Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

ODPOWIEDZ
Woland_D
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 463
Rejestracja: 2010-08-10, 13:53

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Woland_D » 2014-05-28, 08:58

Ostatio oglądałem i polecam film Kena Russella z 1971: Diabły

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Kaplitov » 2014-05-28, 13:18

Ja jako, że filmami nie interesuję się już praktycznie w ogóle (ostatnio to widziałem Jurassic Park 3D w kinie) nic szczególnego polecić nie mogę. Na jeden film oczekuje bardzo,AVGN the Movie. Żadne tam Godzille czy inne blockbustery, tylko film na podstawie internetowego show...
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Forte » 2014-05-28, 14:59

Ostatnio w kinie byłem na "The Amazing Spider-Man 2". Film nie zawiódł moich oczekiwań a Webb znacznie lepiej sobie radzi z postacią człowieka pająka niż Raimi. Film ma sporo dobrych scen akcji i komediowy klimat. Z czystym sumieniem polecam na jakiś wieczór luźny :)
Sega!

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Baieros » 2014-09-28, 21:08

Widziałem wczoraj Jack Strong, zachęcił mnie widziany w kinie trailer... I na trailerze powinienem skończyć. Polskie filmy akcji dla mnie skończyły się w latach 90. Scenariusz i historia z potencjałem, ale realizacja masakra. Pościg samochody 10km/h, rozumiem, że po śliskich drogach i OK, ale to pokazali by urowki, kilka zrywów i wyglądałoby to znacznie ciekawiej, a oni jeszcze przedłużali scenę jakby się nią szczycili... Dla mnie bardziej film obyczajowy, z dobrą grą aktorską starych wyjadaczy i tyle 5/10

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Kaspar84 » 2014-09-29, 05:51

Baieros/ jeśli oglądałeś Jacka Stronga jako film akcji to faktycznie miałeś prawo się zawieść tak samo, jak gdybyś oglądał "Życie jest piękne" jako film wojenny.
Obrazek

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Baieros » 2014-09-29, 12:26

Nie tak samo bo ten film trailer sprzedawal wlasnie jako film w ktorym cos sie dzieje. Tu sie nic nie dzialo opowiesc o polskim szpiegu i to jeszcze nudna. Ogladalem dokument o polskich szpiegach, ktory byl znacznie ciekawszy. Jak ktos cos nazywa thrilerem to ma byc jakis dreszcz emocji i jedyny taki moment dla mnie byl jak ostatni syn uciekal z domu

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Forte » 2014-09-29, 12:54

Dlatego mam obiekcje do Polskich filmów. Potrafimy robić tylko komedie romantyczne ostatnio, a inne gatunki kuleją.

Ktoś się wybiera może na "Służby Specjalne" ? Z trailerów można się nieźle pośmiać :D
Sega!

Kaspar84
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 619
Rejestracja: 2013-10-28, 11:52

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Kaspar84 » 2014-09-29, 13:10

Baieros / to przypadkiem nie oglądaj
http://www.filmweb.pl/film/Szpieg-2011-575916#

bo dopiero umrzesz z nudów ;)
Obrazek

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: mingan » 2014-09-29, 13:38

Kaspar, trzeba przyznać, że dla osoby chcącej akcji, "szpieg" będzie nudny jak flaki z olejem ale jeśli nie liczyć tego, to jest to film bardzo dobry.
Jak byłem z lubą na nim w kinie, to mieliśmy śmieszną sytuację. Niestety przed premierą dużo ludzi nazywało go "nowym 007" itd. co spowodowało wiele zawodów i pomyłek.
Po wejściu na salę i usadowieniu się na miejscu zauważyłem, że koło siebie mam jednego z wyznawców Kościoła Szeleszczącego Ortalionu i jego dziewoje blacharę. Zdziwiło mnie to, bo znałem książkę na podstawie której powstał film. Seans się rozpoczął, no i jak każdy kto widział film wie, widz na początku niemal nic nie rozumie i powoli wraz z głównym bohaterem odkrywa cały problem z "kretem" itd. Po jakiś 25minutach filmu dziewoja, widać przytłoczona ambitnym kinem, zerwała się z siedzenia, krzyknęła na całą salę "ja tu (kwiatuszek) nic nie rozumiem" i opuściła biednego kochanka. Ten popatrzył na mnie, na parę która siedziała z drugiej strony i po dość burzliwym procesie myślowym poleciał za swoją lubą. No i tak zakończyło się jego obcowanie z trochę "mądrzejszymi" filmami. ;P

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Bodzio » 2014-09-29, 15:14

A ja obejrzałem w sobotę Miasto 44 i nie powiem jak na polskie kino to robi wrażenie. Może kilka scen jest zbyt przerysowanych i nierealistycznych, ale widocznie takie miały być. Nie jest to film o powstaniu i nie powinien być jako taki reklamowany, tylko jako film z powstaniem tle, które w sumie i tak kieruje całą akcją. Fajnie że wzięli do niego wielu nowych, młodych aktorów bo ileż można Szyca, Adamczyka czy Kota oglądać, choć ten ostatni to świetny aktor.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: ramzes64 » 2014-10-04, 18:17

Bodzio pisze:A ja obejrzałem w sobotę Miasto 44 i nie powiem jak na polskie kino to robi wrażenie. Może kilka scen jest zbyt przerysowanych i nierealistycznych, ale widocznie takie miały być. Nie jest to film o powstaniu i nie powinien być jako taki reklamowany, tylko jako film z powstaniem tle, które w sumie i tak kieruje całą akcją. Fajnie że wzięli do niego wielu nowych, młodych aktorów bo ileż można Szyca, Adamczyka czy Kota oglądać, choć ten ostatni to świetny aktor.
byłen na tym w kinie i "kilka scen jest zbyt przerysowanych i nierealistycznych" i dodam tu ze film robiony przez to do młodzieży, która nie interesuje sie historia i te sceny maja je przyciagnac. Sam historia sie nigdy nie interesowalem, ale ten film nam sie nie podobal.

fajne ujecie sceny sexu po 3sekundach zniknelo, a pozniej techniawka w tle i druzyna jak RAMBO w hustach i do pasa w wodzie idzie na walke... techniawka sie rozkreca. Bez sensu to wszystko.

Inna scena z kosmosu, tzn z latajacymi pociskami jak fajerwerki na okolo zakochanej pary. Scena oczywiscie wtracona nagle.

Ten film to nie jest kino ambitne, nie jest filmem historycznym ani powaznym. Duzo efektow specjalnych, ogolnie jest to bajeranckie kino dla mlodziezy. Pojda na to szkoly, moze mlodzi myslac ze to cos o historii - ale nie polecam w normalnej cenie 15-22zl szkoda kasy. Mozna pojsc za 11zl/os(w promocji orange do Multikina). Kazda wydana zlotowka drozej to juz wydanie pieniedzy w bloto.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Master » 2014-12-27, 10:44

Ja ostatnio oglądnąłem: Chef, przyjemny film o szefie kuchni, jeśli lubicie tematykę gotowania, jak najbardziej miło można spędzić wieczór. Drugi film to wychwalane Gone Girl, nowy Fincher - czy ciekawy? Jak dla mnie mocne 6-7 na 10. Szkoda że skopali końcówkę i ostatnie 40 min było dosyć przewidywalne.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Storms » 2015-01-15, 23:03

Widziałem ostatnią cześć Hobbita. Wciąż uważam że dało by się to upchnąć w max. dwóch filmach a nie trzech. :)

Tak czy inaczej czekam na wersje reżyserską.

Kodiak
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2015-01-24, 17:00

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Kodiak » 2015-01-25, 17:46

Miasto 44 jak dla mnie strasznie slabe, podkreslana tu techniawka i duzo zbednych scen. Jedynie i sceny walki i efekty dzwiekowe byly calkiem calkiem. Czekam na Sluzby Specjalne bo nie zdazylem sie wybrac do kina, no i z przyjemnoscia ogladne jeszcze raz film Bogowie jak wyjdzie na dvd.

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: szczupi26 » 2015-01-25, 18:06

Gran Torino. Co tu dużo mówić, genialny dramat. Świetnie zagrany (uważam że to jedna z najlepszych roli Eastwood-a) i bardzo, bardzo refleksyjny.
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

ODPOWIEDZ