W co teraz grasz?

Namingway
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-10, 19:37

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Namingway » 2017-08-18, 21:41

Skyline pisze:Właśnie gram w Crisis Core: Final Fantsy VII na PSP i jestem grą zachwycony, mimo że nie grałem w siódemkę. :)

Troche boję się że FFVII może mi się nie spodobać przez to, że nie mogę strawić rozgrywki oryginalnych fajnali. Grałem w dwójkę, którą też mam na PSP i nie mogłem przeboleć nudnych i losowych walk podczas eksploracji. Po pewnym czasie każda walka powodowała u mnie jakiś tik w mózgu. Czy z siódemką może być tak samo?
Oj będzie będzie :) W siódemce "random encounter'y" potrafią dosłownie co 2 kroki wyskakiwać. Ja uwielbiam stare Finale, ale i tak, czasem jest to dla mnie uciążliwe. Dlatego brak losowych walk w FF XII mnie bardzo cieszy ( w sensie teraz mnie cieszy, ale w chwili premiery tej gry na ps2, wieszałem psy na tej grze za ich brak) :)

A właśnie...
Final Fantasy XII Zodiac Age: Mam już nagrane trochę ponad 40 godzin. Gra jest świetna! Chociaż dla mnie to trochę kotlecik, bo zwykłą 12 przeszedłem dawno temu na ps2, a później również wersję International Zodiac Job System. Chociaż wersja na ps4 ma dodatkowo możliwość przypisania dwóch różnych zawodów dla jednej postaci, a w oryginale można było przypisać tylko jeden. Więc można skorzystać z każdego "Job'a" za jednym przejściem gry :)

W przerwach gram trochę w: Wipeout Omega Collection. Jestem fanem Wipeout'a więc mimo że też kotlecik, to jak ktoś nie miał PS Vita, to dla samej kampanii 2048 warto zagrać.

A czasem z nudów pykam sobie w Metal Slug w wersji ACA na ps4. Niezły rekordzik udało mi się zrobić w Caravan mode :) Fajne urozmaicenie.

next THE flex
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2017-06-24, 12:30
Lokalizacja: A-WW

Re: W co teraz grasz?

Post autor: next THE flex » 2017-08-23, 17:51

Powolutku mecze Tomb Raidera na Saturnie i zacząłem Medal Of Honor na PSX. Stanąłem w 80% drugiej płyty Finał Fantasy VIII i chwilowo daje sobie przerwę. Z żona rekreacyjne w Mario Kart na N64, bo fun jest niesamowity nawet dla lai....czki :)

w4siu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 84
Rejestracja: 2014-06-21, 15:29
Lokalizacja: Gdynia/Kosakowo

Re: W co teraz grasz?

Post autor: w4siu » 2017-08-23, 18:00

Z żoną Mario Kart na GC, a solo ostatnio wkręciłem się w Horizon na PS4, ogrywam jeszcze raz Metroida na GC, a od czasu do czasu Mario na N64 które chce zmasterować. Po nim poleci Sunshine w którym też jakoś po połowie gry zrobiłem przerwę :)
Exception in thread "main" java.lang.StackOverflowError

BloodyClaw
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 354
Rejestracja: 2011-12-31, 13:20
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: BloodyClaw » 2017-08-23, 20:18

W Guilty Gear Revelator oraz Max Payne 3.
Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2017-08-28, 22:32

Testowałem trochę moje ostatnie nabytki na Wii. Mario Kart Wii faktycznie jeden z lepszych przedstawicieli swojego gatunku, niestety mam tylko jednego wiilota więc nie jestem w stanie zagrać z innymi i wycisnąć z tej gry to co najlepsze, pewnie pogram jeszcze trochę i wróci na półkę. Obecnie skończyłem mistrzostwa 50 i 100cc na złoto.
Poza tym przetestowałem The Legend of Spyro: The Eternal Night i delikatnie ujmując nie jestem zachwycony, z zalet grafika jest ładna i to chyba tyle.
Sega, Sega über alles
Obrazek

InstantFailure
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 28
Rejestracja: 2016-10-01, 20:49

Re: W co teraz grasz?

Post autor: InstantFailure » 2017-09-22, 23:49

Virtua Fighter 4 na PS2 ponieważ ostatnio ogółem mam niedobór Virtua Fighter i mnie naszło.
Nie wiem, czy się zorientowaliście, ale od ponad 10-ciu lat nie dostaliśmy nowej gry z tej serii. Wiadomo, że teraz trendem jest dojenie z każdej gry do upadłego, ale wydaje mi się że akurat w tym przypadku już najwyższy czas na nową odsłonę.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2017-09-23, 00:04

Troszeczkę naciągasz, bo 5 Final Showdown było wydane w 2010, ale masz rację że Sega lubi zarzynać swoje marki :( Z drugiej strony VF poza dwójką chyba nigdy nie było jakoś szalenie popularne poza Japonią, a u nas to już w ogóle na co komu inne gry jak jest Tekken.
Sega jednak coś tam kiedyś mamrotała że ruszy dupsko i postara się odratować parę zapomnianych serii*, tylko co konkretnie zrobią i co z tego wyjdzie to nie wie nikt.
U mnie dalej Project Cars na PS4, Project Diva F2 na PS3 i PRoject Mirai DX na 3DSie + co popadnie w międzyczasie.
* https://www.cdaction.pl/news-49728/sega ... losci.html
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-09-23, 17:59

Zaginione Dziedzictwo. Na razie jest ok :)

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: szczupi26 » 2017-09-24, 11:20

W końcu zabrałem się za Doom-a. Za pierwszym razem odbiłem się po ok godzinie. Drugie podejście z czystym umysłem i jest ekstra. Od nowego Wolfa nie grałem w tak klasycznego i świetnie zrobionego fps-a

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: ramzes64 » 2017-09-24, 17:33

u mnie jak zwykle Nintendowo...

przez weekend miałem okazje zapoznać się z 1-2-Switch (Switch) - jakoś dupy nie urywa, ale kupiłem tylko dla testów. Akurat co drugi dzień miałem większą/mniejszą imprezke i mogłem sprawdzić... raczej bede sprzedawał, ale jeszcze potrzymam, jeszcze poszukam okazji do zagrania i przetestowania tego "głupkowatego tytułu". Przy okazji też Wii Fit Plus (WiiU/Wii) i standardowo skoki narciarskie, zjazd na nartach, bieg i ptaszysko.

Mario + Rabbids Kingdom Battle (Switch) - mam od premiery, ostatnio mam chwilkę przerwy, no ale fajna gra... mam plan wymasterować (singla, wyzwania)... w co-op'a przynajmniej ograć na normalu.
Metroid Prime Federation Force (3DS) - jest ekipa 4 graczy, to masterujemy gre ostatnio ;)

No a jutro ciąg dalszy co-op'a kanapowego Yoshi Wooly World (Wii U)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

FanAtyk
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 64
Rejestracja: 2013-12-16, 23:35

Re: W co teraz grasz?

Post autor: FanAtyk » 2017-09-25, 10:35

Biblioteka GBA wciąż się powiększa a ja tylko ten Mario Kart, dawno już nie grałem w tak uzależniającą grę.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2017-09-30, 00:12

Z nowych rzeczy Overlord II na PS3, pomimo swoich wad jedynka na PC bardzo mi się podobała, dwójka to w zasadzie po prostu kolejny raz to samo z drobnymi zmianami. Jak na razie odczucia mam dość mieszane, choć raczej przechylają się w stronę pozytywnych. Są duże problemy z trzymaniem stałej prędkości działania i spory popup przy takiej sobie oprawie graficznej, sterowanie wymagało ode mnie chwili przyzwyczajenia, ale gra się o niebo lepiej niż na klawiaturze i myszce (przy niektórych zagadkach ręczne sterowanie minionami doprowadzało mnie do szału). Co do samego poziomu rozgrywki i humoru nie mam jeszcze w pełni wyrobionego zdania, jedynka wydawała mi się trochę bardziej przejrzysta, zwłaszcza w kwestii ulepszeń, których na razie jeszcze nie do końca ogarniam. No ale jeszcze dużo grania przede mną, raczej się nie poddam dopóki jej nie zaliczę, ale nie jestem pewien czy jedynka czasem nie zostanie tą moją bardziej lubianą odsłoną.
Sega, Sega über alles
Obrazek

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: szczupi26 » 2017-09-30, 00:15

Wsiąkłem w Project Cars 2. Co tu dużo mówić, rewelacyjna ścigałka, nie wiem czy FM7 ją pobije (choć planuję ją kupić pod warunkiem że ogram demo)
Do tego z racji prawie miesiąca wolnego (zmiana pracy) obiecałem sobie że przejdę przynajmniej jednego z wielkiej szarakowej trójcy Final Fantasy (waham się między VIII a IX)
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Forte » 2017-10-01, 15:36

Ostatnio nawet sporo pogrywam. Przede wszystkim (nie wiem czy już o nim nie wspominałem) - Fenomenalny Rise of The Tomb Raider. Ta gra po prostu miażdży rozmachem i klimatem, pomimo, że nie lubię syberyjskich dziczy, niesamowicie mnie wciągnęła.

Shovel Knight - kupiłem wersje na PC i gramy w Co-Opie z dziewczyną. Paradoksalnie zamiast łatwiej, momentami bywa dużo trudniej. Gra jest przednia, zwłaszcza dodatkowa kampanie Spectre Knighta.

Kangurek Kao: Runda 2 - Nadrabiam zaległości i nieco się do tej gry przymuszam. Dużo lepiej zapamiętałem demo z dzieciństwa. Kao 2 jest mieszanką innych popularnych gier platformowych z gatunku (zwłaszcza widzę tutaj dużo Raymana 2).
Sega!

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Skyline » 2017-10-01, 23:13

Na humblu pojawiło się za darmo Psychonauts. Mimo że czaiłem się na pudełkową wersję PS2 (może, może jeszcze...) to jednak ogrywam wersję PC która była za darmo. Gierka jest dobra, jednak sama otoczka z podróżowaniem po umysłach jest znacznie lepsza niż sam gameplay.

Do tego na PSP pogrywam w Wipeouta Pulse. W sumie teraz razem z Omega Collection to moja ulubiona część Wipeouta. Świetna część i na PSP wciąż wygląda świetnie.
W tym miejscu mogę przekierować na mój potok myśli (po angielsku): https://skloni.wordpress.com/2017/10/01 ... on-the-go/

ODPOWIEDZ