Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Rafi » 2012-10-30, 16:00

Nareszcie udało mi się dostać jakąkolwiek płytę Agallocha w naszym kraju. Aż się pochwalę. Agalloch - The Mantle.:

Obrazek

Rafi
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1404
Rejestracja: 2010-06-29, 14:28
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Rafi » 2012-11-16, 15:59

Nowe nabytki:

- Burzum - Fallen: http://allegro.pl/show_item.php?item=2778831810
- Amon Amarth - Fate Of Norns: http://allegro.pl/amon-amarth-fate-of-n ... 29662.html

EDIT:

W ostatnim czasie w moje ręce wpadły takie oto pozycje:

* Agalloch - Marrow of the spirit (kaseta)
Obrazek

* Wendess (CD-Demo)
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: kolo » 2013-01-23, 19:10

Jako że nie mam obecnie sensownego aparatu - "zdjęcie" zrobione skanerem. Na pierwszym planie 2 płyty które mi dzisiaj przyszły, w tle sufit.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Sega, Sega über alles
Obrazek

frodo666
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1386
Rejestracja: 2011-03-03, 15:01

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: frodo666 » 2013-01-23, 20:10

bosh... sami szataniści O_o
Obrazek

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Dred » 2013-02-17, 15:03

bosh... sami szataniści O_o
bwehehehehehehe >:D

Nie chce mi się strzelać fotek, to dam po prostu krótki update;)

Danse Macabre - Eva (2001). Krótko żyjący projekt złożony z byłych muzyków Rotting Christ i Lacrimosy. Grali oczywiście lekko podmetalizowany gothic rock. W dodatku całkiem przyjemny:) Ale za to płyta dupnie wydana - jakaś cieniuteńka folijka, wkładka z tekstami (ta z kolei jest całkiem spoko) i sama płyta... Jest to picture lp, a wydawcy na prawdę wypuścili gawno, bo dali TĄ SAMĄ grafikę po oby stronach winylca... Daliby już chociażgłupią fotkę zespołu, cokolwiek..

Emdziu, nie miałbyś może przypadkiem jakichś kopert na PLP na zbyciu? Chodzi mi o takie czarne, kartonowe:P

Wolves In The Throne Room - Black Cascade.Ambient black metal z dużymi wpływami krautrocka w klimacie Popol Vuh i shoegaze'u. Epickość:) No i to chyba najlepiej wydany winyl, jaki mam w kolekcji - tak twardego kartonu użytego do produkcji wydania winylowego albumu pierwszy raz widzę. Ba, nawet koperty wewnętrzne są zrobione z tego twardego kartonu:)

Republika - Masakra (1998). Reedycja z zeszłowego roku, winylowa oczywiście. Bardzo sympatyczny pressing. Polecam:)

Paradise Lost - Gothic (1991). Oryginalny pierwszy pressing na czarnym krążku. :D

Dead Can Dance - Anastasis (2012). :)

Boris & Ian Astbury - BXI (2010). Japońskie trio, lawirujące przez lata po różnych, a nawet bardzo różnych gatunkach, choć najbardziej znani są ze swojego sludge/drone metalowego opus magnum Amplifier Worship. Tutaj plumkają doom metal o psychodelicznym zabarwieniu, a na wokalu się najczęściej męczy frontman niegdysiejszego The Cult. Nie wypowiadam się jeszcze, bo nie przesłuchałem. :P Ale sam pressing winylcowy jest w pytkę Zdzisia po prostu super. Wypuszczała to ta sama wytwórnia, co w przypadku WitTR, czyli Southern Lord Records.

Kyuss - ...and the Circus Leaves Town. Tania była, to wziąłem, choć samo wydanie dosyć ascetyczne.


Rafik, propsy za Agallocha:)

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: emde » 2013-02-19, 18:16

Chwilowo kopert na zbyciu nie mam. Sam bym chętnie jakieś przygarnął.

Ostatnio kupiłem na próbę "In Search Of The Lost Chord" Moody Blues (pierwsze wydanie, 8zł). Na razie słyszałem kilka innych ich płytek i siada mi to średnio - może dlatego, że nie gustuję w klasycznym brytyjskim prog rocku spod znaku Yesów i ELP (ale już np. Soft Machine jak najbardziej). Skusiła mnie niska cena, zawsze mogę puścić dalej bez straty czy z małym zyskiem.

Z Pragi, gdzie byłem wczoraj na koncercie Dinosaur jr. przywiozłem sobie kilka starych czeskich epek (w tym Marta Kubisova, pop/soul z końca lat 60, który doczekał się niedawno reedycji w labelu Finders Keepers) i bardzo fajny soundtrack do jakiejś komedii z 1971. I znowu sprawy groszowe.

Najciekawszym znaleziskiem ostatnich dni bedzie jednak "Bauer Plath" niemieckiego duetu psycho folkowego Witthuser & Westrupp wydana przez słynny label Pilz. Absolutnie pierwsze wydanie z otwieraną okładką w idealnym stanie i winylem niemal "miętowym". Zapłaciłem całe 2zł :D

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: pain_a » 2013-02-22, 12:54

Wreszcie udało mi się upolować w rozsądnej cenie singiel PUSH - Uniwersal Nation i nawet jedno z pierwszych wydań, a dodatkowo singiel Ferrego i jego album (funkiel nówka w folii jeszcze, było :D ).

Obrazek

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Dred » 2013-03-23, 00:03

Bum, dwie nowe płytki.

Angst Skvadron/So Much For Nothing - III (Instruments)/Sublife Warranty "7 (split dwóch post-blackowych kapel)
Sterling Roswell - The Psychedelic Ubik "12 (solowy projekt gościa związanego niegdyś ze Spacemen 3)

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: kolo » 2013-03-25, 23:17

Dzisiaj kupiłem sobie kilka płyt, przede wszystkim płyty Linkin Park: Hybrid Theory, Reanimation i Minutes to Midnight (niestety nie znalazłem Meteory), poza tym Remix OST z LA Noir - całkiem ciekawy, no i słucha się przyjemnie.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Jedah
Redaktor
Redaktor
Posty: 138
Rejestracja: 2012-11-01, 00:09
Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Jedah » 2013-12-12, 12:55

Kupilem Marshall Mathers 2 Eminema!!

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: Kaplitov » 2013-12-17, 23:27

Ja kupiłem ostatnio sobie dwie płytki Tides from Nebula (diablo interesująca kapela grająca w klimatach post rockowych). Eternal Movement i Aura (Earthshine miałem już). Fotki wklepie jak dojdzie Aura, bo to zamawiałem z allegro :)
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: kolo » 2016-09-25, 10:17

Zakupiłem sobie Synthwave bundle, za 2$ jest to naprawdę sporo dobrej muzyki, jakiś czas temu kupiłem sobie muzykę niby-celtycką z tego samego źródła. Jak jesteście zainteresowani to link tutaj, będzie online jeszcze jakieś 3 dni: https://groupees.com/synth5
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: kolo » 2018-08-31, 17:19

Ostatnie nabytki muzyczne pod znakiem metalu, najpierw płyta Slayera z biedronki, później ten bundle: https://groupees.com/towerofmetal
Pierwszy tier nie jest jakiś wybitny, ale rozkręca się na drugim :)
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: kolo » 2018-11-26, 21:12

Obrazek
Stwierdziłem że w tej formie będzie najlepiej odpowiadało okresowi z którego pochodzi ten album.
Sega, Sega über alles
Obrazek

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Pochwalmy się nabytkami muzycznymi ;)

Post autor: alf » 2018-11-30, 10:27

A masz odtwarzacz kaset sprawny ? ^_^

ODPOWIEDZ