W co teraz grasz?

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2019-08-13, 17:05

W ramach nadrabiania zaległości tłukę w Doom na PS4. Jest nieźle, ale to trochę nie mój klimat

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: BloodyClaw » 2019-08-15, 09:24

alf pisze:
2019-08-08, 12:44
Druga plejka ? Myslalem ze grasz na NESie.
Na płycie z Battle Nexus można odblokować automatowy oryginał.

Zakończyłem trylogię TMNT z PS2. TMNT 3: Mutant Nightmare to zdecydowanie najlepsza produkcja z całej trójki. Motywujący system rozwoju postaci, wysoki poziom trudności (szczególnie w trybie Free Ride) sprawiają, że gierkę chce się masterować. 20 godzin spędzonych z tą grą zdecydowanie nie uważam za stracone. Czy mogę to samo powiedzieć o poprzednikach? Hmm :D Licencja i sentyment do marki robią swoje.

Na płycie z grą znajduje się kolejny salonowy hit w postaci Turtles in Time i muszę przyznać, że to produkcja wybitna. Skończona w godzinę, ale niezwykle satysfakcjonująca - bardzo dobrze przetrwała próbę czasu.

Moja zajawka na turtlesy ma się ku końcowi, ale to była dobra zajawka - czułem się jakbym latał. Cowabunga!
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2019-08-17, 20:54

Ufff, skończyłem Andromedę, jak się człowiek przyzwyczai to da się grać, ale tytuł w najlepszym przypadku mocno przeciętny, a pod wieloma drobniejszymi względami (grafika i animacje, płynność gry, czasy wczytywania, projekt misji, oraz jeśli traktujemy grę jako RPG to wszystko co ważne w tym gatunku) mocno poniżej przeciętnej lub całkowicie skopane.
Postaram się z tego sklecić jakąś recenzję.
Sega, Sega über alles
Obrazek

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: BloodyClaw » 2019-08-28, 10:34

Odpaliłem na chwilkę Soul Calibur na Dreamcasta i w sumie grałem kilka dni, bo wciągnęło bardzo mocno. 7H i pękły wszystkie zakończenia dla postaci w trybie Arcade. Cudowny tytuł, który zachwyca do dziś.
Obrazek

Monet24
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 10
Rejestracja: 2019-10-10, 13:20

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Monet24 » 2019-10-10, 13:22

Aktualnie gram w CS go

MicromaX
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 22
Rejestracja: 2017-06-23, 21:18
Lokalizacja: .: Jaworzno City :.
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: MicromaX » 2019-10-11, 19:16

a ja w mario

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: philipo » 2019-10-12, 05:26

Ukończyłem Super Mario Odyssey I z rozpędu zacząłem przygodę z NSMB U DX ;-)

Awatar użytkownika
mentor93
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1201
Rejestracja: 2012-02-12, 15:20

Re: W co teraz grasz?

Post autor: mentor93 » 2019-10-13, 09:10

Niedawno kupiłem Crash Bandicoot 3 i czasem włączam tę grę celem niezobowiązującego i odstresowującego przejścia kilku poziomów. Do tej pory podczas jednego posiedzenia udało mi się dotrzeć do trzeciego świata, jednak brak odblokowanych kolejnych światów wynika raczej z krótkiego czasu poświęcanego temu tytułowi niż z powodu poziomu trudności, który tutaj jest wyczuwalnie niższy niż w "jedynce" (a przynajmniej z tego, co pamiętam). Crash 3 zestarzał się z godnością niczym Sean Connery i pomimo wielu lat na karku, wciąż potrafi dać dużo radości. Niektóre poziomy potrafią po ich ukończeniu zostawić szczególnie ogromnego banana na twarzy (Tomb Time to na razie mój ulubiony level), niektóre, acz bardzo nieliczne, potrafią podnieść poziom żółci i zamiast uśmiechu, wywołać przemożną chęć ciśnięcia kontrolerem o ścianę (Hog Ride...). Udany występ zaliczyła siostra Crasha, Coco - nie spodziewałem się, że poziomy z udziałem jej i tygrysa Puro tak świetnie wpiszą się do modelu rozgrywki serii. Imponująca jak na PS1, ciesząca oczy żywymi barwami grafika zdecydowanie sprawia, że przez dłuższy czas nie mamy ochoty na wyłączenie konsoli i właściwie jedyne zastrzeżenia, jakie mam do trzeciego Crasha, tyczą się trochę małej liczby poziomów (nie ograłem jeszcze wszystkich, ale przejście trzech światów zajmuje najwyżej 2 godziny) i nieregularnego poziomu trudności (po łatwym i przyjemnym poziomie z Coco możemy dostać level iście irytujący, by za chwilę sprostać się z przeciętnie wymagającym wyzwaniem). Ten ostatni jednak można odczytać także za plus, jako że dzięki temu gra cały czas utrzymuje zainteresowanie gracza.
Obrazek
PSX | PS2 | PS3 | PS4 | Gamecube

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: BloodyClaw » 2019-10-14, 20:10

Z pasji do gier przeszedłem ostatnimi czasy: Fatal Fury Mark of The Wolves (DC), Adventure of Little Ralph (PSX), Eco Fighters (Capcom Classic Collection 2, PS2), Tekken 1 (PSX, 4,5 H), V-Rally 1 (PSX, 23H) oraz Driver: San Francisco (PS3, 36H).
Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2019-10-29, 19:44

W ramach nadrabiania zaległości gram w Layton's Mystery Journey. Trochę zbyt tabletowe szarpodło jak na mój gust. Poprzednie części były fajniejsze.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2019-11-03, 22:35

Coś mnie ostatnio "wzięło" na kończenie rozpoczętych kiedyś gier, parę dni temu skończyłem Baldur's Gate: Dark Alliance na PS2 - solidny hack 'n slash i tyle co skończyłem ostatni wyścig w Test Drive Unlimited 2 na PS3 - gra dobra, ale pusta bo skupiona na multiplayerze a serwery dawno wyłączone.

Teraz gram w kampanię Tropico 5 - jestem przy maszynie do podróży w czasie, poza tym panuję dokończyć parę VNek: Magi Trials + coś tam jeszcze było na dysku i wreszcie zabrać się za Puzzle Agent 2.
Sega, Sega über alles
Obrazek

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: BloodyClaw » 2019-11-07, 11:13

Ostatnio wjechały Kurushi, X-Men Mutant Academy, In the Hunt oraz 40 Winks! Wszystko to wstydliwe zaległości z Pierwszej Plejki. Można?! Trzeba!!!

EDIT: Wszystko dzieje się tak szybko! Po 40 Winksach (16 godzin, 6.11) przyszedł czas na Bloody Roar (5H, 8.11) oraz Porsche Challenge (5H, 10.11)!
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2019-11-27, 19:45

Obecnie gram głównie w Rage na PS3 - całkiem przyzwoita gra, ale czuć że ID jeszcze nie czuło się zbyt swobodnie w pseudo otwartym świecie z elementami action-adventure, irytują mnie też przeciwnicy przyjmujący na klatę cały magazynek z karabinka szturmowego. Bardzo ładnie zoptymalizowana gra, PS3 nawet się nie zgrzeje i jak dotąd trafiłem tylko na jedną sytuację kiedy zwalniała, tylko te doczytujące się na odległość wyciągniętej ręki tekstury są straszne.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Brzostek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2011-01-08, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Brzostek » 2019-12-02, 12:28

Doszedłem do momentu, w którym backlog starcza mi chyba już do końca życia,a gry, w które chciałbym w końcu zagrać na PS4 skończę jak wyjdzie PS6... Dlatego odkurzyłem PS2 i gram w tej chwili w Personę 3. Jest to też moje pierwsze zetknięcie z tą serią i jak na razie jestem zachwycony. Bardzo podoba mi się jak bardzo stylowa jest ta gra. Muzyka jest świetna i mam nadzieję, że nie znudzi mi się do samego końca, bo przy tak długiej grze powtarzalność utworów może się dawać we znaki. Zdobywanie nowych Person poprzez eksperymentowanie z łączeniem ze sobą innych jest bardziej angażujące niż myślałem. Poza tym jestem miło zaskoczony tym, że mimo iż nasi kompani w drużynie nie są przez nas bezpośrednio kontrolowani, to podejmują zazwyczaj sensowne decyzje. Można ich trochę kontrolować dzięki przyznawaniu im taktyk (np. skupienie się tylko na obrażeniach, wsparciu/leczeniu itp.), ale nawet gdy damy im wolną wolę w działaniu, to nigdy nie musiałem się denerwować, że z ich powodu przegrałem walkę. Jedyne co mnie czasami doprowadza do szału do system zapisu. Możliwość zapisania tylko pod sam koniec dnia to zdecydowanie za rzadko, zwłaszcza gdy jest przed nami akurat walka z bossem. Jeżeli się ją przegra, trzeba przejść przez wszystkie dialogi z całego dnia (a cutscenek nie można pomijać) i można spędzić 15 minut jedynie trzymając przycisk do przyśpieszenia dialogów...

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2019-12-06, 12:49

Gram w Donkey Kong Country Returns na Wii i jest super. Został mi dosłownie ostatni świat i już nie mogę się doczekać Donkey Kong Country: Tropical Freeze na pstryczka :)

ODPOWIEDZ