Jackie Chan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Boodyn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 65
Rejestracja: 2007-02-18, 23:38

Jackie Chan

Post autor: Boodyn » 2007-04-04, 18:10

Obrazek

Chyba tego pana przedstawiac nie trzeba, ale na wszelki wypadek tutaj sa szczegoly WIKIPEDIA - JACKIE CHAN

Jak juz dalem znac na tym forum lubie kino azjatyckie i bardziej wyszukane (jak Cesarzowa, Spragnieni Milosci, 2046, Lalki...) ale mam tez sentyment do niektorych lajtowych produkcji z filmami Jackiego Chana na czele :mrgreen:
Do napisania tego posta zmotywowal mnie magazyn NAJ :shock: Huh? No tak bo to o to pismo, ktorego wczesniej nie tknal bym nawet 2 metrowym kijem wydalo ostatnio zupelnie nie interesujace mnie krzyzowki do ktorych dodali bardzo interesujace mnie filmy. Konkretnie sytuacja ma sie tak ze poprzednie wydanie wyposazone bylo w amerykanska (fe) produkcje o tytule Kowboj z Szanghaju, a ostatnie (co jest naprawde ciekawe) w filmy rodem z Hong Kongu: Boska Zbroja i Operacja Kondor! Oczywiscie z angielskim dubbingiem ale ze za 10zl to im moge wybaczyc.
Oczywiscie najchetniej przyjal bym kolekcje filmow tego Pana w wydaniach indywidualnych albo nawet specjalnych no ale pokim biednym studentem jest to trzeba sobie jakos substytutami polke zapelniac :mrgreen:

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Jackie Chan

Post autor: mog123 » 2007-04-04, 18:32

Polecam godziny szczytu 1 i 2 ;)


Co do azjatyckich filmow nie zwiaanych z jackie chanem to:
Lalki, to po prostu genialny film.
Polecam takze ten film o gejszy (nie pamietam tytulu)
no i dom latajacych sztyletow

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: Jackie Chan

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-04-04, 19:05

"Wyznania gejszy"?
Najlepszym filmem Jackiego Chana jest "Pijany mistrz", bezapelacyjnie! Ale nigdzie nie idzie go dostac...

Stara baba na klopie! ouc...

ODPOWIEDZ