Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2007-04-01, 21:03

"Fajny film, i Spartanie wygrali (jak obejrzycie, zrozumiecie)."

Jesli uczeszczaliscie na historie, tez zrozumiecie. :)

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: ashka » 2007-04-02, 01:31

Mejs pisze:swietny film, mocna rzeznia, film przepelniony brutalnoscia, logicznym humorem i jakas taka werwa, az chce sie krzyczec "Hauuuu!!". Walka, ogrom mestwa Spartan, ogrom sily Persow i strachu jaki niesli.
Fajny film, i Spartanie wygrali (jak obejrzycie, zrozumiecie).
Zapomniales wspomniec wylewajacy sie z kazdego dialogu PATOS, PATOS, PATOS.
Uwielbiam filmy o bijacych sie ze soba zolnierzykach, ale proby zrobienia z takich produkcji "dziel" mocno mnie draznia (wzglednie bawia ;) ). A "300" w tym wzgledzie przeszlo samych siebie :)

Za to muza byla swietna i oczywiscie wizualnie bez zarzutu.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2007-04-02, 05:43

Tak, wizualnie bez zarzutu, chetnie poogladalbym zmagania Leonidasa (swietna kreacja) i spolki jeszcze dluzej, jednak plytkosc fabularna tla samej walki dawala mi po oczach (motyw z zona Leonidasa itd. zostaly wg. mnie przedstawione bardzo slabo). Troche sie przez to zawiodlem (mialem nieco wieksze oczekiwania co do fabuly).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2007-05-17, 14:15

Wiem ze to temat jakiego filmu oczekujesz a nie jaki wlasnie ogladales, ale nie chcialem z tej okazji tworzyc osobnego, wiec upchne to tutaj, a potem moze jakis moderator nazwe tematu zmieni? Hehe.

http://img82.imageshack.us/img82/127/tw ... 101vj2.jpg

Twin Peaks. Megaserial Davida Lyncha, nielubiany przez amerykanow poniewaz nie bylo w nim muzyki na licencji ani rzniecia w co drugiej scenie. Do tego nie byl typowym tasiemcem i byl zbyt dziwny dla niektorych.

Ale sa ludzie ktorzy wlasnie za to serial lubia a jedna z takich osob jestem wlasnie ja. Jako ze jakas madra glowa postanowila W KONCU wydac calosc na DVD, zakupilem pierwszy sezon [Drugi tez juz wydano, podzielony na dwie czesci]. Milo sobie odswiezyc Twin Peaks bez lektora gledzacego bez przerwy, z nieco lepsza jakoscia obrazu. Do dzis serial mam nagrany na VHSach, ale wyglada na to ze mozna je juz skiblowac.

Wydanie to ladny box z plastikowa koszulka. Lakierowane nadruki, 4 DVD z czego jedno z dodatkami. Zabawny napis pod zdieciem Laury "Specialutgåva" kaze nam myslec iz jest to wydanie specjalne. Smieszna sprawa, bo to jedyne wydanie na rynku, nie tylko europejskim.

Polecam wszystkim fanom Twin Peaks. Box drogi nie jest [przynajmniej u mnie] a ile radosci.

P.S. - http://www.intwinpeaks.com Chcesz zobaczyc jak w roku 2007 wyglada galaz na ktorej siedzial ptak z openingu Twin Peaks? Zajrzyj.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2007-05-17, 18:31

Moj ukochany serial. Tez sie napalam na boxa, ale to jak stala prace znajde(od razu dodatkow obox z serialem Dead Like Me:>~~). Niestety, ceny obu boxow zabijaja na razie( jeden to koszt 140 zl a ja chce calosc:( Ale kusi cholera...

Co roku ogladam serial jeszcze raz i po raz kolejny stwierdzam ze to najlepsze co przytrafilo sie telewizji we wczesnych latach 90. Szkoda ze praktycznie zapomniany przez ludzi...

Co do TP. Z duma nosze: http://aquamarinabandit.jogger.pl/2007/ ... k-with-me/

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2007-05-17, 19:17

Skoro Morden az podpis zmienil, to musi byc naprawde duza rzecz. :wink:

@froger3: Fajne zdjecia na blogu (ogolnie, nie tylko "Fire Walk With Me"), dawno nie zagladalem.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2007-05-17, 19:24

Inlagd sill pisze:Skoro Morden az podpis zmienil, to musi byc naprawde duza rzecz. :wink:

@froger3: Fajne zdjecia na blogu (ogolnie, nie tylko "Fire Walk With Me"), dawno nie zagladalem.
Dzieki.

A co do rzeczy: ogromna. Kosmos, klimat. Szkoda ze Lynchowi nie udalo sie nakrecic serialu Mulholland Drive. Kto wie moze bylby to drugi TP.

Co do Lyncha, gesi gdacza ze w listopadzie w Lodzi jakisperformance bedzie robil. Nie pozostaje mi nic tylko sie wybrac..O uscisku reki czy autografie nawet nie marze :D

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2007-05-17, 19:32

Niezle zlodziejstwo z tymi cenami boxow Twin Peaks w Polsce. U mnie kazdy box chodzi po 229 koron, czyli jakies 94 zlote wg. aktualnego kursu. Boxy sa trzy. Sezon 1, Sezon 2 cz. 1 i Sezon 2 cz. 2. Od wczoraj lyknelem caly pierwszy sezon i jutro ide kupic dwa boxy drugiego, bo za dobrze mi sie oglada.

Fro: Dead like Me ogladasz? Hehe. Spoko serial. U mnie jeszcze nie wydano, ale ceny juz sa. 399 koron za kompletny sezon. Narazie w sklepie widze mozliwosc zaklepania dwoch.

Seriale seriale... Oprocz Twin Peaks ogladam jeszcze House [Czy tam House M.D. - Jak kto woli]. Wciagnal mnie bo puszczali go w godzinach mojego powrotu z pracy. Prysznic, cos do zarcia i lezalem ogladajac. A ze przegapilem mase odcinkow a boxy sprzedawali dwa w cenie jednego...
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2007-05-17, 19:39

Mordne: bo to sprowadzane. Nie znalazlam TP w zadnym sklepie u nas. Masakra:( A niestety 140 zl w chwili obecnej nie mam na 1 box a o 3ech to w ogole moge zapomniec.

Czy na DVD poprawili jakosc glosu? Mam jakis DVD rip(z HK_-_), jeden eps na VHS, rippy z jakis kanalow TV w KAnadzie + ogladam TP na TVP2 obecnie( o kurewsko debilnej godzinie 1.25 w nocy.......) i w kazdej wersji(oprocz tego rippa z HK) glos jest strasznie przyciszony(chodzi o muzyke). Mam nadzieje ze to u nas poprawili bo strasznie mi na tym zalezy;/

Dead Like Me jest po prostu swietny. Szkoda ze przerwali produkcje. Drugi u mnie serial, zaraz po TP.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2007-05-17, 19:49

Dzwiek w moim wydaniu Twin Peaks jest w formacie Dolby Digital 5.1 i nie mam mu nic do zarzucenia. Wszystko slychac swietnie a muzyka nie jest przytlumiona. Jesli masz piec glosnikow plus woofer nie bedziesz krecic nosem. Na zwyklym TV stereo tez zreszta nie.
Obrazek

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2007-05-18, 18:33

http://img145.imageshack.us/img145/88/t ... 212lw2.jpg

Jako ze wczoraj skonczylem ogladanie pierwszego sezonu, a konczyl sie on dobrze znanym cliffhangerem, nie mozna bylo nie kupic kontynuacji. I tak oto po szybkiej podrozy do sklepu stalem sie szczesliwym posiadaczem obydwu czesci drugiego sezonu, a co za tym idzie calej serii Twin Peaks.

Zabieram sie za dalsze ogladanie. Ciekawe ile odcinkow zdolam lyknac jednego dnia. Mam ich przed soba ponad dwadziescia. Potem jeszcze dopelnimy kolekcje filmem "Fire Walk With Me" i sciezkami dzwiekowymi. Te z Twin Peaks co prawda mam, ale na kasecie, a te wyszlu juz troche z mody. Ze nie wspomne o jakosci tasmy jechanej od lat.
Obrazek

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: froger3 » 2007-05-19, 09:07

Filmu jakos nie trawie(poza paroma sceniami). Ale wiadomo, on jest inny.
Ja cala serie TP(1/2/film) lyknelam w trzy dni za pierwszym razem:)))

Ja poluje na TP OST na plycie vinilowej wieksza:)

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Morden » 2007-05-19, 09:20

Lykne wszystko zeby miec kompletna kolekcje zarowno filmowa jak i muzyczna. W ksiazki i inne bajery sie bawic nie bede. Vinyl mozna u mnie dostac. Nawet koszulke z "Fire Walk With Me" widzialem, ale z innym motywem.
Obrazek

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Inlagd sill » 2007-05-21, 17:39

Po porazce z dystrybucja Gedo Senki czekam na Piratow z Karaibow (no, wreszcie!), ale moje bardziej dlugodystansowe zainteresowanie budzi kontynuacja Batmana.

Batman Begins obejrzalem dopiero niedawno na DVD, bo nie spodziewalem sie po nim niczego lepszego niz (ostatnio zewszad atakujacy) Spider-Man. Milo sie zdziwilem ogladajac ten - jak sie okazalo - najlepszy z filmow o Batmanie, wiec z duzym zainteresowaniem wypatruje jego kontynuacji (The Dark Knight), w ktorej do roli glownego zlego zaproszono (m.in.) Jokera. Taka postac jak Joker latwo jednak spaprac i pojsc w konwenanse, albo banal. Dzisiaj moge juz jednak zaryzykowac stwierdzenie, ze bedzie to jedna z najciekawszych wizji Jokera (a do tego najmroczniejsza, Scarecrow z poprzedniego filmu niech sie schowa i nie pokazuje).

Jokera, jakiego zobaczymy w kontynuacji Batman Begins, mozna zobaczyc wedrujac od strony glownej filmu:

http://thedarkknight.warnerbros.com/

Przez plakat Harveya Denta (Two-Face):

http://ibelieveinharveydent.com/

Az do strony (info dla niecierpliwych: po pierwszym zdjeciu trzeba chwilke zaczekac, albo na nie poklikac, nie jestem pewien, w kazdym razie po chwili pojawi sie ten wlasciwy, drugi obrazek):

http://www.ibelieveinharveydenttoo.com/
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Mr Shadov » 2007-05-21, 20:33

Inlagd sill pisze:Po porazce z dystrybucja Gedo Senki czekam na Piratow z Karaibow (no, wreszcie!), ale moje bardziej dlugodystansowe zainteresowanie budzi kontynuacja Batmana.
no ja czekam na nowego batmana zdecydowanie. poza tym
Zodiac http://www.youtube.com/watch?v=xJTC8iMQBGw

Live Free or Die Hard http://www.youtube.com/watch?v=zND-2OkHUAI

oraz ekranizacje "Choke" (ksiazka w polsce za dwa dni), "My Name is Bruce", "Inland Empire", "Piraci..." oraz kilka pomniejszych filmow...
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

ODPOWIEDZ