "to nie to samo co kiedys" etc.

No moze jako wielka wade, jak dla mnie uznam Ruskich zamiast Niemcow/Faszystow, jako tych zlych w filmie ;P

ps. A tak wogole to posiadam taki sam scyzoryk, co jeden z bohaterow w filmie :twisted:
Obrazek

Andre
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2013-07-08, 23:09

Re: Indiana Jones I - IV

Post autor: Andre » 2013-07-08, 23:28

To już niestety inne techniki kręcenia filmów.
Kiedyś trza było ustawiać ręcznie scenografię, a teraz wszystko robi się na komputerach.
Ludzie chętnie poszli na kolejną część Indiany, pamiętając poprzednie.
Osobiście też się trochę zawiodłem.

ODPOWIEDZ